@Messibestplayerintheworld Zobacz jak wygląda linia obrony w tym meczu. Godina już nie ma jak mówisz, ale Gimenez i Savic są kontuzjowani, tam w tym momencie nie ma nikogo kto grał u Simeone w poprzednich sezonach.
@Suzu Jankos to już konsekwencja tego draftu, early było zdominowane przez FPX a potem to Elise już jest tylko statystą, mógł imo brać tego Jarvana swojego
@messi564 Griezmann to równie dobrze mógł w szatni zostać, Ansu też słaby występ. Firpo zagrał solidnie, szczególnie że bez ogrania był, oby dostawał więcej szans.
@FC1899Barca No tylko dobrze mówi. Pudzian to od kilku lat sie już nie poprawia w tym KSW i każda jego walka wygląda tak samo. Kasuje ogromne sumy za te walki, a show już z tego nie ma bo wszyscy wiedzą jak to sie potoczy i żadnego poważnego przeciwnika już nie dostanie. Kto jak kto, ale właściciel KSW chyba jakieś pojęcie ma co jest atrakcyjne na jego własnej gali.
@Janiama ostatnio się rzadko zgadzamy, ale tutaj jak najbardziej masz rację. Jeden z największych wzorów profesjonalizmu i w tym sezonie absolutnie nie ma sobie równych jak na razie.
4
@stradomek i przez brak rytmu meczowego sie rusza jak pordzewiała kupa złomu
0
@xVENUMx znając mnie to mi sie po kilku dniach odechce, szkoda zaczynać :P
0
@xVENUMx kurde kiedyś sie grało, ale mam wrażenie że teraz to bez premium/jakiegoś bota nie da rady nic ugrać
0
@Skaramuczi dej followa kierowniku
1
@SeeleyBooth Neymar :)
0
@Encore Espanyol
3
@robsesh przynajmniej nie wyda ich na fife
28
@Messibestplayerintheworld gdzie mieszkania za 100 tys sprzedają? :V
1
@Grzesior667 liwerpurzniacy brzmi fajnie
2
@Colon ja tam liczę tylko na dobry mecz i kilka bramek, kto wygra to mi bez różnicy
1
@Messibestplayerintheworld Zobacz jak wygląda linia obrony w tym meczu. Godina już nie ma jak mówisz, ale Gimenez i Savic są kontuzjowani, tam w tym momencie nie ma nikogo kto grał u Simeone w poprzednich sezonach.
1
@Suzu Jankos to już konsekwencja tego draftu, early było zdominowane przez FPX a potem to Elise już jest tylko statystą, mógł imo brać tego Jarvana swojego
2
@Aerox #JankosMusisz
1
@Gaucho trzeba było go brać zanim poszedł do Spurs, teraz to już po ptakach, albo po kogutach
1
@messi564 Griezmann to równie dobrze mógł w szatni zostać, Ansu też słaby występ. Firpo zagrał solidnie, szczególnie że bez ogrania był, oby dostawał więcej szans.
3
@FC1899Barca No tylko dobrze mówi. Pudzian to od kilku lat sie już nie poprawia w tym KSW i każda jego walka wygląda tak samo. Kasuje ogromne sumy za te walki, a show już z tego nie ma bo wszyscy wiedzą jak to sie potoczy i żadnego poważnego przeciwnika już nie dostanie. Kto jak kto, ale właściciel KSW chyba jakieś pojęcie ma co jest atrakcyjne na jego własnej gali.
0
@Deathwing112 no to nie bedzie trudno przebić skoro jedno potrafisz wymienic xd
0
@filipsemeniuk10 "niedyspozycja", nie wiem w sumie czy to jakaś kontuzja czy sie rozchorował
4
Messi and Griezmann have not exchanged a single pass in this first half. [opta]
4
@itmustbejoke palnij się w ten czajnik
8
Messiemu korona spadnie jak chociaż nogę wystawi do przodu, książę wielki
0
@Janiama ostatnio się rzadko zgadzamy, ale tutaj jak najbardziej masz rację. Jeden z największych wzorów profesjonalizmu i w tym sezonie absolutnie nie ma sobie równych jak na razie.
1
@PawkoFCB Kovac odszedł po jednym meczu? Przecież ten Bayern od dłuższego czasu nic nie gra i wygrali ledwo połowę meczów w tym sezonie.
0
@joloskyy taktyk
0
@Ogrodnik kursy są takie żeby bukmacher miał z tego maksymalny zarobek, tylko tyle :)
2
@4drian0 bardziej mnie ciekawi jaka jest najdłuższa seria bez głupiego komentarza, ale tam żadne z nas się nie łapie hehe
8
@pluszek gdyby kluby miały zwalniać trenerów na podstawie tego co se jeden z drugim napisze w internecie, to żaden by pół roku nie przetrwał
64
Dziś mija równo 8 lat odkąd Hanka wjechała w kartony, pamiętamy [*]
2
@IAmBackCules a mówią że defensywny trener
5
@Janiama we wszystkich grał Lech Poznań, pozdrawiam z rodzinką.