@LuisSalvano tam już minęło kilka miesięcy. Nie pamiętam już jak to dokładnie pokazali, ale pamiętaj że wątek Daenerys długo jest oderwany od reszty historii i "żyje swoim życiem"
@norbi77 mi tam Ciri bardzo pasuje. Yenn sama w sobie też źle nie wyszła, ale mimo wszystko tak jak mówisz mam w głowie Yenn od CDP. Choć pewnie gdybym nie grał w gry to bym się nie czepiał więc nie narzekam :P
@RonaldoR9@Dawid66 Kevin nie jest wart takiej kasy. Żeby nie było to pod względem umiejętności jak najbardziej bym za niego te 250 rzucił bez zastanowienia. Tylko z jego odpornością na urazy jest średnio. O Neymarze to już nic nie pisze bo temat już przeorany z każdej strony xd
@matirix20 aktualnie nie gram w żaden, bo mi się PC rozkraczył ;( w 20 stke jeszcze nie grałem, ale nigdy się nie przesiadam zaraz po premierze. Zawsze mają sporo błędów do poprawy w pierwszych wersjach. Jednak jakbym nie miał żadnego FMa to bym wziął najnowszy już "na zapas"
Tak właściwie to interesująca sprawa, że Dembele jest ledwo pół roku starszy od Aleni. Ten pierwszy zdążył już sobie prawie zmarnować karierę po trzech sezonach w dorosłej piłce (tak, przesadzam), a drugi do dziś jeszcze do poważnego futbolu nie wszedł :f
5
@clyde miała być bomba i była, tylko podkładający nie zdążył zwiać z budynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@kerouac jasne że Roxie
2
@Danny Gaucho stary niedźwiedź mocno śpi...
2
@daniel32778 myślałem, że to do mnie i się zastanawiam skąd wiesz jak mam na imię xD czas spać chyba
0
Moyes trenerem WHU
2
@Hushovt DiCaprio to zawsze będzie Jack
1
@IronSanHybrid tak, też nie uważam że były zbędne, ale tak wsiąkałem w tę ich rozmowę że tylko się denerwowałem że przerywają :P
73
@ściah czas zaktualizować ankietę, to mam pomysł na pytanie: najbardziej nielubiany redaktor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid w sumie przeszkadzały mi tylko te flashbacki z przeszłości Bergoglio bo tylko wybijało mnie to z rytmu
3
@Danny Gaucho dobrze że nie wiedzą, że Enrique grał 5 lat w Realu hehe
3
@LuisSalvano tam już minęło kilka miesięcy. Nie pamiętam już jak to dokładnie pokazali, ale pamiętaj że wątek Daenerys długo jest oderwany od reszty historii i "żyje swoim życiem"
1
@MaTt_BarcaFan ciężko być super bramkarzem z parodystami przed sobą.
3
@Gaucho o ty, to muszę oddać
5
@Gaucho jak ci strzele to tydzień będziesz fajerwerki widział
20
W końcu jakiś artykuł przeczyta więcej niż 5 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid no Triss to jest bardziej drewniana niż noga od stołu, ale do Yen się przyzwyczajam, chociaż w głowie tkwi ciągle ta z gier
4
@Danny Gaucho na długie uruchamianie to raczej nie pomoże, tu trzeba system czyścić :P
7
@SeeleyBooth w przyszłym roku wpisujesz fcbarca.com a tu layout jak z notatnika będzie xD
19
Powinno jeszcze zmieniać Robertinho na El Jarek
0
@SeeleyBooth Real
3
@norbi77 mi tam Ciri bardzo pasuje. Yenn sama w sobie też źle nie wyszła, ale mimo wszystko tak jak mówisz mam w głowie Yenn od CDP. Choć pewnie gdybym nie grał w gry to bym się nie czepiał więc nie narzekam :P
1
@NGTRX no jasne ze Messi
7
@Rewolucja123 odstaw już te piguły typie XD
0
@RonaldoR9 @Dawid66 Kevin nie jest wart takiej kasy. Żeby nie było to pod względem umiejętności jak najbardziej bym za niego te 250 rzucił bez zastanowienia. Tylko z jego odpornością na urazy jest średnio. O Neymarze to już nic nie pisze bo temat już przeorany z każdej strony xd
0
@matirix20 aktualnie nie gram w żaden, bo mi się PC rozkraczył ;( w 20 stke jeszcze nie grałem, ale nigdy się nie przesiadam zaraz po premierze. Zawsze mają sporo błędów do poprawy w pierwszych wersjach. Jednak jakbym nie miał żadnego FMa to bym wziął najnowszy już "na zapas"
0
@Czechuton najnowszy po prostu. Jak nie chcesz wydawać tyle kasy na 20 to kup 19stke
8
@Transu96 zostawcie Wellman w spokoju
38
Tak właściwie to interesująca sprawa, że Dembele jest ledwo pół roku starszy od Aleni. Ten pierwszy zdążył już sobie prawie zmarnować karierę po trzech sezonach w dorosłej piłce (tak, przesadzam), a drugi do dziś jeszcze do poważnego futbolu nie wszedł :f
4
@AllBundy jeszcze Bojana bym ściągnął i Deulofeu
0
@Nano22 Gothic, Diablo (choć tu są różne opinie), StarCraft