@Lares podejrzewam że nie. Przy ostatnim Black Opsie pojawiła sie dopiero jakiś czas po premierze, teraz też ciężko znaleźć informacje na ten temat. Znaczy nie licząc edycji kolekcjonerskich, ale podejrzewam że takie cie nie interesują (od 300zł w górę)
@krzychu1526 no ja grałem nonstop w fife 13, 14, 15, 16 i 17. Ale w końcu sie przelało i od tego czasu pożyczam po prostu fife od kogoś jak chcemy pograć na kanapie w jakiś wieczór.
@msmsms kogo z tej kadry nie kojarzysz? Nie są to topowi zawodnicy w dużej części, ale chyba każdy kto regularnie ogląda piłke nożną powinien kojarzyć wszystkie nazwiska. Znaczy nie krytykuje, po prostu sie dziwie że można ich nie znać
@Misugi14 w najlepszej dyspozycji absolutnie topowy pomocnik. Problem w tym że taką dyspozycje był w stanie utrzymać bardzo krótko, potem miał długie zjazdy. No i zbyt mobilny i waleczny też nie był, ale nie każdy musi z tego słynąć. Jak był w formie to sie tak nie rzucało w oczy :)
@Grzesior667 nie wydaje mi sie żeby to miał być akt solidarności z protestującymi, raczej po prostu piłkarze i sztab trenerski będzie miał mega utrudniony dojazd do ośrodka
0
@Rewolucja123 a jak ma grać ta sama jak nonstop ktoś wylatuje z kartką albo kontuzją
2
@kubix05 aż czuje zapach mleka ze szkolnej stołówki
0
@BigShaq wiesz, jak sie u nich nic nie zmieni to w grudniu ci co są teraz połamani będą zdrowi, a ci co są teraz zdrowi będą połamani.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Odesseiron teraz tak, kiedyś faktycznie tmobile nie miał żadnego limitu, co mogę potwierdzić bo sam z niego dwa lata korzystałem
0
@tomono prosze o zdjęcie usuniętego posta
0
@jedrek7000 nie zapominaj że to mecz wyjazdowy :P
0
@MichalZZZ hahaha, no to dobrze ^^
6
@Transu96 przynajmniej nie kupił xboxa hehe
0
@Lares podejrzewam że nie. Przy ostatnim Black Opsie pojawiła sie dopiero jakiś czas po premierze, teraz też ciężko znaleźć informacje na ten temat.
Znaczy nie licząc edycji kolekcjonerskich, ale podejrzewam że takie cie nie interesują (od 300zł w górę)
0
@MichalZZZ Until Dawn obowiązek.
Outlast jest teraz bardzo tani.
Amnesia
0
@Gappeq nie, żartowałem. Na Animal Planet bedzie
1
@Kote Generalnie dopiero z dodatkami ta gra zyskuje dużo głębi. Z samą podstawką dużo gracza omija
4
@FCMichalo tak (15 znakow)
3
@messi564 Imperium Osmańskie najprostsze zdecydowanie.
1
@Barwindg dawaj w kalambury na kurniku
0
@krzychu1526 no ja grałem nonstop w fife 13, 14, 15, 16 i 17. Ale w końcu sie przelało i od tego czasu pożyczam po prostu fife od kogoś jak chcemy pograć na kanapie w jakiś wieczór.
2
@msmsms kogo z tej kadry nie kojarzysz? Nie są to topowi zawodnicy w dużej części, ale chyba każdy kto regularnie ogląda piłke nożną powinien kojarzyć wszystkie nazwiska. Znaczy nie krytykuje, po prostu sie dziwie że można ich nie znać
3
@krzychu1526 trzeci rok z rzędu cie cieszę, że nie uległem pokusie żeby znowu sie w to wciągnąć :P
1
@Janiama cztery półfinały, ciekawy format
0
@Danny Gaucho Renato Sanches ojejku hehe
3
@rainyy @BigShaq opowiedz nam coś o niej
0
@IronSanHybrid to dlatego Kaczyński tyle głosów zebrał
1
@IronSanHybrid u mnie tylko na telefonie czasami sie takie coś dzieje.
1
@patyson potwierdzam. Odkąd korzystam na stałe z dwóch monitorów już nigdy nie przesiądę się na jeden. Niebo a ziemia.
2
@Misugi14 w najlepszej dyspozycji absolutnie topowy pomocnik. Problem w tym że taką dyspozycje był w stanie utrzymać bardzo krótko, potem miał długie zjazdy. No i zbyt mobilny i waleczny też nie był, ale nie każdy musi z tego słynąć. Jak był w formie to sie tak nie rzucało w oczy :)
6
@Grzesior667 nie wydaje mi sie żeby to miał być akt solidarności z protestującymi, raczej po prostu piłkarze i sztab trenerski będzie miał mega utrudniony dojazd do ośrodka
1
@MarshallLAW on tam gra jak z nut? Jest równie niewidoczny co u nas tylko miejsca ma więcej.
0
@katalonczyk987 coz lepiej wyzywac i powtarzac slowa ktore sie gdzies uslyszalo od kogos i nie ma sie o niczym pojecia
0
@Lordzi tylko że on nic poza tą walką nie daje