3

Czy mowa o Cafe Bernabeu?

1

@Mario96w jasne że będą sie bić, tylko że premią dla agenta i piłkarza, a nie pieniędzmi dla Salzburga, a tychże i tak nie podaje sie przy kwocie transferu :)

1

@xofcbxo Dziękuję, Twój również.

1

@Avada Kedavra podobno ma taką klauzulę. Najpierw podawali 30 mln, teraz się mówi o 20.

6

@Barwindg półśrodek

1

@4drian0 to jest ten sezon!

0

@Drozdu7 ale w co tu wierzyć? Po prostu Araujo zajmie miejsce czwartego stopera i nie będą nikogo kupować, wiadomo że do jedenastki nie skoczy, a stoperami rzadko się rotuje

0

@Kajtek77 Chelsea na zawołanie :P

1

@axegrinder jak mówisz, podobne cyrki albo i większe dzieją sie co roku na Oscarach i Grammy

0

@Pawelsky Temat był przeorany wszędzie z każdej możliwej strony, wszyscy wiedzą że scenariusz był kijowy i polecieli po łebkach nie zamykając żadnego wątku.

2

@Rewolucja123 no to takie samo źródło jakbym ja to wrzucił xd

6

@Explode najlepsze że do teraz nie widziałem żadnego źródła tej wypowiedzi oprócz "Twitter" xD

2

@Pawelsky kolega Internet Explorera używa? :P

0

@Rewolucja123 to mu powiedz żeby zdjął, mnie nie słucha

0

@Rewolucja123 no jest ten sam w czym problem

0

@Coutinho007 Jest różnica jak zawodnik opuszcza swoją nominalną pozycje bo ma równie dobre warunki na innej, a jak wypychają go na inną bo nawet na swojej nominalnej sie nie łapie do składu :)

4

@jeyx77x Breaking Bad ;f

0

@Coutinho007 akurat Oriol cały czas na wypożyczeniu gra jako środkowy obrońca, nie wiem czy cokolwiek z niego da w pomocy

5

@Chwytliwy był na niego wielki hype z 2-3 lata temu, ale chłopak coś przestał sie rozwijać i stoi w miejscu, wręcz bym powiedział że kilka lat temu grał lepiej

0

@elmayakos Odstawiłem na razie FMa całkowicie bo kurde jak odpale to wsiąkam na kilka godzin, syndrom jeszcze jednej kolejki

7

@bartoszekkk wiem, ale nie powiem

0

@elmayakos a to właściwie bym się nie przejmował xD szczerze jak są sparingi to biorę urlop i symuluje ten okres, no chyba że negocjuje transfery to wiadomo :)

0

@elmayakos albo taktykę od nowa ułóż może tam coś

0

@LuisSalvano a ludzie się jakimś Irlandczykiem jarają pfff

1

@DoctorSleep takie komentarze jak ten tylko przyczyniają się do tej gorączki ;f

0

@Transu96 tylko Chunjo @Grzesior667

0

@elmayakos pewnie w obowiązkach sztabu coś namieszane

5

@4drian0 jest w śpiączce

106

To sie powinno odbywać jak Igrzyska Śmierci, codziennie o północy osoba z najniższą liczbą głosów ma usuwane konto aż zostanie ten jeden ostatni

21

@AlvaroHanso no twój komentarz o tym że miałeś sen o kibicach krzyczących Valverde Valverde to wyniósł poziom merytoryczny La Rambli na wyżyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?