@Bykunn No za czasów Mourinho czy Conte to przez myśl by mi nie przeszło oglądać ich mecze z własnej woli co weekend, ale w obecnym sezonie ich gra sprawia mi o wiele więcej frajdy niż naszych ancymonów :P
@LuisSalvano z tego co widziałem to notujemy aktualnie najgorszy ligowy start od sezonu 03/04. Pozycja lidera w tym momencie to żaden sukces, my już powinniśmy mieć w tej sytuacji blisko 10pkt przewagi
1
@Hushovt sam jesteś niedoleczony, od miesiąca już trenował z pełnym obciążeniem
1
@damianex10 Łysy jest zaślepiony tylko Pogbą, no ale jest duże prawdopodobieństwo że akurat on to sezonu nie dokończy więc kto wie
3
@cosinus90 co innego czerwona, a co innego druga żółta
0
@AV0CAD0 Gdzie byłeś po pierwszej połowie Interu? Tak sie możemy przebijać
24
@damianex10 Panie Arsene ubieraj pan te swoją kurtke do kostek i zawijaj do samolotu
2
@Bykunn No za czasów Mourinho czy Conte to przez myśl by mi nie przeszło oglądać ich mecze z własnej woli co weekend, ale w obecnym sezonie ich gra sprawia mi o wiele więcej frajdy niż naszych ancymonów :P
1
@macio_944 i w wyjściowej jedenastce aż ośmiu Czechów, w całej meczowej osiemnastce tylko czterech obcokrajowców
2
@Bykunn jak chodzi o Chelsea Lamparda to akurat bardzo ciekawa z nich drużyna i sam trzymam za nich kciuki
0
@Coutinho007 ale co to ma do rzeczy? Ja nie do tego sie odnosiłem
1
@Coutinho007 no w 9 to akurat nie strzelili żadnej bramki :)
3
@Rewolucja123 no jednak przez rok mógł już wypracować jakąś kondycję xD
4
@Croocers a jaką decyzje podjął Kovac? Wszędzie czytam że go zwolnili, a nie że zrezygnował
0
@ViscaBarca123 i byłbyś zadowolony, gdyby grał tyle co obecnie Ivan?
0
@Arkon to zrozum że on po prostu nie chce odchodzić na wypożyczenie i tak czy siak odrzuci wszystkie oferty
0
@Arkon na pewno nie Bayern, oni się od Juppa już podnoszą :v
7
@Chwytliwy panie pisz pan po polskiemu dobre
0
@IronSanHybrid na tym zdjęciu to w sumie nic nie widać
5
@norbi77 mi to się wydaje że w camp nou meteor pierdyknie
5
@MarioVeB! Ale syf xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano z tego co widziałem to notujemy aktualnie najgorszy ligowy start od sezonu 03/04. Pozycja lidera w tym momencie to żaden sukces, my już powinniśmy mieć w tej sytuacji blisko 10pkt przewagi
1
@JimMorrisonFCB nie jest kontuzjowany tylko chory. W LM też podobno ma jeszcze nie wrócić
6
@El dominatore słowa Valverde o przygotowaniu fizycznym zwyczajnie były tu podawane błędnie przetłumaczone :)
1
@takisobiektos ja widziałem gdzieś zdjęcie tej ankiety, tylko pytanie było zamienione na "Ile Boniek ma IQ" hehe
1
@Chwytliwy wszyscy tu dobrze wiemy za co :P
13
Ciekawostka: Solskjaer przegrał już tyle samo meczów w Premier League co Klopp, a jego drużyna zagrała 104 mecze mniej
6
@Explode Przede wszystkim to w końcu mają trenera, który chce grać w piłkę
0
@nammah no tak to my go wykorzystamy na pewno. Jak Ferrari na drodze w Pszczynie Dolnej
4
@michal26 bardzo śmieszne xD
0
@Transu96 powodzenia xD