0

@MarioVeB! w LaLiga Loca ostatnim

0

@Image a oglądałeś coś oprócz tej jednej połowy? A po co ja pytam, jakbyś oglądał to byś inaczej gadał :)

0

@Danny Gaucho trzech punktów nie idzie dostać

0

@MrShakira podobno mają wymagać opcje odkupu więc o co ta cała afera?

4

@DonAndresFCB Mamy grudzień a ty już oceniasz sezon Firpo, fest

0

@robsesh no tak średnio :)

0

@matirix20 ja tam przede wszystkim czekam na cracka xD

3

@macio_944 przede wszystkim niech zachęcą historią, jak początek odniesie sukces to dostaną większy budżet na kolejne sezony. Czytałem opinie dziennikarzy, którzy mieli okazje obejrzeć już przedpremierowo i piszą, że sceny walki z GoT nawet sie nie umywają do tych w Wiedźminie. Co prawda to tylko jeden element, ale akurat w tym uniwersum niezwykle istotny

1

@macio_944 Przed trailerami byłem sceptycznie nastawiony, po tym co pokazali na filmikach nie moge sie już doczekać :)

7

@Chwytliwy przeczytał pierwszy komentarz z brzegu i jazda, ile już tu takich ancymonów widziałem to głowa mała xD

0

@FilippoInzaghi no właśnie oni stoją na przeszkodzie. Pique choćby mu nogę urwało to nie spadnie w hierarchii za Todibo, przynajmniej nie u Valverde

0

@Franko11 nie ma jeszcze cracka

0

@deyna2018 wszystko zależy od kogo kupisz :) na g2a też zdarzają się kradzione klucze i potem usuwają grę z konta

3

@Mow_mi_Douglas może dlatego że jest dopiero czwarty w hierarchii na środku

0

@Janas11224 a nie 2020?

0

@DonAndresFCB z Chelsea pana Franka byłby dobry dwumecz :)

1

@ShawnC na tym etapie poprzedniego sezonu mieliśmy mniej punktów niż teraz, wcale kolorowo nie było :)

17

@NeroTFP matko boska Semedo ma 26 lat ;o

1

@KamQiX może się jeszcze nawróci chłop przez te zakłady

1

@damianex10 strzel Pan coś w końcu

2

@Mroziu a ja po prostu chcę żeby odpadli, jednego poważnego rywala mniej :)

1

@kacper201 golfik chyba taniej w eksploatacji wyjdzie

2

@macio_944 są też filmy z Yenn i Ciri :)

2

@MichalZZZ w sumie teraz i tak święta to może sobie pogram. Ale potem sesja także trzeba trzymać rękę na pulsie :P

1

@MichalZZZ też uwielbiam, niestety moja edukacja niekoniecznie :f

2

@masq piszą że syfa złapał

131

"Różne źródła donoszą, że Allegri uczy się angielskiego, żeby móc osobiście odrzucić ofertę objęcia Arsenalu"
XDD

18

@NGTRX ten United coś nie pasuje w tym gronie mimo wszystko xd

0

@BarcaInfo w sumie nie myślałem, że strzelił aż 14 karnych wtedy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?