@Martwy Gościu co ty żeś sie przylepił xD czy ja ci każe ubolewać nad tym że 2020 jest najgorszym rokiem w historii ludzkości i za miesiąc Ziemia eksploduje?
@robsesh -pożary w Australii -Iran vs USA -wulkan na Filipinach -wirus w Chinach A niżej ci gościu napisze że ludzie płaczą na zły styczeń bo Barcelona źle gra xD
@socha Z Granadą było generowane we własnym polu karnym? Tam jedyne czego brakowało to ostatnie podanie do napastnika (nie było ani podania ani napastnika). Dzisiaj zgadza sie, była padaka. Ale z Granadą sie nie zgodzę ani trochę.
@Rewolucja123 Generalnie to we wszystkie gry gram w natywnej rozdzielczości, no bo po co zmieniać. Wyjątek to CS gdzie gram na 4:3 tylko z przyzwyczajenia jeszcze z 1.6
@eosz Dota to specyficzny rynek, jedynie jeden turniej w roku sie liczy, a prawdopodobieństwo że załatwią drużynę, która będzie sie liczyć na Internationalu jest małe
0
@Martwy heh, no to nieźle wtedy. Odezwij sie jak coś konkretnego wymyślisz do napisania
0
@Martwy Gościu co ty żeś sie przylepił xD czy ja ci każe ubolewać nad tym że 2020 jest najgorszym rokiem w historii ludzkości i za miesiąc Ziemia eksploduje?
7
@JimMorrisonFCB Lepiej pisać 3 razy dziennie że Valverde nie nadaje sie na trenera Barcelony, jak to pan wyżej miał w zwyczaju przez ostatnie 1,5 roku
0
@Martwy To sie śmiej, na zdrowie ;)
4
@robsesh
-pożary w Australii
-Iran vs USA
-wulkan na Filipinach
-wirus w Chinach
A niżej ci gościu napisze że ludzie płaczą na zły styczeń bo Barcelona źle gra xD
2
@Filip_10 ESPN i LA Times chociażby, ale widziałem też kilka innych
0
@NismoFCB Nie wszyscy :)
4
@FCMichalo Jesus i Mbappe xD Dopiszmy jeszcze Lewandowskiego i Ronaldo
2
@MesQueUnClub96 usuń "dzisiaj"
13
@Artsss karkówkę mmmmm
2
@Szenszej Myślałem że mi internet muli i sie obrazek nie doczytuje
1
@Encore chyba że Fergie śpiewa to nie
2
@Odesseiron https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JIHjRayeSZo38usvrtCJ13XzXq5jyxWK.jpg
0
@Odesseiron Poka blabladora
6
@Odesseiron panie nie ma czasu na kuszenie, sesja w punkcie kulminacyjnym zaraz
1
@Mati90fcb Eriksen super napastnik
0
@Kusco15 przez to że często partaczą mecze, to też kursy na nich są odpowiednio wyższe, a to kusi :)
10
@beznicku1000 18 grudnia mieli identyczny rezultat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Mike3554 Nie oglądaj tego poważnie, zrób w tym czasie coś bardziej interesującego jak... liczenie dziur w obrusie albo co
0
@socha Z Granadą było generowane we własnym polu karnym? Tam jedyne czego brakowało to ostatnie podanie do napastnika (nie było ani podania ani napastnika). Dzisiaj zgadza sie, była padaka. Ale z Granadą sie nie zgodzę ani trochę.
20
Typowy mecz z pierwszych faz CdR dla Barcelony. Problem w tym że teraz nie ma rewanżów i mogła być mega wpadka :)
0
@Rewolucja123 Generalnie to we wszystkie gry gram w natywnej rozdzielczości, no bo po co zmieniać. Wyjątek to CS gdzie gram na 4:3 tylko z przyzwyczajenia jeszcze z 1.6
5
#tiki-taka
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/028/720/t3qkhrohrh321.jpg
0
@Kengo Ed Sheeran ma taki utwór, może tam
1
@Bobo25 nie odwracaj kota ogonem bo sam nie zaprzeczyłeś że nie chodziło Ci o ten źle tłumaczony wywiad Valverde :)
0
@eosz Dota to specyficzny rynek, jedynie jeden turniej w roku sie liczy, a prawdopodobieństwo że załatwią drużynę, która będzie sie liczyć na Internationalu jest małe
27
@Rewolucja123 no najlepiej żeby udzielał tak wywiadów że mogłoby ich w ogóle nie być, jak Ernesto Potężny III
0
@Lordzi komentarz taktyczny
0
@LoveValverde dla mnie tam w sumie obojętnie czy przyjdzie Werner czy Lautaro, oby jedynie którykolwiek z tej dwójki, a nie jakiś wynalazek
2
@HassanMubarak jak stoję gdzieś na moście albo balkonie to mam ochotę skoczyć na główkę