8

Pique na dziewiątce i Suarez na skrzydle

21

Były już takie składy, sęk w tym że wtedy przeważnie traciliśmy punkty :D

5

Już jest niżej, zaspałeś

1

Isco

1

Moje książki też są związane z historią: kiedyś czytałem, ale to już historia ;D

8

To tak a propos wątku poniżej, Hajto też jest znany z tego że jest głupi xD

0

to można czy nie można

23

Ale jest prawdopodobieństwo że wytrzyma więcej niż 30 minut ;D

0

Uważam że sztab zespołu ma lepsze informacje na temat jego motoryki i co mu zaszkodzi a co nie :)

57

wyżej sra niż dupe ma

4

Widocznie wśród takich ludzi sie obracasz, co poradzić

18

nie mów mi jak mam żyć

7

Nie zgodzi sie przyjść tu na ławkę i wcale mu sie nie dziwie. Ma papiery na grę w wielkim klubie w wyjściowym składzie, ale Alby nie wygryzie, a sam Jordi pogra jeszcze kilka lat.

0

Już wykipił ci ten czajnik czy jeszcze coś? Dalej nie masz zielonego pojęcia o czym ja napisałem. Ja rozumiem że można mieć kompleksy ale żeby nawet na takiej stronie robić z siebie pośmiewisko... :)

0

Oho ale mnie doedukowałeś. Sens mojego komentarza minął cię o kilometry, starasz się być na siłę inteligentny ale se daruj :)

0

A kto tu mówi o TVP xD tamten mecz i bez lewego byłby hitem kolejki

1

Nie żeby coś ale FB od kilku godzin leży i kwiczy

1

W piątek o 12

1

Zostaw ty już biedaka w spokoju bo znowu kogoś rozjedzie

1

No i dzisiaj wszystkie oczy były skierowane na Monachium :)

1

Tym bardziej że Arthur jest zawsze bardzo aktywny w meczach i wykonuje dużo ruchów do piłki no i jak mówisz wraca po kontuzji. Ta zmiana nie powinna dziwić nikogo kto ma kilka szarych komórek :)

15

Jak widziałem że Vidal wchodzi za Arthura to już oczami wyobraźni widziałem ten płacz i krzyk na Valverde o bronienie wyniku ;D

83

Oho, fani angielskiej piłki po 6 latach wyszli z jaskini

0

Podawanie meczu z Romą jako przykładu do czegokolwiek jest śmieszne. Tamten mecz to jest anomalia. Nie można każdego meczu, gdzie tracimy kontrolę na 15 minut, wrzucać do wora "a bo to z romą było to samo!".

3

To nie Barca dostała wylewu po bramce, a Lyon dostał wiatru w żagle. W takiej sytuacji nie idziesz na wymianę ciosów jak świr tylko czekasz aż sie wyszumią.

3

Mimo wszystko jest spora różnica w tym akurat przypadku. Strzelić hattrika będąc 0-2 w plecy po pierwszym meczu przeciwko Atletico słynącemu z defensywy, a rozstrzelać Lyon po 0-0. W dodatku wczorajszy mecz był "hitem" a ten to dla postronnego widza słabizna i cały świat był oczami w Monachium.

2

"1.Kosmiczna Barca jak i cały zespół"
Que? :D

1

Nie oszukujmy się, w grze w tym momencie są już tylko Messi i Ronaldo :P

0

Czy ja wiem czy wynik lepszy od gry? Mieliśmy spokojnie sytuacje żeby prowadzić kilkoma golami już wcześniej, farfocel Lyonu dał im wiatru w skrzydła i przycisnęli, trzeba było trochę przecierpieć.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?