1

@Orlik00 jednonogi Mustafi mniej bramek by spowodował niż on w pierwszych kilku tygodniach sezonu

1

@Rewolucja123 na pewno Ci nie usuną tego posta xD

2

@AmigoBlancos cały czas bronisz go tylko trofeami, niczym innym nie warto co ;)

2

@AmigoBlancos i to jest jedyny argument, przez który powinien wygrać Luka? Bo wygrał LM i był vicemistrzem świata? Nie dlatego że grał świetnie cały rok? No to sam sobie odpowiedziałeś.

0

@AmigoBlancos Przecież ta nagroda nie ma żadnych ściśle określonych kryteriów, jest czysto subiektywna i co roku to wygląda inaczej (czyt. widzimisie głosujących). Stąd można dojść do wniosku, że jednego roku mogła być przyznana "z dupy", a kolejnego już nie :)

Hipokryzja to by była, gdyby Messi dostał Złotą Piłkę grając przeciętnie cały rok tylko dlatego, że Barca wygrała LM lub Argentyna MŚ i wszyscy by tu skakali z radości. We wspomnianym przez Ciebie 2010 też uważam że powinien dostać ją ktoś inny, tak samo jak uważam że zeszłoroczny rezultat to kompletny absurd. Jeżeli Messi wygra w tym roku, no to chyba nikt nie powie że pojechał na sukcesach klubu i kadry (bo ich nie było :V) tylko po prostu pokazał najwięcej indywidualnie.

1

@Encore Lautaro mój krasz strzeli

7

@Encore bo zremisuje lub przegra. Pozdrawiam z rodzinką

18

@Zieliniak ahh, to co lubię najbardziej, wrzucanie tysięcy ludzi do jednego wora. A tak pół żartem pół serio, skoro dostaje ją ktoś kto nie zasłużył, to jest gówno warta. Jak dostaje ją ktoś kto zasłużył to nie jest gówno warta :)

2

@Kengo thank you from the mountain

0

@luna666moon Na co pracować, na czynsz? :D

2

@Chwytliwy tam przede wszystkim to trzeba pół składu zmienić a nie czekać xD

1

@zmiter912576 Ze sportowych to biografia Zlatana "Ja, Ibra" to jest obowiązek

0

@arekfanBarcy Zgadza sie, ja nadal jestem jego wielkim fanem i uważam że nadal to będzie fenomenalny obrońca na ponad 10 lat. Ale skoro kolega wziął pod uwagę tylko aktualną dyspozycję Pique, to ja też wziąłem pod uwagę tylko aktualną dyspozycje De Ligta, która jednak pozostawia jeszcze wiele do życzenia :P

7

@AmigoBlancos Polacy w Napoli vs zwycięzca ligi mistrzów, nie rozumiem co cie tu dziwi?

14

@Chwytliwy ale jesteś z podlasia

10

@Kwasiak98 gdybyśmy kupili De Ligta to na ten moment nadal zostalibyśmy z jednym dobrym stoperem xD

2

9

@Kengo mieliśmy taki filar też w obronie, tylko kontuzje go zniszczyły :)
Nie, nie chodzi o Vermaelena heheszki

3

@NeroTFP szkoda tego co stało się ze Schlierenzauerem. W topowej formie był według mnie najlepszy w historii, tylko jak szybko wypalił tak szybko zgasł

5

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

@NemeZis93 w jakim ty świecie żyjesz ;(

1

Komentarz usunięty

0

@NemeZis93 Dzięki za info, nie pozdrawiam

0

A ja sie pytam skąd pieniążki na organizacje tego za rok znowu jak wygramy

4

Valverde nam załatwił

0

@SeeleyBooth Marina

1

@Bykunn Nie, ja po prostu nie spodziewam sie już niczego po Barcelonie :V

3

@Encore pół godzinki Barcelona, a jak oczy będą krwawić to o 13:30 cyk na Tottenham

0

@Salwik92 Dele miał wtedy jakieś 16 lat, dobrze że mi nikt nie wyciąga co za bzdury pisałem w tym wieku :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?