2

@IronSanHybrid jak Kraft kierował to i tak 19stki dostał

0

@IronSanHybrid ciekawe jakie noty

2

Nie żebym marudził, ale drugie skoki Dawida to nie jest jego mocna broń :P

1

@Colon myślałem że z 97 zaliczam się jeszcze do Milenialsów, jak żyć ;(

0

@MarioVeB! O a u mnie śnieg sypie aż miło przy oknie siedzieć ^^

0

@michal26 ale Eisenbichler spieprzył swój skok a nawet na Kota to wystarczyło :f

2

@kaziks on się tam po prostu nie sprawdza. Odrzutek z City ma być naszym topowym obrońcą?

1

@IronSanHybrid tak jak kolega wyżej napisał, na seryjne zwycięstwa i sukces w generalce nie ma co liczyć głównie ze względu na wiek, ale na jakichś mistrzostwach może jeszcze błysnąć

1

@Nano22 kolejna rzecz do interpretacji dla sędziego, znowu by były afery

38

@KamQiX Healer z gildii przychodzi z buffami

1

@ollo0 no akurat w Hiszpanii klauzule są obowiązkowe, w przeciwieństwie do innych lig

16

@betonito no ale... Ktoś kiedykolwiek napisał że Neymar jest lepszy? XD

2

@puyol_presidend5 czyli jak mieszkanie będzie ujowe ale kibel będzie obok wanny to bierzesz? :D

2

@PawelLeo no a kto będzie specjalnie z Madrytu zasuwał na mecz towarzyski na drugim końcu świata. Miejscowi przyjdą na stadion

4

@xJLx to żeś wyjaśnił, teraz już klubowa kasa nie ma przede mną tajemnic

2

@PatrychoO raczej bym się nie spodziewał drugiego sezonu, chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo. Aczkolwiek serial polecam jak najbardziej

8

@kulek22 już 2020 a ludzie dalej nie wiedzą że przy takim tanim transferze są zazwyczaj ogromne premie za podpis dla piłkarza i agenta + dostaje zawyżoną pensje przez co ciężko się go potem pozbyć :f

9

@AmigoBlancos telefon podłącz

6

@IronSanHybrid na szczęście on to tylko skopiował :v

0

@TheNekro94 ja tylko 47 :P

3

@Odesseiron opracował wszystkie oprócz rzezi w Blaviken (czyli tej walki którą się ludzie najbardziej zachwycają), która z kolei opracował koleś polecony przez Cavilla.

3

@FC1899Barca 1/2/3 Peaky Blinders, Gra o Tron, Breaking Bad (nie umiem wybrać w jakiej kolejności, ale takie jest top3).
Zaraz za podium Rick i Morty i Bojack Horseman. Dalej już też zbyt małe różnice żebym ułożył :P

4

@KamQiX upflix.pl
Ale nie wiem czy jest zaktualizowana już po nowym roku

0

@steciowy Ndombele to marzy rozegrać dwa mecze z rzędu

4

@IronSanHybrid jak to mawiał mój dziadek "po zupie nie ma nic w dupie"

3

@Mesi12 Gerard Romero

0

@SeeleyBooth będzie mu ciężko się przebić, ale no wszystko w jego nogach i głowie

2

@Janiama towarzystwo zacne tam ma

6

@Kubsoleon ścisk? Jak odejdzie Vidal to na ławce zostanie sam Rakitic xD

0

@Transu96 dzwonię na bagiety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?