0

@Janiama tak tylko z ciekawości pytam czy to tylko zbieżność nazwisk czy nie :)

5

@IronSanHybrid nie wiem czy nie wyłapałem jakiejś metafory z multikinem czy autokorekta ci zamieniła multikonto xD

0

@Janiama @AdrianJaniak to jakaś rodzina? :P

26

@Gibbon_FCB XDD tak i to tylko dlatego sie ludzie na niego uwzięli, normalnie chłop pewnie po nocach nie śpi tak go tu prześladują

0

@gregor85 Wystarczy wejść w opis edycji GOTY w jakimkolwiek sklepie, no ale już ci tu wkleje :)

Batman™: Arkham Knight: Game of the Year Edition to połączenie eipckiego finału wielokrotnie nagradzanej trylogii firmy Rocksteady Studios z zawartością Przepustki sezonowej Batman: Arkham Knight. Przepustka sezonowa Batman: Arkham Knight zawiera nowe misje fabularne, dodatkowych przeciwników Mrocznego Rycerza, skórki na Batmobil (w tym z Batman v Superman Dawn of Justice), mapy wyzwań i wiele więcej.

0

@Encore zobaczymy w trzecim sezonie xD

0

@bixmix Milan is over hehe

1

@Jakchcesz zawsze coś

3

@matirix20 złożony wygląda jak PS4 xD

5

@sebasek99 zróbcie jakąś kategorie żebym też sie załapał. No w ostateczności mogę zacząć spamować @xofcbxo żeby sie znaleźć w tej

11

@BarcaInfo jeszcze 6 spotkań w tym roku, myślę że problemu większego nie będzie :)

1

@sebasek99 myślałem że jesteś wyższy

14

@Encore jest Aryjczykiem

2

@ViscaBarca123 nadal gra jako ŚO?

2

@koksik2700 po trailerach Netflixa tylko o jedno się boję, wszystko tam się wydaje takie sterylne i czyściutkie, jakby tam Roomba jeździła 24/7 po ścianach. Ale przekonamy się już niedługo na szczęście

3

@A_Gomesinho_21 u mnie zima i mróz, a niektórym dalej w kopułe grzeje ostro

0

@koksik2700 oni nie potrafią robić gier na dzisiejsze standardy, Elex wyglądał jak Gothic na sterydach z tymi samymi animacjami i mechaniką, tylko tekstury trochę lepsze. Zatrzymali sie w rozwoju z 10 lat temu

0

@Qlewer No ja oglądałem już trochę spotkań z komentarzem tego pana i po tym to mi nawet do głowy nie przyjdzie żeby coś od niego czytać :P

2

@Qlewer albo wiedzieć że autor ma kisiel w głowie ;v

1

@Bykunn no to tak jakby biznesmeni w rzeczywistości chcieli się dorobić na zdrapkach :P

0

@itmustbejoke zależy jaka robota, w jednej łatwiej wytrzymać 12 w innych już troche gorzej, ale raczej wolałbym pierwszą opcję.

2

@Cochise W sumie to jestem zaskoczony trochę tą statystyką. W każdym razie mnie raczej nikt nie przekona, że Robert na przestrzeni całej kariery jest/był/będzie lepszy od Suareza. Ale to już moja subiektywna opinia na podstawie oglądanych spotkań, a nie analizowania liczb. Suarez szczyt kariery ma już ewidentnie za sobą, Lewandowski zdaje sie dopiero wszedł w niego tej jesieni. Nie zamierzam się natomiast o to przepychać, więc po prostu napiszę że się cieszę, że mamy Polaka Rodaka, którego stawia się obok Luisa Suareza, bez znaczenia czy nieznacznie nad nim, czy pod nim.

0

@kewin jakaś opinia krótka o tym co już widziałeś? Warto?

3

@4drian0 @Commando a na IMDb ma średnią 8.6 po 30000 ocen :)

1

@NismoFCB nie będziesz musiał ładować co 2h :) a czy będzie komfortowy to tylko kwestia przyzwyczajenia, nawet jak na początku nie będzie to przywykniesz.
Jak wiesz że nie będziesz grał w exclusivy Sony no to bierz Xboxa, ale znam już takich co też tak twierdzili a teraz sobie w brodę plują i polują na PS'a na BlackFriday ;D

1

@PeteR10 Winter is coming

0

@ViscaBarca123 Mam nadzieję, byłem jego fanem jak dostawał szanse w pierwszym zespole, potem chyba mu sie przytrafiła jakaś dłuższa kontuzja i od tego czasu to już o nim słuch zaginął praktycznie.

0

@ViscaBarca123 ale skoro nie wyróżnia sie w trzeciej lidze, to kto z La Liga go będzie chciał i jeszcze da mu grać?

1

@KmN jak już nawet prasa hiszpańska pisze, że Rakitic dobrym występem może zapewnił sobie jedenastke z Atletico, to coś tu nie gra panie kolego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?