17

To sie nazywa talizman

7

Gmoch czy to ty

40

Przegrali. Pozdrawiam

0

Proces jego rehabilitacji jest porównywalny do kupowania chińskich zamienników części do zepsutego auta. Miesiąc podziała i zaś szlag trafi.

39

Ciekawostka: Girona ma serię 13 meczów bez zwycięstwa. Cóż za moment żeby to przerwać :)

0

Dokładnie, oprócz Ramosa były tam jeszcze dwie osoby będące teoretycznie w stanie powstrzymać ten strzał - obrońca i bramkarz.

0

Carvajal w klasyku na Bernabeu dostał czerwoną w podobnej sytuacji, a wtedy już też to obowiązywało. Różnica jest taka że tutaj za Ramosem był jeszcze jeden obrońca, ale nie wiem jaki to ma wpływ także sie nie wypowiem.

0

Widać było po nim te 3 tygodnie bez gry, ale próbował szarpać i nie było źle. Za długo holował czasem i tracił mogąc bezpiecznie oddać piłkę komuś, ale potrzebny mu był taki mecz na rozruch

0

Dla mnie na pewno najgorszy Mass Effect ale dalej dobry. Stał się memem przez potężne ilości bugów, ale chyba już zdążyli połatać.

1

No bez Ronaldo już taktyka tysiąca i jednej wrzutki nie jest tak skuteczna, trzeba kombinować.

0

Oni mają największy kryzys sezonu już zdecydowanie za sobą, my chyba jesteśmy w trakcie. Kwestia czy uda się wyjść z tego z twarzą, bo moment wybrali sobie średni i wszystko można zawalić w ciągu kilku tygodni.

0

No wiesz, ja tam zawsze ich remis biore w ciemno, o ile nie grają z nami.

0

Już idę ;(

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Navi dla mnie w żadnym stopniu nie jest pewniakiem. Chyba nawet ich nie dam do wyjścia z grupy. Nie pojechali na bootcamp przed turniejem bo atmosfera w drużynie leży, a simple nawet dał unfollowa Zeusowi na instagramie xD

0

Ciężko w sumie powiedzieć, ja sobie poczekam do końca turnieju i wezme wszystkie skrzynki z meczu finałowego :P

0

Ja Fnatic miałem na 3-0 (o zgrozo) więc ich awans nic mi już nie dawał, wolałem żeby odpadli :P w następnej fazie kibicuje Liquid i Ence

0

Francuzi to od zawsze była loteria :P ostatnich ich dobry w miare stabilny team to LDLC w 2014

0

Nip na pewno zagra jutro z ViCi
Jeżeli wygra Furia to zagrają z G2 a Tyloo zagra z Winstrike
Jeżeli wygra Cloud9 to zagrają z Winstrike a G2 z Tyloo
No mam nadzieję że C9 wygra, na papierze są lepsi ale Furia to młodzi aimerzy, średnia wieku tam to 20 lat, najniższa na majorze. Może ze stresu sie obsrają

0

Ja mam już pewniaki w postaci NRG, Vitality, Ence i Avangar. Musi przejść jeszcze jedna drużyna z grona G2, Nip, Cloud9. Szkoda że nie grają na siebie jutro wtedy miałbym pewność że jedna z nich wygra, a tak jeszcze wszyscy mogą przerznąć :P

134

Po prostu zagadaj

38

Dokładnie, jeszcze przez pół godziny można tu bezpiecznie wchodzić, potem odradzam tak do poniedziałku

67

Jesteś babcią parapetową?

0

Oczy ważki

0

W takim razie masz zły nick

29

Za 10 lat w reprezentacji Francji:
"Kylian Mbappe wykonuje przerzut do Kyliana Mbappe, Kylian schodzi na lewą noge, wystawia piłkę Kylianowi na pustą bramkę i Kylian Mbappe strzela gola!"

35

Nie no... Christiano? xD

0

1. Gdyby to tylko ode mnie zależało to podziękowałbym mu za współpracę, ale na (nie)szczęście nie zależy, zarząd i zawodnicy chcą z nim dalej pracować a decyzję ocenię po sezonie.
2. Większość z nas ma mega oczekiwania co do niego, ja nie oczekuję od razu trypletu czy powtórzenia wyniku Zidana, liczę na powrót do korzeni i pięknej gry.

2

Nie obrazi sie, przecież nie ma problemu z obrażaniem innych ludzi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?