6

@GregSTG jak zmienisz podpis na forum to on się aktualizuje na nowy pod wszystkimi twoimi postami :)

0

@malicinho przejrzyj sobie bibliotekę obu serwisów na upflix.pl i zdecyduj gdzie mają więcej tytułów które by cie interesowały

5

@LuisSalvano akurat miałem się uczyć, więc film jak znalazł :)

0

@Hiacynk a Sociedad i Getafe to jest opcja że coś ugrają w Europie?

0

@messi564 uważam że Ivan powinien odejść po sezonie, ale aktualnie zasługuje na pierwszy skład przynajmniej na najbliższe kolejki. Według tego co napisałeś to dla ciebie to coś złego, co jest bez sensu totalnie :)

1

@messi564 a może po prostu ktoś docenia to, że mimo fatalnego okresu w poprzednim sezonie, teraz zaprezentował się dobrze i zasługuje na grę? No ale lepiej napisać wywód o wszystkim i o niczym jaka to Rambla zła :f

0

@tadzik447 no w takim Kuusamo niby są skoki, a i tak co roku odwołują, co za różnica :P

1

@Mesi12 nie zamyka sobie żadnych drzwi, dobrze dla niego. Tym bardziej że jest mega młody jak na trenera i wiele przed nim, a brudy mu wyciągną nawet za 20 lat :f

0

@tadzik447 jest tylko jeden sposób, budowa skoczni w zamkniętej hali xD

1

0

@Hushovt żaden z nich indywidualne nic już nie osiągnie oprócz jakiegoś pojedynczego zwycięstwa

1

@Demollation gościu ma mięśnie z waty

0

Lista kontuzjowanych dłuższa niż ławka :V
https://i.gyazo.com/411e466d4c65e257eae71de5e82998a6.png

0

@Hiacynk w Napoli jest taki burdel, że tylko jakiś szaleniec tam teraz pójdzie. Czyli może Gattuso

0

@dorkizos Milan już jakiś czas temu miał spore problemy z finansowym fair play. Nieograniczonego budżetu nie będzie, to nie szejki że pod stołem wszystko pójdzie

0

@ViscaBarca123 to wyglądasz jak dwa rozmazane piksele? :f

7

@PanPatrykk nie każdy serial musi być realistyczny. Właśnie w tym leży fenomen tego serialu, możesz sobie usiąść, wyłączyć mózg i oglądać z paką czipsów czy czego tam.
Czemu np. taki Dark nie jest aż tak popularny, bo jest ciężki i ludziom się go nie chce w głowie składać do kupy.

0

@ViscaBarca123 it must be joke

6

@FCBarcelonista może przekupił wyborców programem 500herbów+

13

Jak zwykle przyznają za dwa dobre mecze w sezonie, bo akurat w LM mu sie udało

5

Skoro już założyliście ten kanał, to w przyszłym roku ogłoszenie wyników na live na YT rozumiem?

4

@AmigoBlancos i wszystkie puchary za Franco hehe

11

No to zaraz dowiemy sie, kto sie zesrał metr przed kiblem

5

@Danny Gaucho nie oceniaj

4

Generalnie przez kilka tygodni myślałem że @Danny Gaucho to multikonto @Socjopata. Tak tylko sobie wspominam

3

Arsenaaaaaaaaal

9

@LuisSalvano nie wygrał, tylko jeszcze trzeba statuetke wyjąć spomiędzy odkurzaczy

11

@Chaoss to tu są jakieś artykuły?

12

@Socjopata fajny garnitur, męskich nie było?

7

@Solimalhio czerwona tarcza dla pana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?