11

@anonimek poleć mi coś do jedzenia, tylko oprócz tego czego nie lubie.

0

@deyna2018 dokup sobie do niej chociaż ten jeden wentylator na przód, tylko pamiętaj go zamontować tak żeby wciągał powietrze zamiast wyrzucać

0

@deyna2018 spalić sie nie spali. Link do obudowy źle wstawiłeś, ale w każdym razie jak masz taką możliwość to bym dorzucił wentylator na front obudowy, żeby ten przedni wciągał powietrze z przodu do obudowy, a tylny je wyrzucał. Będziesz miał dużo lepszy opływ powietrza i temperatury powinny spaść, tylko sprawdź czy możesz w swojej obudowie zamontować go z przodu.

0

@deyna2018 z tego co na reddicie pisali to ta wersja Asusa ma po prostu dość słabe chłodzenie i osiąga właśnie około 80 stopni w stresie u innych też. 82 stopnie to jeszcze jakieś zagrożenie nie jest, ale możesz się pobawić krzywą wentylatorów w jakimś Afterburnerze itd. bo jednak to mało komfortowa temperatura chociażby z tego względu że tobie od obudowy będzie ciepło :V
Ile masz wentylatorów w obudowie?

14

@itmustbejoke „Coraz mniej czynników wskazuje na to, ze Messi zdobędzie 6 złotą piłkę”
O nie :(

1

Sneijder pijany czy niespełna rozumu

6

@Jakchcesz Raczej bym nie narzekał, tylko ryj jakiś krzywy

1

@Deraxium dokładnie, nawet jak program ma dobry to przez to jego klnięcie na siłę co drugie słowo nie da się tego oglądać

0

@Danny Gaucho Ja mówiłem że nigdy więcej nie pije

3

@KamQiX Nie ma Garetha?

0

@xofcbxo waruj, do budy sio

1

@xofcbxo ała, zabolało

1

@xofcbxo niby taki chwytliwy a najlepszych dyskusji nie może wychwycić hehe

0

@xofcbxo a nie wiem rzadko bywam, wypadłem z obiegu

2

@xofcbxo co, sama zaczęłaś kto tu sie zleciał :F

19

@xofcbxo to pisz PW

11

@bartoszekkk dziś jest środa

33

@Danny Gaucho Sam tak zrób, no ale musiałbyś najpierw znaleźć żone, a co dopiero jeszcze kochankę. Dobra nieważne

1

@Chwytliwy Star Wars fajne były pamiętam, a tak to chyba najbardziej klasyczne.

1

@Sawik_10 A za 3 lata zostawi u nich taki burdel że kolejne 5 będą to sprzątać :V

2

@staske Generalnie z ofertami tych ogólnokrajowych operatorów jak Orange, UPC czy Vectra to jest tak, że w dużej mierze zależy wszystko od lokalizacji. W jednym mieście nonstop narzekają na Orange, w innym ciągle wywala UPC, kiedyś Vectra miała duże problemy w Warszawie.
Najlepiej popytaj sąsiadów co mają :)

3

@TheNekro94 ale Ukraina jest? XD

0

@DonMatteo901 Liczę że będzie dobry, te ostatnie sezony Wikingów mi już nie przypadły do gustu niestety

1

@Rewolucja123 zawsze jakoś mnie bawi jak wrzucasz tu jego tweety, skoro ma tu konto to sam by tutaj wrzucił jakby chciał xD

0

@socha kolega urolog?

5

@Moriarty jak nie umiesz ich rozwiązać w domu z pomocą internetu to na sprawdzianie na pewno zrobiłeś je źle. Nie ma co sprawdzać

4

@FCMichalo stronę główną odwiedź a się dowiesz

0

@BigShaq klikasz na strzałeczkę w prawym górnym rogu tweeta i kopiujesz link. Jak nje działa to sprawdź uprawnienia aplikacji może

0

@FC1899Barca taktyk żebym znalazł ten filmik później :P

2

@Chwytliwy a myślałem że to ja spamuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?