18

Z Umtitim sie dogadają :P

28

Żeby miał inny na każdy dzień tygodnia

0

Po przeszczepie?

0

O prosze nawet w Cat Radio nie wiedzą jak sie nazywa :V

0

nie są

2

Ja jako że gram w CSa od 12 lat to jestem za bardzo przyzwyczajony do krótkiego ttk i jak wpakowałem gosciowi w Apexie magazynek w plecy i nie padł to odinstalowałem :D

0

No tak, w sumie dawno nie grałem i zapomniałem jak to tam wyglądało :P

0

Blackout?

0

footybite.com - przed meczem będą linki, strona od twórców r/soccerstreams

1

On od 10 lat wykonuje jeden i ten sam zwód, sęk w tym że kiedyś mu wychodziło bo był o wiele zwinniejszy, ale dalej uparcie próbuje

1

W Chelsea to zawsze muszą być jaja na linii trener-zawodnicy, taka już ich tradycja :P

9

Na razie mecze w Lidze Mistrzów w tym sezonie wyglądały fantastycznie i nie ma się do czego przyczepić. Ligowe są grane na pół gwizdka od września. Zobaczymy jak wyjdą na Lyon

0

To że on tak twierdzi, to nie znaczy że to tylko piłkarze są winni.

0

No jak masz smart tv, jakiegoś chromecasta albo laptopa i kabel hdmi to umiemy :)

4

footybite.com
strona od twórców r/soccerstreams, tam też linki znajdziesz i tam ich póki co nie zbanują :)

5

Może pojechał se do Neymara, w końcu są kumplami. Obaj kontuzjowani i Ney pewnie nie pojechał do Manchesteru z drużyną.

0

W sumie tylko Sweet but psycho mi przychodzi do głowy :P

2

Generalnie to co podałeś to fejkowe konto i sobie śmieszki robią. A cała 'afera' jest o to że piłkarze Wisły włącznie z Kubą zostali wygwizdani na rozgrzewce

6

Dziwne bo na stronie uefa podane że mecz poprowadzi Skomina, a Marciniak i Gil będą przy VARze

6

Bolid Williamsa na nowy sezon. Oby Robercikowi służył :)


52

Ale to imię :D

7

Jednak nie jesteś zbyt qlever xD

0

Co za kretyn dobierał te czcionke do różowego tła

0

I tak dostaną bana najpóźniej za tydzień

0

Obejrzałem pierwsze 3 sezony a potem to już flaki z olejem

0

No możliwe xd.

21

Wg mnie powinien dziś zagrać. Przed Lyonem gramy jeszcze z Rayo za tydzień i wtedy można rotować. Na San Mames spacerku nie będzie

0

No charakter gry ma fatalny, więc sie zgadza :)

3

haha

0

Jak to w ogóle brzmi "Manchester United czarnym koniem". Magia Mourinho xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?