4

@stradomek i przez brak rytmu meczowego sie rusza jak pordzewiała kupa złomu

0

@xVENUMx znając mnie to mi sie po kilku dniach odechce, szkoda zaczynać :P

0

@xVENUMx kurde kiedyś sie grało, ale mam wrażenie że teraz to bez premium/jakiegoś bota nie da rady nic ugrać

0

@Skaramuczi dej followa kierowniku

1

@SeeleyBooth Neymar :)

0

@Encore Espanyol

3

@robsesh przynajmniej nie wyda ich na fife

28

@Messibestplayerintheworld gdzie mieszkania za 100 tys sprzedają? :V

1

@Grzesior667 liwerpurzniacy brzmi fajnie

2

@Colon ja tam liczę tylko na dobry mecz i kilka bramek, kto wygra to mi bez różnicy

1

@Messibestplayerintheworld Zobacz jak wygląda linia obrony w tym meczu. Godina już nie ma jak mówisz, ale Gimenez i Savic są kontuzjowani, tam w tym momencie nie ma nikogo kto grał u Simeone w poprzednich sezonach.

1

@Suzu Jankos to już konsekwencja tego draftu, early było zdominowane przez FPX a potem to Elise już jest tylko statystą, mógł imo brać tego Jarvana swojego

2

@Aerox #JankosMusisz

1

@Gaucho trzeba było go brać zanim poszedł do Spurs, teraz to już po ptakach, albo po kogutach

1

@messi564 Griezmann to równie dobrze mógł w szatni zostać, Ansu też słaby występ. Firpo zagrał solidnie, szczególnie że bez ogrania był, oby dostawał więcej szans.

3

@FC1899Barca No tylko dobrze mówi. Pudzian to od kilku lat sie już nie poprawia w tym KSW i każda jego walka wygląda tak samo. Kasuje ogromne sumy za te walki, a show już z tego nie ma bo wszyscy wiedzą jak to sie potoczy i żadnego poważnego przeciwnika już nie dostanie. Kto jak kto, ale właściciel KSW chyba jakieś pojęcie ma co jest atrakcyjne na jego własnej gali.

0

@Deathwing112 no to nie bedzie trudno przebić skoro jedno potrafisz wymienic xd

0

@filipsemeniuk10 "niedyspozycja", nie wiem w sumie czy to jakaś kontuzja czy sie rozchorował

4

Messi and Griezmann have not exchanged a single pass in this first half. [opta]

4

@itmustbejoke palnij się w ten czajnik

8

Messiemu korona spadnie jak chociaż nogę wystawi do przodu, książę wielki

0

@Janiama ostatnio się rzadko zgadzamy, ale tutaj jak najbardziej masz rację. Jeden z największych wzorów profesjonalizmu i w tym sezonie absolutnie nie ma sobie równych jak na razie.

1

@PawkoFCB Kovac odszedł po jednym meczu? Przecież ten Bayern od dłuższego czasu nic nie gra i wygrali ledwo połowę meczów w tym sezonie.

0

@joloskyy taktyk

0

@Ogrodnik kursy są takie żeby bukmacher miał z tego maksymalny zarobek, tylko tyle :)

2

@4drian0 bardziej mnie ciekawi jaka jest najdłuższa seria bez głupiego komentarza, ale tam żadne z nas się nie łapie hehe

8

@pluszek gdyby kluby miały zwalniać trenerów na podstawie tego co se jeden z drugim napisze w internecie, to żaden by pół roku nie przetrwał

64

Dziś mija równo 8 lat odkąd Hanka wjechała w kartony, pamiętamy [*]

2

@IAmBackCules a mówią że defensywny trener

5

@Janiama we wszystkich grał Lech Poznań, pozdrawiam z rodzinką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?