@deyna2018 spalić sie nie spali. Link do obudowy źle wstawiłeś, ale w każdym razie jak masz taką możliwość to bym dorzucił wentylator na front obudowy, żeby ten przedni wciągał powietrze z przodu do obudowy, a tylny je wyrzucał. Będziesz miał dużo lepszy opływ powietrza i temperatury powinny spaść, tylko sprawdź czy możesz w swojej obudowie zamontować go z przodu.
@deyna2018 z tego co na reddicie pisali to ta wersja Asusa ma po prostu dość słabe chłodzenie i osiąga właśnie około 80 stopni w stresie u innych też. 82 stopnie to jeszcze jakieś zagrożenie nie jest, ale możesz się pobawić krzywą wentylatorów w jakimś Afterburnerze itd. bo jednak to mało komfortowa temperatura chociażby z tego względu że tobie od obudowy będzie ciepło :V Ile masz wentylatorów w obudowie?
@staske Generalnie z ofertami tych ogólnokrajowych operatorów jak Orange, UPC czy Vectra to jest tak, że w dużej mierze zależy wszystko od lokalizacji. W jednym mieście nonstop narzekają na Orange, w innym ciągle wywala UPC, kiedyś Vectra miała duże problemy w Warszawie. Najlepiej popytaj sąsiadów co mają :)
11
@anonimek poleć mi coś do jedzenia, tylko oprócz tego czego nie lubie.
0
@deyna2018 dokup sobie do niej chociaż ten jeden wentylator na przód, tylko pamiętaj go zamontować tak żeby wciągał powietrze zamiast wyrzucać
0
@deyna2018 spalić sie nie spali. Link do obudowy źle wstawiłeś, ale w każdym razie jak masz taką możliwość to bym dorzucił wentylator na front obudowy, żeby ten przedni wciągał powietrze z przodu do obudowy, a tylny je wyrzucał. Będziesz miał dużo lepszy opływ powietrza i temperatury powinny spaść, tylko sprawdź czy możesz w swojej obudowie zamontować go z przodu.
0
@deyna2018 z tego co na reddicie pisali to ta wersja Asusa ma po prostu dość słabe chłodzenie i osiąga właśnie około 80 stopni w stresie u innych też. 82 stopnie to jeszcze jakieś zagrożenie nie jest, ale możesz się pobawić krzywą wentylatorów w jakimś Afterburnerze itd. bo jednak to mało komfortowa temperatura chociażby z tego względu że tobie od obudowy będzie ciepło :V
Ile masz wentylatorów w obudowie?
14
@itmustbejoke „Coraz mniej czynników wskazuje na to, ze Messi zdobędzie 6 złotą piłkę”
O nie :(
1
Sneijder pijany czy niespełna rozumu
6
@Jakchcesz Raczej bym nie narzekał, tylko ryj jakiś krzywy
1
@Deraxium dokładnie, nawet jak program ma dobry to przez to jego klnięcie na siłę co drugie słowo nie da się tego oglądać
0
@Danny Gaucho Ja mówiłem że nigdy więcej nie pije
3
@KamQiX Nie ma Garetha?
0
@xofcbxo waruj, do budy sio
1
@xofcbxo ała, zabolało
1
@xofcbxo niby taki chwytliwy a najlepszych dyskusji nie może wychwycić hehe
0
@xofcbxo a nie wiem rzadko bywam, wypadłem z obiegu
2
@xofcbxo co, sama zaczęłaś kto tu sie zleciał :F
19
@xofcbxo to pisz PW
11
@bartoszekkk dziś jest środa
33
@Danny Gaucho Sam tak zrób, no ale musiałbyś najpierw znaleźć żone, a co dopiero jeszcze kochankę. Dobra nieważne
1
@Chwytliwy Star Wars fajne były pamiętam, a tak to chyba najbardziej klasyczne.
1
@Sawik_10 A za 3 lata zostawi u nich taki burdel że kolejne 5 będą to sprzątać :V
2
@staske Generalnie z ofertami tych ogólnokrajowych operatorów jak Orange, UPC czy Vectra to jest tak, że w dużej mierze zależy wszystko od lokalizacji. W jednym mieście nonstop narzekają na Orange, w innym ciągle wywala UPC, kiedyś Vectra miała duże problemy w Warszawie.
Najlepiej popytaj sąsiadów co mają :)
3
@TheNekro94 ale Ukraina jest? XD
0
@DonMatteo901 Liczę że będzie dobry, te ostatnie sezony Wikingów mi już nie przypadły do gustu niestety
1
@Rewolucja123 zawsze jakoś mnie bawi jak wrzucasz tu jego tweety, skoro ma tu konto to sam by tutaj wrzucił jakby chciał xD
0
@socha kolega urolog?
5
@Moriarty jak nie umiesz ich rozwiązać w domu z pomocą internetu to na sprawdzianie na pewno zrobiłeś je źle. Nie ma co sprawdzać
4
@FCMichalo stronę główną odwiedź a się dowiesz
0
@BigShaq klikasz na strzałeczkę w prawym górnym rogu tweeta i kopiujesz link. Jak nje działa to sprawdź uprawnienia aplikacji może
0
@FC1899Barca taktyk żebym znalazł ten filmik później :P
2
@Chwytliwy a myślałem że to ja spamuje