1

Jasper na pewno doskonale zdaje sobie sprawę, że zaraz po jego kontuzji dużo bezpieczniej będzie postawić na Marca. Chociaż Holender powinien dostać za to jakiś meczyk ligowy bo aż szkoda biednego :P

0

Ale nie musisz na mnie srać żarem tylko dlatego że ci sie nie chce ruszyć szarych komórek :)

0

W empiku są i możesz odebrać w punkcie stacjonarnym jak nie mają na miejscu.
Btw. zajęło mi 10 sekund żeby sie dowiedzieć :)

0

Ktoś sie jeszcze przejmuje tym co piszą w prasie? Zadziwiające :)

31

Jednak mimo wszystko trzeba wziąć poprawkę na to że jest 3 lata młodszy, to jego pierwszy sezon w profesjonalnej piłce, nie mówiąc już nawet o Europie.

2

a w studio bedzie stoisko McDonald's jak na Ameryke przystało

0

.

3

W tym samym czasie co pisał ten komentarz znalazłby odpowiedź na własną rękę. Jak mu sie nie chce zmienić zakładki to niech sie nie dziwi że dostaje odpowiedzi jakie dostaje. Na wszystko jest odpowiedź "nie podoba sie to przewiń/nie czytaj" to tylko czekać aż dojdzie do tego że będzie trzeba przescrollować dwie strony żeby znaleźć coś ciekawszego bo reszta to będą pytania jaki dziś dzień tygodnia bo musze wstać z krzesła do kalendarza a akurat jestem na LR :)
Żeby nie było nie mam nic personalnie do autora pytania, po prostu mnie rozbawiła jego reakcja :)

5

No pewnie, jeszcze sie oburzaj że ludzie mają wywalone na twoje lenistwo i brak jakichkolwiek umiejętności wyszukiwania informacji

3

To że jego życie prywatne nie powinno mieć wpływu na zawodowe, a skoro jest jakby nie patrzeć osobą publiczną to na pewno się jednak na nim odbije

0

Chyba sam nie przeczytałeś tego co wrzuciłeś
"System ISA będzie informował kierowcę o przekroczeniu prędkości w bardzo dokuczliwy sposób, np. poprzez sygnały dźwiękowe (podobne, jak w przypadku niezapięcia pasów),"
Skoro nie pozwoli przekroczyć prędkości to po co jakiś sygnał informujący o przekroczeniu prędkości?

0

No a co ma do wypowiedzi Neymara zarząd? On tylko się odniósł tu do Leo, więc jeśli mu powiedział wcześniej to twój komentarz nie ma sensu

3

Podobno Neymar na weselu Messiego powiedział kolegom o decyzji, nie wiem czy to było zdementowane czy nie bo już nie pamiętam.

0

Eggestein to kozak w FMie, brać go :v

0

No tylko czy wtedy już zawodnik stał przy linii z wyświetlonym numerem na tablicy czy zwyczajnie Enrique pozwolił Leo grać dalej

1

Za dwie godziny ruszają Oscary także to może nie mieć nic wspólnego :P

0

Dużo ma tych lig mistrzów

1

Rabiot xD

1

To wypisuj, czekam.

1

Harverd Dropout to syf, więcej nie powiem bo szkoda klawiszy :V

0

I tak lepiej "wystawiają" oceny niż whoscored, które za strzeloną bramke podniesie ci ocene z 4 na 9

3

Sofascore wysoko ocenia pojedynki, Suarez wg nich wygrał ich w tym meczu 7 no i strzelił bramkę. Z czysto statystycznego punktu widzenia (bo stąd sofascore bierze oceny, nie ma tam ekipy jurorów wystawiających noty :)) nie był to słaby mecz

0

Jest dostępny 'kalkulator' meczów stworzony przez jednego gościa na podstawie meczów z poprzedniej fazy, sprawdzam sobie tak mecze od pierwszej kolejki i wszystko sie zawsze zgadza.
https://wa.vg/katowice/

2

Do ustawiania meczów w danej rundzie używają przerobionego systemu Elo. Najwyższe gra z najniższym, drugie od góry z przedostatnim itd. Jak C9 wygra to przejdą dalej z inną ilością punktów Elo niż jakby wygrało HR. Stąd nie będzie tak że faze gra po prostu ze zwycięzcą bo zmieni się kolejność wszystkich drużyn w rozstawieniu.

0

Jak wygra C9 to bedzie mecz Faze vs C9. Jak wygra HR to Faze zagra z Vitality

0

Transfermarkt często się myli w statystykach, to trzeba przyznać. Aczkolwiek to było pierwsze źródło pod ręką jakie mi przyszło na myśl.

1

Chyba jeszcze przed z tego co widzę, to by wychodziło 32 występy - 33 bramki i 18 asyst w takim razie :)

0

31 występów - 30 bramek i 17 asyst wg transfermarkt

4

Jednocześnie mnie to cieszy i nie cieszy. Część mnie chce żeby został, a druga uważa że już na niego czas :V

0

Nie wiedziałem że John Cena jest taki dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?