5

@clyde miała być bomba i była, tylko podkładający nie zdążył zwiać z budynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@kerouac jasne że Roxie

2

@Danny Gaucho stary niedźwiedź mocno śpi...

2

@daniel32778 myślałem, że to do mnie i się zastanawiam skąd wiesz jak mam na imię xD czas spać chyba

0

Moyes trenerem WHU


2

@Hushovt DiCaprio to zawsze będzie Jack

1

@IronSanHybrid tak, też nie uważam że były zbędne, ale tak wsiąkałem w tę ich rozmowę że tylko się denerwowałem że przerywają :P

73

@ściah czas zaktualizować ankietę, to mam pomysł na pytanie: najbardziej nielubiany redaktor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid w sumie przeszkadzały mi tylko te flashbacki z przeszłości Bergoglio bo tylko wybijało mnie to z rytmu

3

@Danny Gaucho dobrze że nie wiedzą, że Enrique grał 5 lat w Realu hehe

3

@LuisSalvano tam już minęło kilka miesięcy. Nie pamiętam już jak to dokładnie pokazali, ale pamiętaj że wątek Daenerys długo jest oderwany od reszty historii i "żyje swoim życiem"

1

@MaTt_BarcaFan ciężko być super bramkarzem z parodystami przed sobą.

3

@Gaucho o ty, to muszę oddać

5

@Gaucho jak ci strzele to tydzień będziesz fajerwerki widział

20

W końcu jakiś artykuł przeczyta więcej niż 5 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid no Triss to jest bardziej drewniana niż noga od stołu, ale do Yen się przyzwyczajam, chociaż w głowie tkwi ciągle ta z gier

4

@Danny Gaucho na długie uruchamianie to raczej nie pomoże, tu trzeba system czyścić :P

7

@SeeleyBooth w przyszłym roku wpisujesz fcbarca.com a tu layout jak z notatnika będzie xD

19

Powinno jeszcze zmieniać Robertinho na El Jarek

0

3

@norbi77 mi tam Ciri bardzo pasuje. Yenn sama w sobie też źle nie wyszła, ale mimo wszystko tak jak mówisz mam w głowie Yenn od CDP. Choć pewnie gdybym nie grał w gry to bym się nie czepiał więc nie narzekam :P

1

@NGTRX no jasne ze Messi

7

@Rewolucja123 odstaw już te piguły typie XD

0

@RonaldoR9 @Dawid66 Kevin nie jest wart takiej kasy. Żeby nie było to pod względem umiejętności jak najbardziej bym za niego te 250 rzucił bez zastanowienia. Tylko z jego odpornością na urazy jest średnio. O Neymarze to już nic nie pisze bo temat już przeorany z każdej strony xd

0

@matirix20 aktualnie nie gram w żaden, bo mi się PC rozkraczył ;( w 20 stke jeszcze nie grałem, ale nigdy się nie przesiadam zaraz po premierze. Zawsze mają sporo błędów do poprawy w pierwszych wersjach. Jednak jakbym nie miał żadnego FMa to bym wziął najnowszy już "na zapas"

0

@Czechuton najnowszy po prostu. Jak nie chcesz wydawać tyle kasy na 20 to kup 19stke

8

@Transu96 zostawcie Wellman w spokoju

38

Tak właściwie to interesująca sprawa, że Dembele jest ledwo pół roku starszy od Aleni. Ten pierwszy zdążył już sobie prawie zmarnować karierę po trzech sezonach w dorosłej piłce (tak, przesadzam), a drugi do dziś jeszcze do poważnego futbolu nie wszedł :f

4

@AllBundy jeszcze Bojana bym ściągnął i Deulofeu

0

@Nano22 Gothic, Diablo (choć tu są różne opinie), StarCraft

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?