@tadzik447@macio_944 ogarnijcie sobie w kilka osób wspólne konto, biorąc najdroższy pakiet w 4 osoby wychodzi po 13 zł na głowę, a każdy ma swój profil i wszyscy możecie oglądać w tym samym czasie.
@Skaramuczi jak chodzi o prepaid to na konto, po prostu doladowuje ci to portfel steam i potem kupujesz se za to co chcesz, a niewykorzystane środki zostają na twoim koncie steam na następną okazję
@SeeleyBooth Osobiście pod względem nazwisk na papierze to sie zgadzam, że mocniejszej chyba nigdy nie było. Jednak jak sie spojrzy jak ci piłkarze pasują do charakteru tego klubu, a przede wszystkim do siebie nawzajem, to już wygląda o wiele wiele gorzej.
@SeeleyBooth zadziwiająco wiele jest problemów w tej "najmocniejszej kadrze w historii klubu" jak to sie przed sezonem gdzieniegdzie mówiło. Brakuje skrzydłowych, brakuje napastnika, brakuje śpd, brakuje PO
0
@FCBMati10 no, kiedyś po prostu wszyscy nonstop skakali od nowa, kasowali poprzednie skoki, aż w końcu i tak odwoływali całe zawody.
3
@IronSanHybrid codziennie mam deja vu bo co nie wejde to jako pierwszy widze twój komentarz o pornhubie xD
1
@Kajtek77 200zł solo na Real po kursie 1,3
4
@michaleu @4drian0 co więcej, przyjaciele też są.
1
@Trojanek23 lepiej czytać twoje wysrywy i marudzenie na każdy temat
1
@tadzik447 @macio_944 ogarnijcie sobie w kilka osób wspólne konto, biorąc najdroższy pakiet w 4 osoby wychodzi po 13 zł na głowę, a każdy ma swój profil i wszyscy możecie oglądać w tym samym czasie.
15
@lukas10 nie ma o czym mówić, za krótko grał.
2
@Elnuum cały czas miał Fede na plecach, Frenkie z pomocy był najlepszy, ale umówmy się że koledzy mu nie postawili poprzeczki
1
@Skaramuczi jak chodzi o prepaid to na konto, po prostu doladowuje ci to portfel steam i potem kupujesz se za to co chcesz, a niewykorzystane środki zostają na twoim koncie steam na następną okazję
7
@kuz heh, jaki mecz taka niespodzianka
1
@Kapitan hawk trzymajcie sie na tej rambli
0
@MateuszQ no, jeden na jakieś dziesięć, w kolejnych 6 jest przeciętny a w 3 fatalny
0
@MateuszQ Sergio Busquetsa w optymalnej dyspozycji brakuje od co najmniej 3 lat
1
@SeeleyBooth Osobiście pod względem nazwisk na papierze to sie zgadzam, że mocniejszej chyba nigdy nie było. Jednak jak sie spojrzy jak ci piłkarze pasują do charakteru tego klubu, a przede wszystkim do siebie nawzajem, to już wygląda o wiele wiele gorzej.
0
@DaPi otóż nie, zepsuli dla obu stron własnie ;f
0
@SeeleyBooth zadziwiająco wiele jest problemów w tej "najmocniejszej kadrze w historii klubu" jak to sie przed sezonem gdzieniegdzie mówiło. Brakuje skrzydłowych, brakuje napastnika, brakuje śpd, brakuje PO
1
@GilManzano no Real nic nie strzelił tylko dzięki twojemu koledze po fachu, panie Gil
1
@LuisSalvano Real może i nie istniał, ale przez pierwsze 5 minut. Pozostałe 40 to nie istniała Barcelona, poza kilkoma pierdnięciami.
1
@Bykunn strzelam że jakieś gówno typu superpuchar hiszpanii, przeca oni pieniędzy nie mają ;f
0
@FC1899Barca chciał Perez swojego Neymara no to ma
2
@Kengo no jasne że z dystansem, jak najdalej od takich żartów xD
1
@Bartek46 o Kurde
18
@gorgota ja to już 20 lat temu De Jonga chciałem
0
@deyna2018 tak, 60
0
@Arnold1234 Skyrim to tylko modyfikacjami sie broni, podstawa jest goła i wesoła w porównaniu do Wiedźmina.
4
@Joe_Pesci wygrali 4 puchary - przecież nie tylko on grał
Nie wygrali pucharu - wina Kroosa
Ja pier... xD
1
@Danny Gaucho https://i.gyazo.com/d9910911ead372da45ea0a06ef064e7c.png
18
@daniel32778 jak tobie wymyślił "danio" a ty jemu "pęknięta guma" to sie nie dziwie :D
6
Ancelotti podpisał z Evertonem wg Sky Sports
0
@Danny Gaucho no w końcu klasyczny avatar wrócił