@Mario96w jasne że będą sie bić, tylko że premią dla agenta i piłkarza, a nie pieniędzmi dla Salzburga, a tychże i tak nie podaje sie przy kwocie transferu :)
@Drozdu7 ale w co tu wierzyć? Po prostu Araujo zajmie miejsce czwartego stopera i nie będą nikogo kupować, wiadomo że do jedenastki nie skoczy, a stoperami rzadko się rotuje
@Pawelsky Temat był przeorany wszędzie z każdej możliwej strony, wszyscy wiedzą że scenariusz był kijowy i polecieli po łebkach nie zamykając żadnego wątku.
@Coutinho007 Jest różnica jak zawodnik opuszcza swoją nominalną pozycje bo ma równie dobre warunki na innej, a jak wypychają go na inną bo nawet na swojej nominalnej sie nie łapie do składu :)
@Chwytliwy był na niego wielki hype z 2-3 lata temu, ale chłopak coś przestał sie rozwijać i stoi w miejscu, wręcz bym powiedział że kilka lat temu grał lepiej
@elmayakos a to właściwie bym się nie przejmował xD szczerze jak są sparingi to biorę urlop i symuluje ten okres, no chyba że negocjuje transfery to wiadomo :)
3
Czy mowa o Cafe Bernabeu?
1
@Mario96w jasne że będą sie bić, tylko że premią dla agenta i piłkarza, a nie pieniędzmi dla Salzburga, a tychże i tak nie podaje sie przy kwocie transferu :)
1
@xofcbxo Dziękuję, Twój również.
1
@Avada Kedavra podobno ma taką klauzulę. Najpierw podawali 30 mln, teraz się mówi o 20.
6
@Barwindg półśrodek
1
@4drian0 to jest ten sezon!
0
@Drozdu7 ale w co tu wierzyć? Po prostu Araujo zajmie miejsce czwartego stopera i nie będą nikogo kupować, wiadomo że do jedenastki nie skoczy, a stoperami rzadko się rotuje
0
@Kajtek77 Chelsea na zawołanie :P
1
@axegrinder jak mówisz, podobne cyrki albo i większe dzieją sie co roku na Oscarach i Grammy
0
@Pawelsky Temat był przeorany wszędzie z każdej możliwej strony, wszyscy wiedzą że scenariusz był kijowy i polecieli po łebkach nie zamykając żadnego wątku.
2
@Rewolucja123 no to takie samo źródło jakbym ja to wrzucił xd
6
@Explode najlepsze że do teraz nie widziałem żadnego źródła tej wypowiedzi oprócz "Twitter" xD
2
@Pawelsky kolega Internet Explorera używa? :P
0
@Rewolucja123 to mu powiedz żeby zdjął, mnie nie słucha
0
@Rewolucja123 no jest ten sam w czym problem
0
@Coutinho007 Jest różnica jak zawodnik opuszcza swoją nominalną pozycje bo ma równie dobre warunki na innej, a jak wypychają go na inną bo nawet na swojej nominalnej sie nie łapie do składu :)
4
@jeyx77x Breaking Bad ;f
0
@Coutinho007 akurat Oriol cały czas na wypożyczeniu gra jako środkowy obrońca, nie wiem czy cokolwiek z niego da w pomocy
5
@Chwytliwy był na niego wielki hype z 2-3 lata temu, ale chłopak coś przestał sie rozwijać i stoi w miejscu, wręcz bym powiedział że kilka lat temu grał lepiej
0
@elmayakos Odstawiłem na razie FMa całkowicie bo kurde jak odpale to wsiąkam na kilka godzin, syndrom jeszcze jednej kolejki
7
@bartoszekkk wiem, ale nie powiem
0
@elmayakos a to właściwie bym się nie przejmował xD szczerze jak są sparingi to biorę urlop i symuluje ten okres, no chyba że negocjuje transfery to wiadomo :)
0
@elmayakos albo taktykę od nowa ułóż może tam coś
0
@LuisSalvano a ludzie się jakimś Irlandczykiem jarają pfff
1
@DoctorSleep takie komentarze jak ten tylko przyczyniają się do tej gorączki ;f
0
@Transu96 tylko Chunjo @Grzesior667
0
@elmayakos pewnie w obowiązkach sztabu coś namieszane
5
@4drian0 jest w śpiączce
106
To sie powinno odbywać jak Igrzyska Śmierci, codziennie o północy osoba z najniższą liczbą głosów ma usuwane konto aż zostanie ten jeden ostatni
21
@AlvaroHanso no twój komentarz o tym że miałeś sen o kibicach krzyczących Valverde Valverde to wyniósł poziom merytoryczny La Rambli na wyżyny