0

Robertinho wydaje sie odpowiedni

0

po prostu wpisałem w pasku adresu "/user/kamqix" po fcbarca.com i kliknąłem enter. Ot taka magia :)

5

Nie, użyłem profilu KamQiXa hehe

0

Na tym polega tytuł. Mają napisać "Statystyki podobne, ale i tak jesteśmy gorsi"? No nie, tak to nie działa :P

6

Sam tytuł może faktycznie brzmi kontrowersyjnie, ale jak się spojrzy na te statystyki to nie jest to taka bzdura :)

1

Bo flagowce sie bierze, ale 2 modele wstecz :P

6

Linetty już powoli rośnie na drugiego Brożka :v

0

5


Pozdro dla fanów Gothica xD

0

Dobrze że u nas Akinfenwa nie gra bo by skasował wszystkie nowe nabytki

5

Heh

4

Po prostu tutaj działa moderacja, tam nie. Gdyby 'nas' tak pilnowali jak tam to byłby jeszcze większy chlew.

4

Mój kumpel też był przygotowany na to że ich PSG rok temu zmiecie, jak sie skończyło wszyscy wiemy :V

25

Przeważnie mamy lepsze wyniki na Bernabeu niż na Camp Nou ;)

0

Carvajal i Varane są zawieszeni za kartki a ja myślałem że to kontuzje, nieważne :V

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak najbardziej jest opcja, właściwie jedyna przeszkoda to portfel naszych stacji

13

a ja liczę że TVP się skusi

1

Teraz pytanie czy jakaś stacja wykupi prawa na klasyki w półfinale :)

7

taki taki to ten kawałek z seleną gomez

1

No to nieźle wtedy

4

Nie widziałem w życiu chyba gorszej powtórki xD

0

No tak bo to ci sami ludzie na pewno. iksde

12

Coldplay

0

Już widzę te ogłoszenia ambitnych matek, reklamujących sie jako fabryka dzieci

20

Dla mnie w ogóle wrzucanie Mbappe do tej sondy jest bez sensu. Wiadomo że takie głosowanie wygra, tylko co z tego jak praktycznie nie ma szans na ten transfer

59

Zawsze mógł napisać Heil Dusseldorf

3

Zobaczył że rozmiar mu pasuje na pendrive

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?