21

Musisz zaraz humor niszczyć, a idź ty

4

Nie rób przerw na telefon czy laptopa bo już potem nie wrócisz. Siądź na dupie na 2-3 godziny i zrób co masz zrobić. Też jestem w trakcie sesji więc wiem co czujesz :)

26

Balague nie zdementował, jesteśmy w domu xD

0

Na pewno byśmy sobie zaplusowali przyjściem Frenkiego bo to kumple, pytanie jak z kasiorą.

7

22 minuty wytrzymaj

15

Jeżeli ten transfer zostanie domknięty tak jak podają, to Bartek zrobi na mnie duże wrażenie. Ostatni okres jego prezydentury prezentuje się naprawdę dobrze i osobiście ciężko mi znaleźć jakieś większe zastrzeżenia. Po niedawnych machlojkach nie ma śladu i jak tak dalej pójdzie to załatwi sobie kolejną kadencję. Jeszcze dwa lata temu waliłbym się po czole na myśl o tym, ale teraz trochę się obraz zmienił.

3

Jakby co to bijemy tego pana https://x.com/orioldomenech
Bo informacje wyszły od niego ;D

0

Odpoczywa, tylko tyle

2

A nowa informacja brzmi: jeszcze nic nie wiadomo ;D

0

Na kompie też możesz pobrać aplikacje w Microsoft Store, zobacz tam

0

U mnie wszystko śmiga, spróbuj może router zresetować czy coś, skoro na wszystkich przeglądarkach jest problem. W aplikacji działa?

4

Gdyby grał równo cały sezon to by sie przebił, ale on pół roku grał jak Xavi a drugie pół jak Gomes

5

Ja tam bym nocował w samochodzie, nie można im przeszkadzać w pracy

11

Romero pisze, że po tym jak De Jong przekazał Barcelonie że wybiera PSG, cała delegacja z Barcy razem z Bartomeu pojawiła się w Amsterdamie i chłopak zaczął mieć wątpliwości

0

Obaj raczej w Once de gala by nie wyszli, ale jakby tak obu wpuścić z ławki to ohh :)

50

No ja tam mimo wszystko w klasyku wolałbym z przodu Suareza zamiast Boatenga :D

12

Jakby człowiek miał trzymać urazy bo kilka lat temu ktoś na niego złe słowo powiedział to by sie w końcu z nikim nie zadawał. Na moje to nawet ten temat nie będzie poruszony

51

Brakuje tylko Peszko króla Finlandii

0

Przeważnie o zamówieniu na kolejny sezon informują przed premierą obecnego, idąc tym tokiem już powinni ogłosić że będzie trzeci sezon. Aczkolwiek jeszcze może się zdecydują, jeszcze nic nie jest wykluczone. Chociaż Netflix sukcesywnie zrywa wszystkie powiązania z Marvelem przez nową platformę streamingową Disneya, do którego należy Marvel.

0

Na razie nie ma żadnych informacji, ale nie został na razie oficjalnie przedłużony więc można sie spodziewać że drugi będzie ostatnim.

2

W prywatnych wiadomościach bym odkopał ale te linki zapraszające po jakimś czasie wygasają i już i tak nic to nie da :P wyszedłem stamtąd w szoku :D

1

Neymar czy to ty

0

Ktoś mnie kiedyś zaprosił na jakiś serwer na Discordzie i tam było kilka osób co mają bana tutaj i wyzywali wszystkich użytkowników jak leci, oskarżając ich o jakieś układy z moderacją. Pocieszni ludzie strasznie :D

4

Już usunięte :/

2

Dzięki, tak zwana fryzura od garnka

0

To dzisiaj miała być jakaś decyzja TAS w sprawie Pucharu Króla?

15

Widziałem powtórkę z ujęcia, które wrzucał chyba Święcicki, że Suarez depnął na rękę bramkarza a ta się ugięła tak, że ręką sam se wepchnął piłkę za siebie.

9

na razie to ty tu wychodzisz na 'znawce' więc zobaczymy faktycznie :V

28

Leo Messi został najskuteczniejszym... rezerwowym w XXI wieku w lidze hiszpańskiej. 22 gole z ławki. Czekaj co :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?