@macio_944 przede wszystkim niech zachęcą historią, jak początek odniesie sukces to dostaną większy budżet na kolejne sezony. Czytałem opinie dziennikarzy, którzy mieli okazje obejrzeć już przedpremierowo i piszą, że sceny walki z GoT nawet sie nie umywają do tych w Wiedźminie. Co prawda to tylko jeden element, ale akurat w tym uniwersum niezwykle istotny
0
@MarioVeB! w LaLiga Loca ostatnim
0
@Image a oglądałeś coś oprócz tej jednej połowy? A po co ja pytam, jakbyś oglądał to byś inaczej gadał :)
0
@Danny Gaucho trzech punktów nie idzie dostać
0
@MrShakira podobno mają wymagać opcje odkupu więc o co ta cała afera?
1
@VamosRakieta https://i.imgflip.com/3cjgjz.jpg
4
@DonAndresFCB Mamy grudzień a ty już oceniasz sezon Firpo, fest
0
@robsesh no tak średnio :)
0
@matirix20 ja tam przede wszystkim czekam na cracka xD
3
@macio_944 przede wszystkim niech zachęcą historią, jak początek odniesie sukces to dostaną większy budżet na kolejne sezony. Czytałem opinie dziennikarzy, którzy mieli okazje obejrzeć już przedpremierowo i piszą, że sceny walki z GoT nawet sie nie umywają do tych w Wiedźminie. Co prawda to tylko jeden element, ale akurat w tym uniwersum niezwykle istotny
1
@macio_944 Przed trailerami byłem sceptycznie nastawiony, po tym co pokazali na filmikach nie moge sie już doczekać :)
7
@Chwytliwy przeczytał pierwszy komentarz z brzegu i jazda, ile już tu takich ancymonów widziałem to głowa mała xD
0
@FilippoInzaghi no właśnie oni stoją na przeszkodzie. Pique choćby mu nogę urwało to nie spadnie w hierarchii za Todibo, przynajmniej nie u Valverde
0
@Franko11 nie ma jeszcze cracka
0
@deyna2018 wszystko zależy od kogo kupisz :) na g2a też zdarzają się kradzione klucze i potem usuwają grę z konta
3
@Mow_mi_Douglas może dlatego że jest dopiero czwarty w hierarchii na środku
0
@Janas11224 a nie 2020?
0
@DonAndresFCB z Chelsea pana Franka byłby dobry dwumecz :)
1
@ShawnC na tym etapie poprzedniego sezonu mieliśmy mniej punktów niż teraz, wcale kolorowo nie było :)
17
@NeroTFP matko boska Semedo ma 26 lat ;o
1
@KamQiX może się jeszcze nawróci chłop przez te zakłady
1
@damianex10 strzel Pan coś w końcu
2
@Mroziu a ja po prostu chcę żeby odpadli, jednego poważnego rywala mniej :)
1
@kacper201 golfik chyba taniej w eksploatacji wyjdzie
2
@macio_944 są też filmy z Yenn i Ciri :)
2
@MichalZZZ w sumie teraz i tak święta to może sobie pogram. Ale potem sesja także trzeba trzymać rękę na pulsie :P
1
@MichalZZZ też uwielbiam, niestety moja edukacja niekoniecznie :f
2
@masq piszą że syfa złapał
131
"Różne źródła donoszą, że Allegri uczy się angielskiego, żeby móc osobiście odrzucić ofertę objęcia Arsenalu"
XDD
18
@NGTRX ten United coś nie pasuje w tym gronie mimo wszystko xd
0
@BarcaInfo w sumie nie myślałem, że strzelił aż 14 karnych wtedy