5

No tak sie zastanawiałem jak stanął do karnego, co będzie jak tego też nie trafi. Nawet nie chcę o tym myśleć :D

1

No to jednak się zgadzamy ;)

2

Nie no napisałeś że ten błąd nie był tak znaczący bo już przy 4-0, ale 4-1 dawało wiatr w żagle Sevilli bo potrzebowali już tylko jednego gola. W każdym razie pozostaje o tym zapomnieć bo plusy jego występu zdecydowanie zamazują ten jeden błąd :)

34

Nie wiem czy ten błąd był nieznaczący, kolejna bramka Sevilli wywalała nas z pucharu więc zapewnił trochę nerwówki. No ale komu jak komu - jemu wybaczam bez zająknięcia. Fenomenalny bramkarz

1

Najnowszego, ewentualnie rok wcześniej jak nie chcesz płacić dużo

34

Nie jestem do końca przekonany czy on tak właśnie chciał, ale no wyszło pięknie :D

5

Dom z papieru bo najkrótszy. Tasiemce zostaw na koniec.

4

Może Barca powinna każdy mecz zaczynać z 0-1 z urzędu :)

6

I tak te barany nie przeczytają Tikitaki :V

2

Teraz wszyscy w chińczyka na messengerze grają xD

2

Microsoft do dziś podtrzymuje stanowisko, że nie ścigają za nielegalne kopie systemu. Co więcej przy Windows 10 tylko to ułatwiają.

0

A ja sobie kupię jedną konsole a po dwóch latach jak stanieje drugą i nadrobię to czego nie było na tamtej :)

0

A nie seriali przypadkiem?

2

A zagrają mecz z u-15 San Marino i dostaną 10-0 do przerwy xD

0

No w poprzednim sezonie do czasu kontuzji też dobrze zaczął.

1

No fantastycznie, Epic doprowadzi do tego że zamiast otwartej konkurencji będziemy mieli wyścig na exclusivy. A że twórcom trzeba zapłacić za rezygnację ze steama to gra u nich będzie droższa.

37

juniorą powiadasz

2

Nie warto, chyba że chcesz stracić wszystkie nerwy przy używaniu przeglądarki

0

Było zwykłe jakiś czas temu w Media Expert za 900, przegapiłeś :P

1

Według mnie warto, nowa generacja nie wyjdzie raczej wcześniej niż pod koniec przyszłego roku, więc masz potencjalnie co najmniej 1,5 roku gry. Czy opłaca się tyle czekać do nowej? Według mnie nie, kup PS4 i potem sprzedasz dorzucając do nowej generacji.

0

Problem Coutinho jest taki, że nie umie już prosto kopnąć piłki

82

No i dobrze, spadną z krawędzi i będzie spokój. A nie, czekaj....

7

Mają designera wspólnego z el jarkiem

0

Wszędzie podają że Arsenal oferuje tylko wypożyczenie z opcją kupna latem, zresztą Emery sam mówił że nie dostanie zimą ani grosza na transfery. A to rzekome 40 milionów to info sprzed 3 dni

9

Chcieliście wydymać Freda....i w sumie wyszło

1

Hm, w sumie o tym nie myślałem. Tak jak na większość piłkarzy przerwa reprezentacyjna wpływa raczej negatywnie, to może akurat Cou sie podbuduje troche psychicznie.

32

Myślałem że ty jakieś wiadomości podajesz i znowu ktoś spłonął wtf

2

Wystarczy w linku po nicku danej osoby dopisać "/komentarze"

4

No powiedzmy tylko że 75 już za De Jonga odlicz

1

No ja bym overek dał właśnie, obrona Arsenalu to żart, ale przez to że United gra dość ofensywnie też to bramki mogą padać w obie strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?