Carvajal w klasyku na Bernabeu dostał czerwoną w podobnej sytuacji, a wtedy już też to obowiązywało. Różnica jest taka że tutaj za Ramosem był jeszcze jeden obrońca, ale nie wiem jaki to ma wpływ także sie nie wypowiem.
Widać było po nim te 3 tygodnie bez gry, ale próbował szarpać i nie było źle. Za długo holował czasem i tracił mogąc bezpiecznie oddać piłkę komuś, ale potrzebny mu był taki mecz na rozruch
Oni mają największy kryzys sezonu już zdecydowanie za sobą, my chyba jesteśmy w trakcie. Kwestia czy uda się wyjść z tego z twarzą, bo moment wybrali sobie średni i wszystko można zawalić w ciągu kilku tygodni.
Navi dla mnie w żadnym stopniu nie jest pewniakiem. Chyba nawet ich nie dam do wyjścia z grupy. Nie pojechali na bootcamp przed turniejem bo atmosfera w drużynie leży, a simple nawet dał unfollowa Zeusowi na instagramie xD
Nip na pewno zagra jutro z ViCi Jeżeli wygra Furia to zagrają z G2 a Tyloo zagra z Winstrike Jeżeli wygra Cloud9 to zagrają z Winstrike a G2 z Tyloo No mam nadzieję że C9 wygra, na papierze są lepsi ale Furia to młodzi aimerzy, średnia wieku tam to 20 lat, najniższa na majorze. Może ze stresu sie obsrają
Ja mam już pewniaki w postaci NRG, Vitality, Ence i Avangar. Musi przejść jeszcze jedna drużyna z grona G2, Nip, Cloud9. Szkoda że nie grają na siebie jutro wtedy miałbym pewność że jedna z nich wygra, a tak jeszcze wszyscy mogą przerznąć :P
Za 10 lat w reprezentacji Francji:
"Kylian Mbappe wykonuje przerzut do Kyliana Mbappe, Kylian schodzi na lewą noge, wystawia piłkę Kylianowi na pustą bramkę i Kylian Mbappe strzela gola!"
1. Gdyby to tylko ode mnie zależało to podziękowałbym mu za współpracę, ale na (nie)szczęście nie zależy, zarząd i zawodnicy chcą z nim dalej pracować a decyzję ocenię po sezonie.
2. Większość z nas ma mega oczekiwania co do niego, ja nie oczekuję od razu trypletu czy powtórzenia wyniku Zidana, liczę na powrót do korzeni i pięknej gry.
17
To sie nazywa talizman
7
Gmoch czy to ty
40
Przegrali. Pozdrawiam
0
Proces jego rehabilitacji jest porównywalny do kupowania chińskich zamienników części do zepsutego auta. Miesiąc podziała i zaś szlag trafi.
39
Ciekawostka: Girona ma serię 13 meczów bez zwycięstwa. Cóż za moment żeby to przerwać :)
0
Dokładnie, oprócz Ramosa były tam jeszcze dwie osoby będące teoretycznie w stanie powstrzymać ten strzał - obrońca i bramkarz.
0
Carvajal w klasyku na Bernabeu dostał czerwoną w podobnej sytuacji, a wtedy już też to obowiązywało. Różnica jest taka że tutaj za Ramosem był jeszcze jeden obrońca, ale nie wiem jaki to ma wpływ także sie nie wypowiem.
0
Widać było po nim te 3 tygodnie bez gry, ale próbował szarpać i nie było źle. Za długo holował czasem i tracił mogąc bezpiecznie oddać piłkę komuś, ale potrzebny mu był taki mecz na rozruch
0
Dla mnie na pewno najgorszy Mass Effect ale dalej dobry. Stał się memem przez potężne ilości bugów, ale chyba już zdążyli połatać.
1
No bez Ronaldo już taktyka tysiąca i jednej wrzutki nie jest tak skuteczna, trzeba kombinować.
0
Oni mają największy kryzys sezonu już zdecydowanie za sobą, my chyba jesteśmy w trakcie. Kwestia czy uda się wyjść z tego z twarzą, bo moment wybrali sobie średni i wszystko można zawalić w ciągu kilku tygodni.
0
No wiesz, ja tam zawsze ich remis biore w ciemno, o ile nie grają z nami.
0
Już idę ;(
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Polecam wywiad z Zeusem
https://www.hltv.org/news/26033/zeus-it-feels-like-were-treating-the-major-like-just-another-event
0
Navi dla mnie w żadnym stopniu nie jest pewniakiem. Chyba nawet ich nie dam do wyjścia z grupy. Nie pojechali na bootcamp przed turniejem bo atmosfera w drużynie leży, a simple nawet dał unfollowa Zeusowi na instagramie xD
0
Ciężko w sumie powiedzieć, ja sobie poczekam do końca turnieju i wezme wszystkie skrzynki z meczu finałowego :P
0
Ja Fnatic miałem na 3-0 (o zgrozo) więc ich awans nic mi już nie dawał, wolałem żeby odpadli :P w następnej fazie kibicuje Liquid i Ence
0
Francuzi to od zawsze była loteria :P ostatnich ich dobry w miare stabilny team to LDLC w 2014
0
Nip na pewno zagra jutro z ViCi
Jeżeli wygra Furia to zagrają z G2 a Tyloo zagra z Winstrike
Jeżeli wygra Cloud9 to zagrają z Winstrike a G2 z Tyloo
No mam nadzieję że C9 wygra, na papierze są lepsi ale Furia to młodzi aimerzy, średnia wieku tam to 20 lat, najniższa na majorze. Może ze stresu sie obsrają
0
Ja mam już pewniaki w postaci NRG, Vitality, Ence i Avangar. Musi przejść jeszcze jedna drużyna z grona G2, Nip, Cloud9. Szkoda że nie grają na siebie jutro wtedy miałbym pewność że jedna z nich wygra, a tak jeszcze wszyscy mogą przerznąć :P
134
Po prostu zagadaj
38
Dokładnie, jeszcze przez pół godziny można tu bezpiecznie wchodzić, potem odradzam tak do poniedziałku
67
Jesteś babcią parapetową?
0
Oczy ważki
0
W takim razie masz zły nick
29
Za 10 lat w reprezentacji Francji:
"Kylian Mbappe wykonuje przerzut do Kyliana Mbappe, Kylian schodzi na lewą noge, wystawia piłkę Kylianowi na pustą bramkę i Kylian Mbappe strzela gola!"
35
Nie no... Christiano? xD
0
1. Gdyby to tylko ode mnie zależało to podziękowałbym mu za współpracę, ale na (nie)szczęście nie zależy, zarząd i zawodnicy chcą z nim dalej pracować a decyzję ocenię po sezonie.
2. Większość z nas ma mega oczekiwania co do niego, ja nie oczekuję od razu trypletu czy powtórzenia wyniku Zidana, liczę na powrót do korzeni i pięknej gry.
2
Nie obrazi sie, przecież nie ma problemu z obrażaniem innych ludzi :)