2

@Kengo Takie życie, każdy trener na tym poziomie wie z czym sie wiąże praca w tak wielkim klubie

1

@Kengo choćbyśmy nawet przez następne 5 lat nie wygrali ligi, uwierz że nie będę tęsknił za Barceloną Valverde :)

2

@kielon93 to wtedy się budzisz

4

@Baaarca95 Różni ludzie różne rzeczy mówią

0

@Rewolucja123 z moim aktualnym internetem to się nie ma co męczyć nawet :f

1

@BigShaq napisz mi na PW co konkretnie byś chciał to jutro pogadamy :)

3

@tatonik taki jest przydatny że nawet nie wiesz jak ma na nazwisko. Poza tym jest Araujo jakby już była konieczność

2

@Martwy przynajmniej nie jest martwy

1

@HolyGoalie97 Albo prawda jest taka że działał impulsywnie i bez zastanawiania byle tylko zatrzymać go jak najszybciej :)

0

@bixmix decyzja dobra, ale mógł typa złapać zamiast kopać

6

@Norkusik no w top5 również jest trzech, nie popełnił błędu xD

2

@Messibestplayerintheworld podobno w lipcu i podobno tylko przez dwa tygodnie

4

@Qlewer Może da jakikolwiek impuls tym dziadom i chociaż poudają do końca sezonu że im sie chce.

0

@Chwytliwy Solskjaer też podobna historia, chociaż ostatnio trochę jakby sie obudzili w końcu

5

Już raz też wszystkie źródła pisały jednogłośnie, że minuty dzielą Valverde od spakowania walizek. I tak oto spotykamy się znów pół roku później :V

3

@VamosRakieta a idź pan w ch

8

@Janiama Może i bym sie z tobą zgodził, gdyby nie to że oglądam spotkania i widze co sie dzieje na boisku. Sytuacja gdzie na 30 minut w każdej kolejce kompletnie tracimy kontrole nad meczem jest niedopuszczalna w takim klubie, a tak to obecnie wygląda. Podkreślam, że wiem o tym że nie da sie każdego meczu wygrać, ale mamy problemy ze wszystkimi i wszędzie. Drużyny takie jak Levante i Granada tydzień w tydzień stwarzają ogrom problemów i owszem jest to spowodowane wyrównaniem sie poziomów. Tylko że to bardziej TOP3 zjeżdża w dół, niż reszta pnie się w górę :)

9

@Janiama No prowadzi w lidze super, tylko że wyprzedzamy Atletico w trakcie największej rewolucji od zatrudnienia Cholo, i mamy tyle samo punktów co Real, który jeszcze miesiąc temu był w dużo większej dupie od nas. W innych okolicznościach tracilibyśmy już z 10 punktów do lidera. Ale że inni też są tragiczni to my też możemy

10

@Janiama lekarzem nie jestem, ale chyba przy każdej operacji mogą wystąpić jakieś komplikacje czyż nie :)

1

@AmigoBlancos "byłby nazywany szczurem, który ucieka z tonącego okrętu"
Fajny wniosek, masz jeszcze jakieś

3

@Ratamahatta po prostu nie chce odczuwać ochoty wyłączenia meczu po 15 minutach. Coś co mi się nie zdarzyło nigdy aż do końcówki poprzedniego sezonu i trwa do teraz :)

1

@koziar to co podałeś to suchy wynik który nijak się ma do tego co się stało w tych dwumeczach

10

@koziar jeśli spojrzeć z boku to ja i moja siostra mamy statystycznie po jednym cycku

1

@Leooo tikitaka

0

@student97r Piątek do Tottenhamu raz ;f

2

@Mario96w a polecam, same fryty i mięcho z sosikiem zawinięte w placek

1

@wojopancer Loitzl w Zakopanem w 2004

0

@Mario96w frytorollo zawsze i wszędzie

0

@PeteR10 no to już taka sama dyskusja co jest bardziej wartościowe: mistrzostwo ligi czy ligi mistrzów

0

@pete bo z moim aktualnym internetem za długo to potrwa, ale z buforowaniem filmu na bieżąco sobie radzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?