0

@Martwy heh, no to nieźle wtedy. Odezwij sie jak coś konkretnego wymyślisz do napisania

0

@Martwy Gościu co ty żeś sie przylepił xD czy ja ci każe ubolewać nad tym że 2020 jest najgorszym rokiem w historii ludzkości i za miesiąc Ziemia eksploduje?

7

@JimMorrisonFCB Lepiej pisać 3 razy dziennie że Valverde nie nadaje sie na trenera Barcelony, jak to pan wyżej miał w zwyczaju przez ostatnie 1,5 roku

0

@Martwy To sie śmiej, na zdrowie ;)

4

@robsesh
-pożary w Australii
-Iran vs USA
-wulkan na Filipinach
-wirus w Chinach
A niżej ci gościu napisze że ludzie płaczą na zły styczeń bo Barcelona źle gra xD

2

@Filip_10 ESPN i LA Times chociażby, ale widziałem też kilka innych

0

@NismoFCB Nie wszyscy :)

4

@FCMichalo Jesus i Mbappe xD Dopiszmy jeszcze Lewandowskiego i Ronaldo

2

@MesQueUnClub96 usuń "dzisiaj"

13

@Artsss karkówkę mmmmm

2

@Szenszej Myślałem że mi internet muli i sie obrazek nie doczytuje

1

@Encore chyba że Fergie śpiewa to nie

0

@Odesseiron Poka blabladora

6

@Odesseiron panie nie ma czasu na kuszenie, sesja w punkcie kulminacyjnym zaraz

1

@Mati90fcb Eriksen super napastnik

0

@Kusco15 przez to że często partaczą mecze, to też kursy na nich są odpowiednio wyższe, a to kusi :)

10

@beznicku1000 18 grudnia mieli identyczny rezultat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Mike3554 Nie oglądaj tego poważnie, zrób w tym czasie coś bardziej interesującego jak... liczenie dziur w obrusie albo co

0

@socha Z Granadą było generowane we własnym polu karnym? Tam jedyne czego brakowało to ostatnie podanie do napastnika (nie było ani podania ani napastnika). Dzisiaj zgadza sie, była padaka. Ale z Granadą sie nie zgodzę ani trochę.

20

Typowy mecz z pierwszych faz CdR dla Barcelony. Problem w tym że teraz nie ma rewanżów i mogła być mega wpadka :)

0

@Rewolucja123 Generalnie to we wszystkie gry gram w natywnej rozdzielczości, no bo po co zmieniać. Wyjątek to CS gdzie gram na 4:3 tylko z przyzwyczajenia jeszcze z 1.6

0

@Kengo Ed Sheeran ma taki utwór, może tam

1

@Bobo25 nie odwracaj kota ogonem bo sam nie zaprzeczyłeś że nie chodziło Ci o ten źle tłumaczony wywiad Valverde :)

0

@eosz Dota to specyficzny rynek, jedynie jeden turniej w roku sie liczy, a prawdopodobieństwo że załatwią drużynę, która będzie sie liczyć na Internationalu jest małe

27

@Rewolucja123 no najlepiej żeby udzielał tak wywiadów że mogłoby ich w ogóle nie być, jak Ernesto Potężny III

0

@Lordzi komentarz taktyczny

0

@LoveValverde dla mnie tam w sumie obojętnie czy przyjdzie Werner czy Lautaro, oby jedynie którykolwiek z tej dwójki, a nie jakiś wynalazek

2

@HassanMubarak jak stoję gdzieś na moście albo balkonie to mam ochotę skoczyć na główkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?