Nie zgodzi sie przyjść tu na ławkę i wcale mu sie nie dziwie. Ma papiery na grę w wielkim klubie w wyjściowym składzie, ale Alby nie wygryzie, a sam Jordi pogra jeszcze kilka lat.
Już wykipił ci ten czajnik czy jeszcze coś? Dalej nie masz zielonego pojęcia o czym ja napisałem. Ja rozumiem że można mieć kompleksy ale żeby nawet na takiej stronie robić z siebie pośmiewisko... :)
Tym bardziej że Arthur jest zawsze bardzo aktywny w meczach i wykonuje dużo ruchów do piłki no i jak mówisz wraca po kontuzji. Ta zmiana nie powinna dziwić nikogo kto ma kilka szarych komórek :)
Podawanie meczu z Romą jako przykładu do czegokolwiek jest śmieszne. Tamten mecz to jest anomalia. Nie można każdego meczu, gdzie tracimy kontrolę na 15 minut, wrzucać do wora "a bo to z romą było to samo!".
To nie Barca dostała wylewu po bramce, a Lyon dostał wiatru w żagle. W takiej sytuacji nie idziesz na wymianę ciosów jak świr tylko czekasz aż sie wyszumią.
Mimo wszystko jest spora różnica w tym akurat przypadku. Strzelić hattrika będąc 0-2 w plecy po pierwszym meczu przeciwko Atletico słynącemu z defensywy, a rozstrzelać Lyon po 0-0. W dodatku wczorajszy mecz był "hitem" a ten to dla postronnego widza słabizna i cały świat był oczami w Monachium.
Czy ja wiem czy wynik lepszy od gry? Mieliśmy spokojnie sytuacje żeby prowadzić kilkoma golami już wcześniej, farfocel Lyonu dał im wiatru w skrzydła i przycisnęli, trzeba było trochę przecierpieć.
8
Pique na dziewiątce i Suarez na skrzydle
21
Były już takie składy, sęk w tym że wtedy przeważnie traciliśmy punkty :D
5
Już jest niżej, zaspałeś
1
Isco
1
Moje książki też są związane z historią: kiedyś czytałem, ale to już historia ;D
8
To tak a propos wątku poniżej, Hajto też jest znany z tego że jest głupi xD
0
to można czy nie można
23
Ale jest prawdopodobieństwo że wytrzyma więcej niż 30 minut ;D
0
Uważam że sztab zespołu ma lepsze informacje na temat jego motoryki i co mu zaszkodzi a co nie :)
57
wyżej sra niż dupe ma
4
Widocznie wśród takich ludzi sie obracasz, co poradzić
18
nie mów mi jak mam żyć
7
Nie zgodzi sie przyjść tu na ławkę i wcale mu sie nie dziwie. Ma papiery na grę w wielkim klubie w wyjściowym składzie, ale Alby nie wygryzie, a sam Jordi pogra jeszcze kilka lat.
0
Już wykipił ci ten czajnik czy jeszcze coś? Dalej nie masz zielonego pojęcia o czym ja napisałem. Ja rozumiem że można mieć kompleksy ale żeby nawet na takiej stronie robić z siebie pośmiewisko... :)
0
Oho ale mnie doedukowałeś. Sens mojego komentarza minął cię o kilometry, starasz się być na siłę inteligentny ale se daruj :)
0
A kto tu mówi o TVP xD tamten mecz i bez lewego byłby hitem kolejki
1
Nie żeby coś ale FB od kilku godzin leży i kwiczy
1
W piątek o 12
1
Zostaw ty już biedaka w spokoju bo znowu kogoś rozjedzie
1
No i dzisiaj wszystkie oczy były skierowane na Monachium :)
1
Tym bardziej że Arthur jest zawsze bardzo aktywny w meczach i wykonuje dużo ruchów do piłki no i jak mówisz wraca po kontuzji. Ta zmiana nie powinna dziwić nikogo kto ma kilka szarych komórek :)
15
Jak widziałem że Vidal wchodzi za Arthura to już oczami wyobraźni widziałem ten płacz i krzyk na Valverde o bronienie wyniku ;D
83
Oho, fani angielskiej piłki po 6 latach wyszli z jaskini
0
Podawanie meczu z Romą jako przykładu do czegokolwiek jest śmieszne. Tamten mecz to jest anomalia. Nie można każdego meczu, gdzie tracimy kontrolę na 15 minut, wrzucać do wora "a bo to z romą było to samo!".
3
To nie Barca dostała wylewu po bramce, a Lyon dostał wiatru w żagle. W takiej sytuacji nie idziesz na wymianę ciosów jak świr tylko czekasz aż sie wyszumią.
3
Mimo wszystko jest spora różnica w tym akurat przypadku. Strzelić hattrika będąc 0-2 w plecy po pierwszym meczu przeciwko Atletico słynącemu z defensywy, a rozstrzelać Lyon po 0-0. W dodatku wczorajszy mecz był "hitem" a ten to dla postronnego widza słabizna i cały świat był oczami w Monachium.
2
"1.Kosmiczna Barca jak i cały zespół"
Que? :D
1
Nie oszukujmy się, w grze w tym momencie są już tylko Messi i Ronaldo :P
0
Czy ja wiem czy wynik lepszy od gry? Mieliśmy spokojnie sytuacje żeby prowadzić kilkoma golami już wcześniej, farfocel Lyonu dał im wiatru w skrzydła i przycisnęli, trzeba było trochę przecierpieć.
1
Komentarz usunięty