0

@FCBMati10 no, kiedyś po prostu wszyscy nonstop skakali od nowa, kasowali poprzednie skoki, aż w końcu i tak odwoływali całe zawody.

3

@IronSanHybrid codziennie mam deja vu bo co nie wejde to jako pierwszy widze twój komentarz o pornhubie xD

1

@Kajtek77 200zł solo na Real po kursie 1,3

4

@michaleu @4drian0 co więcej, przyjaciele też są.

1

@Trojanek23 lepiej czytać twoje wysrywy i marudzenie na każdy temat

1

@tadzik447 @macio_944 ogarnijcie sobie w kilka osób wspólne konto, biorąc najdroższy pakiet w 4 osoby wychodzi po 13 zł na głowę, a każdy ma swój profil i wszyscy możecie oglądać w tym samym czasie.

15

@lukas10 nie ma o czym mówić, za krótko grał.

2

@Elnuum cały czas miał Fede na plecach, Frenkie z pomocy był najlepszy, ale umówmy się że koledzy mu nie postawili poprzeczki

1

@Skaramuczi jak chodzi o prepaid to na konto, po prostu doladowuje ci to portfel steam i potem kupujesz se za to co chcesz, a niewykorzystane środki zostają na twoim koncie steam na następną okazję

7

@kuz heh, jaki mecz taka niespodzianka

1

@Kapitan hawk trzymajcie sie na tej rambli

0

@MateuszQ no, jeden na jakieś dziesięć, w kolejnych 6 jest przeciętny a w 3 fatalny

0

@MateuszQ Sergio Busquetsa w optymalnej dyspozycji brakuje od co najmniej 3 lat

1

@SeeleyBooth Osobiście pod względem nazwisk na papierze to sie zgadzam, że mocniejszej chyba nigdy nie było. Jednak jak sie spojrzy jak ci piłkarze pasują do charakteru tego klubu, a przede wszystkim do siebie nawzajem, to już wygląda o wiele wiele gorzej.

0

@DaPi otóż nie, zepsuli dla obu stron własnie ;f

0

@SeeleyBooth zadziwiająco wiele jest problemów w tej "najmocniejszej kadrze w historii klubu" jak to sie przed sezonem gdzieniegdzie mówiło. Brakuje skrzydłowych, brakuje napastnika, brakuje śpd, brakuje PO

1

@GilManzano no Real nic nie strzelił tylko dzięki twojemu koledze po fachu, panie Gil

1

@LuisSalvano Real może i nie istniał, ale przez pierwsze 5 minut. Pozostałe 40 to nie istniała Barcelona, poza kilkoma pierdnięciami.

1

@Bykunn strzelam że jakieś gówno typu superpuchar hiszpanii, przeca oni pieniędzy nie mają ;f

0

@FC1899Barca chciał Perez swojego Neymara no to ma

2

@Kengo no jasne że z dystansem, jak najdalej od takich żartów xD

1

@Bartek46 o Kurde

18

@gorgota ja to już 20 lat temu De Jonga chciałem

0

@deyna2018 tak, 60

0

@Arnold1234 Skyrim to tylko modyfikacjami sie broni, podstawa jest goła i wesoła w porównaniu do Wiedźmina.

4

@Joe_Pesci wygrali 4 puchary - przecież nie tylko on grał
Nie wygrali pucharu - wina Kroosa
Ja pier... xD

18

@daniel32778 jak tobie wymyślił "danio" a ty jemu "pęknięta guma" to sie nie dziwie :D

6

Ancelotti podpisał z Evertonem wg Sky Sports


0

@Danny Gaucho no w końcu klasyczny avatar wrócił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?