Ja jako że gram w CSa od 12 lat to jestem za bardzo przyzwyczajony do krótkiego ttk i jak wpakowałem gosciowi w Apexie magazynek w plecy i nie padł to odinstalowałem :D
Na razie mecze w Lidze Mistrzów w tym sezonie wyglądały fantastycznie i nie ma się do czego przyczepić. Ligowe są grane na pół gwizdka od września. Zobaczymy jak wyjdą na Lyon
Generalnie to co podałeś to fejkowe konto i sobie śmieszki robią. A cała 'afera' jest o to że piłkarze Wisły włącznie z Kubą zostali wygwizdani na rozgrzewce
18
Z Umtitim sie dogadają :P
28
Żeby miał inny na każdy dzień tygodnia
0
Po przeszczepie?
0
O prosze nawet w Cat Radio nie wiedzą jak sie nazywa :V
0
nie są
2
Ja jako że gram w CSa od 12 lat to jestem za bardzo przyzwyczajony do krótkiego ttk i jak wpakowałem gosciowi w Apexie magazynek w plecy i nie padł to odinstalowałem :D
0
No tak, w sumie dawno nie grałem i zapomniałem jak to tam wyglądało :P
0
Blackout?
0
footybite.com - przed meczem będą linki, strona od twórców r/soccerstreams
1
On od 10 lat wykonuje jeden i ten sam zwód, sęk w tym że kiedyś mu wychodziło bo był o wiele zwinniejszy, ale dalej uparcie próbuje
1
W Chelsea to zawsze muszą być jaja na linii trener-zawodnicy, taka już ich tradycja :P
9
Na razie mecze w Lidze Mistrzów w tym sezonie wyglądały fantastycznie i nie ma się do czego przyczepić. Ligowe są grane na pół gwizdka od września. Zobaczymy jak wyjdą na Lyon
0
To że on tak twierdzi, to nie znaczy że to tylko piłkarze są winni.
0
No jak masz smart tv, jakiegoś chromecasta albo laptopa i kabel hdmi to umiemy :)
4
footybite.com
strona od twórców r/soccerstreams, tam też linki znajdziesz i tam ich póki co nie zbanują :)
5
Może pojechał se do Neymara, w końcu są kumplami. Obaj kontuzjowani i Ney pewnie nie pojechał do Manchesteru z drużyną.
0
W sumie tylko Sweet but psycho mi przychodzi do głowy :P
2
Generalnie to co podałeś to fejkowe konto i sobie śmieszki robią. A cała 'afera' jest o to że piłkarze Wisły włącznie z Kubą zostali wygwizdani na rozgrzewce
6
Dziwne bo na stronie uefa podane że mecz poprowadzi Skomina, a Marciniak i Gil będą przy VARze
6
Bolid Williamsa na nowy sezon. Oby Robercikowi służył :)
52
Ale to imię :D
7
Jednak nie jesteś zbyt qlever xD
0
Co za kretyn dobierał te czcionke do różowego tła
0
I tak dostaną bana najpóźniej za tydzień
0
Obejrzałem pierwsze 3 sezony a potem to już flaki z olejem
0
No możliwe xd.
21
Wg mnie powinien dziś zagrać. Przed Lyonem gramy jeszcze z Rayo za tydzień i wtedy można rotować. Na San Mames spacerku nie będzie
0
No charakter gry ma fatalny, więc sie zgadza :)
3
haha
0
Jak to w ogóle brzmi "Manchester United czarnym koniem". Magia Mourinho xD