2 lutego 2019, 13:18
0
Robertinho wydaje sie odpowiedni
2 lutego 2019, 13:16
po prostu wpisałem w pasku adresu "/user/kamqix" po fcbarca.com i kliknąłem enter. Ot taka magia :)
2 lutego 2019, 13:14
5
Nie, użyłem profilu KamQiXa hehe
2 lutego 2019, 13:12
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6989708.html
2 lutego 2019, 12:57
Na tym polega tytuł. Mają napisać "Statystyki podobne, ale i tak jesteśmy gorsi"? No nie, tak to nie działa :P
2 lutego 2019, 12:52
6
Sam tytuł może faktycznie brzmi kontrowersyjnie, ale jak się spojrzy na te statystyki to nie jest to taka bzdura :)
2 lutego 2019, 12:36
1
Bo flagowce sie bierze, ale 2 modele wstecz :P
2 lutego 2019, 11:07
Linetty już powoli rośnie na drugiego Brożka :v
1 lutego 2019, 22:39
1 lutego 2019, 22:22
1 lutego 2019, 20:16
Dobrze że u nas Akinfenwa nie gra bo by skasował wszystkie nowe nabytki
1 lutego 2019, 19:12
Heh
1 lutego 2019, 14:53
4
Po prostu tutaj działa moderacja, tam nie. Gdyby 'nas' tak pilnowali jak tam to byłby jeszcze większy chlew.
1 lutego 2019, 14:39
Mój kumpel też był przygotowany na to że ich PSG rok temu zmiecie, jak sie skończyło wszyscy wiemy :V
1 lutego 2019, 14:30
25
Przeważnie mamy lepsze wyniki na Bernabeu niż na Camp Nou ;)
1 lutego 2019, 14:23
Carvajal i Varane są zawieszeni za kartki a ja myślałem że to kontuzje, nieważne :V
1 lutego 2019, 14:22
Komentarz usunięty przez użytkownika
1 lutego 2019, 14:17
Jak najbardziej jest opcja, właściwie jedyna przeszkoda to portfel naszych stacji
1 lutego 2019, 14:15
13
a ja liczę że TVP się skusi
1 lutego 2019, 14:13
Teraz pytanie czy jakaś stacja wykupi prawa na klasyki w półfinale :)
1 lutego 2019, 14:05
7
taki taki to ten kawałek z seleną gomez
1 lutego 2019, 13:58
No to nieźle wtedy
1 lutego 2019, 13:18
Nie widziałem w życiu chyba gorszej powtórki xD
1 lutego 2019, 13:02
No tak bo to ci sami ludzie na pewno. iksde
31 stycznia 2019, 19:41
12
Coldplay
31 stycznia 2019, 19:36
Już widzę te ogłoszenia ambitnych matek, reklamujących sie jako fabryka dzieci
31 stycznia 2019, 19:31
20
Dla mnie w ogóle wrzucanie Mbappe do tej sondy jest bez sensu. Wiadomo że takie głosowanie wygra, tylko co z tego jak praktycznie nie ma szans na ten transfer
31 stycznia 2019, 17:23
59
Zawsze mógł napisać Heil Dusseldorf
31 stycznia 2019, 17:14
3
Zobaczył że rozmiar mu pasuje na pendrive
31 stycznia 2019, 11:17
https://www.fullmatchesandshows.com/2019/01/30/barcelona-vs-sevilla-highlights-full-match-copa/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Robertinho wydaje sie odpowiedni
0
po prostu wpisałem w pasku adresu "/user/kamqix" po fcbarca.com i kliknąłem enter. Ot taka magia :)
5
Nie, użyłem profilu KamQiXa hehe
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6989708.html
0
Na tym polega tytuł. Mają napisać "Statystyki podobne, ale i tak jesteśmy gorsi"? No nie, tak to nie działa :P
6
Sam tytuł może faktycznie brzmi kontrowersyjnie, ale jak się spojrzy na te statystyki to nie jest to taka bzdura :)
1
Bo flagowce sie bierze, ale 2 modele wstecz :P
6
Linetty już powoli rośnie na drugiego Brożka :v
0
5
Pozdro dla fanów Gothica xD
0
Dobrze że u nas Akinfenwa nie gra bo by skasował wszystkie nowe nabytki
5
Heh
4
Po prostu tutaj działa moderacja, tam nie. Gdyby 'nas' tak pilnowali jak tam to byłby jeszcze większy chlew.
4
Mój kumpel też był przygotowany na to że ich PSG rok temu zmiecie, jak sie skończyło wszyscy wiemy :V
25
Przeważnie mamy lepsze wyniki na Bernabeu niż na Camp Nou ;)
0
Carvajal i Varane są zawieszeni za kartki a ja myślałem że to kontuzje, nieważne :V
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak najbardziej jest opcja, właściwie jedyna przeszkoda to portfel naszych stacji
13
a ja liczę że TVP się skusi
1
Teraz pytanie czy jakaś stacja wykupi prawa na klasyki w półfinale :)
7
taki taki to ten kawałek z seleną gomez
1
No to nieźle wtedy
4
Nie widziałem w życiu chyba gorszej powtórki xD
0
No tak bo to ci sami ludzie na pewno. iksde
12
Coldplay
0
Już widzę te ogłoszenia ambitnych matek, reklamujących sie jako fabryka dzieci
20
Dla mnie w ogóle wrzucanie Mbappe do tej sondy jest bez sensu. Wiadomo że takie głosowanie wygra, tylko co z tego jak praktycznie nie ma szans na ten transfer
59
Zawsze mógł napisać Heil Dusseldorf
3
Zobaczył że rozmiar mu pasuje na pendrive
3
https://www.fullmatchesandshows.com/2019/01/30/barcelona-vs-sevilla-highlights-full-match-copa/