@Janiama Może i bym sie z tobą zgodził, gdyby nie to że oglądam spotkania i widze co sie dzieje na boisku. Sytuacja gdzie na 30 minut w każdej kolejce kompletnie tracimy kontrole nad meczem jest niedopuszczalna w takim klubie, a tak to obecnie wygląda. Podkreślam, że wiem o tym że nie da sie każdego meczu wygrać, ale mamy problemy ze wszystkimi i wszędzie. Drużyny takie jak Levante i Granada tydzień w tydzień stwarzają ogrom problemów i owszem jest to spowodowane wyrównaniem sie poziomów. Tylko że to bardziej TOP3 zjeżdża w dół, niż reszta pnie się w górę :)
@Janiama No prowadzi w lidze super, tylko że wyprzedzamy Atletico w trakcie największej rewolucji od zatrudnienia Cholo, i mamy tyle samo punktów co Real, który jeszcze miesiąc temu był w dużo większej dupie od nas. W innych okolicznościach tracilibyśmy już z 10 punktów do lidera. Ale że inni też są tragiczni to my też możemy
@Ratamahatta po prostu nie chce odczuwać ochoty wyłączenia meczu po 15 minutach. Coś co mi się nie zdarzyło nigdy aż do końcówki poprzedniego sezonu i trwa do teraz :)
2
@Kengo Takie życie, każdy trener na tym poziomie wie z czym sie wiąże praca w tak wielkim klubie
1
@Kengo choćbyśmy nawet przez następne 5 lat nie wygrali ligi, uwierz że nie będę tęsknił za Barceloną Valverde :)
2
@kielon93 to wtedy się budzisz
4
@Baaarca95 Różni ludzie różne rzeczy mówią
0
@Rewolucja123 z moim aktualnym internetem to się nie ma co męczyć nawet :f
1
@BigShaq napisz mi na PW co konkretnie byś chciał to jutro pogadamy :)
3
@tatonik taki jest przydatny że nawet nie wiesz jak ma na nazwisko. Poza tym jest Araujo jakby już była konieczność
2
@Martwy przynajmniej nie jest martwy
1
@HolyGoalie97 Albo prawda jest taka że działał impulsywnie i bez zastanawiania byle tylko zatrzymać go jak najszybciej :)
0
@bixmix decyzja dobra, ale mógł typa złapać zamiast kopać
6
@Norkusik no w top5 również jest trzech, nie popełnił błędu xD
2
@Messibestplayerintheworld podobno w lipcu i podobno tylko przez dwa tygodnie
4
@Qlewer Może da jakikolwiek impuls tym dziadom i chociaż poudają do końca sezonu że im sie chce.
0
@Chwytliwy Solskjaer też podobna historia, chociaż ostatnio trochę jakby sie obudzili w końcu
5
Już raz też wszystkie źródła pisały jednogłośnie, że minuty dzielą Valverde od spakowania walizek. I tak oto spotykamy się znów pół roku później :V
3
@VamosRakieta a idź pan w ch
8
@Janiama Może i bym sie z tobą zgodził, gdyby nie to że oglądam spotkania i widze co sie dzieje na boisku. Sytuacja gdzie na 30 minut w każdej kolejce kompletnie tracimy kontrole nad meczem jest niedopuszczalna w takim klubie, a tak to obecnie wygląda. Podkreślam, że wiem o tym że nie da sie każdego meczu wygrać, ale mamy problemy ze wszystkimi i wszędzie. Drużyny takie jak Levante i Granada tydzień w tydzień stwarzają ogrom problemów i owszem jest to spowodowane wyrównaniem sie poziomów. Tylko że to bardziej TOP3 zjeżdża w dół, niż reszta pnie się w górę :)
9
@Janiama No prowadzi w lidze super, tylko że wyprzedzamy Atletico w trakcie największej rewolucji od zatrudnienia Cholo, i mamy tyle samo punktów co Real, który jeszcze miesiąc temu był w dużo większej dupie od nas. W innych okolicznościach tracilibyśmy już z 10 punktów do lidera. Ale że inni też są tragiczni to my też możemy
10
@Janiama lekarzem nie jestem, ale chyba przy każdej operacji mogą wystąpić jakieś komplikacje czyż nie :)
1
@AmigoBlancos "byłby nazywany szczurem, który ucieka z tonącego okrętu"
Fajny wniosek, masz jeszcze jakieś
3
@Ratamahatta po prostu nie chce odczuwać ochoty wyłączenia meczu po 15 minutach. Coś co mi się nie zdarzyło nigdy aż do końcówki poprzedniego sezonu i trwa do teraz :)
1
@koziar to co podałeś to suchy wynik który nijak się ma do tego co się stało w tych dwumeczach
10
@koziar jeśli spojrzeć z boku to ja i moja siostra mamy statystycznie po jednym cycku
1
@Leooo tikitaka
0
@student97r Piątek do Tottenhamu raz ;f
2
@Mario96w a polecam, same fryty i mięcho z sosikiem zawinięte w placek
1
@wojopancer Loitzl w Zakopanem w 2004
0
@Mario96w frytorollo zawsze i wszędzie
0
@PeteR10 no to już taka sama dyskusja co jest bardziej wartościowe: mistrzostwo ligi czy ligi mistrzów
0
@pete bo z moim aktualnym internetem za długo to potrwa, ale z buforowaniem filmu na bieżąco sobie radzi