0

@monsterrize gdyby wywalić błędy to każdy obrońca nagle byłby topowy :P

1

@Ratamahatta Niestety Mbappe i tak nie był dla nas do wyjęcia. Kwota 180 mln z perspektywy czasu nie wydaje sie tak wielka, problem w tym że gdybyśmy my wyrównali ofertę PSG, to szejk by ją i tak przebił. Nie mogliśmy sie z nimi wtedy licytować bo prędzej czy później byśmy wysiedli.

2

@zadafcb ależ te Roberty wszystkie ostatnio szaleją

0

@ranger3120 alltube.tv

0

@cules100pro nie, bo jeszcze nie grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@IronSanHybrid Oblak myślę że jest lepszy biorąc pod uwagę samą grę na linii bramkowej. Jeśli chodzi o grę na przedpolu itd. to zdecydowaną przewagę ma Marc. Nie wiem który z nich jest lepszy, wiem natomiast że akurat Barcelona nie mogła sobie wymarzyć lepszego bramkarza dla siebie niż Ter Stegen

0

@IronSanHybrid no już wiele razy miał zawieszone, niedawno to go chyba z ponad miesiąc nie było :P

1

@xofcbxo Za avatar wybaczam ^^

1

@xofcbxo A to w porządku

0

@xofcbxo ale żeby tak memy z instagrama, to sie nie godzi

0

@Robert_12_96 a ze Slavią już nie grał - wniosek?

11

@Danny Gaucho Jak byłem na wakacjach w Hiszpanii to do każdej mówiłem "dawaj do wyra bo mam już trzy Polki z ulicy na twoje miejsce"

4

@Crack18 https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_BIhZdluGRutp8STABvZUZFhCeviEAnKo,w1200h627.jpg

nie wiem czy o coś takiego ci chodzi, znaczy ten wykres teoretycznie wygląda na prawidłowy jeżeli oś Y zaczyna sie od ~600 tys., no ale widz tego nie wie i wizualnie to wygląda jakby TVP trzykrotnie biło TVN oglądalnością xD

0

@puyol_presidend5 a nawet 9 :P

7

@marcin000019 No ja na przykład nie siedze całymi dniami i nie szukam po ligach wysp owczych i zielonego przylądka czy sie jakiś osiemnastolatek wyróżnia. Zobacze na własne oczy w jakimś istotnym meczu to skomentuje.
W poprzednim sezonie Haaland zagrał 80 minut w lidze i 4 minuty w Lidze Europy, no było sie kiedy o nim dowiedzieć z meczów.

5

@marcin000019 no tylko nie bardzo rozumiem do czego pijesz. Mało osób raczej ogląda na co dzień mecze Salzburga i w ogóle austriackiej ligi. Sporo osób sie o nim dowiedziało na dobre poprzez dobre występy w LM to i nic dziwnego że teraz sie o nim szum zrobił.

1

@Messibestplayerintheworld szczególnie że ma jednak o 4 okazje mniej w Bundeslidze

17

@Adamski69 Niestety, ale klasyk przełożony :)

0

@marcin000019 mogę mieć max 18 bo wszystkie wygrywam 9:0

7

@msmsms nie każdy z kolei lubi chodzić spać śmierdzący po całym dniu, szczególnie jak nie śpi sam. Też prosty przekaz?

0

@DaPi otwieraj w nowej karcie ;v

2

@krzychu1526 panie dej pan linka nie ma czasu na wyjaśnienia

0

@krzychu1526 Znaczy sie że jakiej

3

1

@Socjopata aż sie wzruszyłem, pierwszy raz mnie ktoś gdzieś uwzględnił. Tylko nie mów że sie pomyliłeś kocie

1

@sidzej na żółto i na niebiesko

5

@Wichurek Jesteśmy liderem w lidze i w LM, ja bym przedłużył kontrakt z Valverde.

5

@Wichurek no tak, tylko że gdyby grał jak człowiek to mecz byłby zabity pewnie jeszcze zanim Slavia zdobyła bramke. Gdyby ten mecz był wyjątkiem to każdy by mu dziękował że wypracował tego gola, ale tak jest w każdym meczu od nie pamiętam już kiedy

1

@Jakchcesz Chciałbym ale nie moge, dałem słowo harcerza

1

@Jakchcesz Zazdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?