No nie było innej opcji przy takim natłoku spotkań na początku roku. Właściwie to chyba ostatni luźniejszy tydzień do końca sezonu, nie licząc przerw na reprezentacje.
Mają prawie tydzień między meczami, więc raczej nie ulega wątpliwości że zagra najlepszy możliwy skład. Tym bardziej że Ernesto przecież raczej nie słynie z mieszania składem co mecz :D
https://www.hltv.org/matches?event=3884
Tu masz rozkład na kwalifikacje (który jednak przegapiłem bo już jest :)). Teoretycznie ten etap od jakiegoś czasu jest już uznawany za pierwszą fazę turnieju, ale tak właściwie to dalej są po prostu kwalifikacje/etap wstępny (nazywać jak chcecie), rozgrywane w innej arenie. Bilety można kupić dopiero od 20 lutego i do tej fazy sie odnosiłem.
No pierwsze mecze 13 lutego i co dalej? Jakieś godziny coś? Informacje kiedy pierwszy mecz nazywasz terminarzem? Dobrze że sie pojawiłeś bo co byśmy bez ciebie zrobili.
Na ten moment nie, rozkład jazdy na kwalifikacje powinien pojawić się na dniach, a na główny event pewnie jeszcze trochę potrwa. Sprawdzaj hltv.org, jak się pojawi terminarz to tam będzie news dodany.
Chłopie jeszcze nie wiadomo nawet jakie drużyny tam zagrają a już chcesz terminarz :P Za 5 dni dopiero rusza ostatni etap kwalifikacyjny. Nawet do niego jeszcze nie ma dokładnego terminarza, tylko wyłonili pierwsze matchupy. 13 lutego kwalifikacje i główny turniej tydzień później.
Z reddita już wypadli na amen, ale jest 'zastępczy' serwer na Discordzie. https://discord.gg/btstzzK Ogólnie kiedyś soccerstreams miało swoją strone internetową gdzie były linki, ale zamknęli z tych samych powodów co u nas meczyki.pl, więc raczej ta opcja też nie wróci.
Ja tam już szczerze mam dość oglądania jego wyczynów na murawie. I nie mówię tu rzecz jasna o kwestiach czysto sportowych bo zawsze go doceniałem i będę doceniał, tylko o jego zachowaniu. Jak widze jak sie pluje na sędziego, kolegów z drużyny, wywala sie raz po raz machając łapami i szczerząc te swoje szable to mnie zbiera na wymioty.
No jak ten niedobry Valverde mógł Messiego świeżo po urazie po konsultacjach z całym sztabem nie dać od początku, kiedy na larambli pisali że jest gotowy
Aż mi przypomniałeś jak sie głowiłem kilka dobrych dni czemu mi nie zapisuje gry w Battlefieldzie i za każdym razem musze grać od nowa. Też miałem nazwane profil "Łukasz" i gra była zbyt głupia żeby znaleźć folder :')
Ja jestem zdania że Roberto się świetnie nadaje do meczów o stawkę, jak LM, klasyk czy np. takie odrabianie strat z Sevillą. W takich meczach nie zawodzi (z wyjątkiem tej czerwonej za pacnięcie Marcelo), a najgorzej mu idzie w zwykłych cotygodniowych ligowych spotkaniach.
Ciężko mi sobie wyobrazić że trener ściąga Messiego wbrew jego woli. Jakkolwiek nie brzmi to absurdalnie to żaden z ostatnich trenerów Barcelony nie miałby jaj żeby go ściągnąć nakręconego.
14
Jak ktoś na Messiego mówi Leo to też poprawiasz że to Lionel? :D
6
0 stylu czy 0 z tyłu
3
Bo mamy przed nim pięciu innych obrońców
0
Ale co to ma do rzeczy? Skoro na prawym skrzydle ma lewą noge lepszą to chyba lepiej skoro u nas skrzydłowi schodzą do środka.
0
Dembele przecież też gra w większości po prawej i jemu Messi nie przeszkadza
35
Pierwszy sezon w karierze na takiej intensywności, a i tak gra już bardzo często. Ja tam jestem spokojny o niego. Przynajmniej na razie.
0
No nie było innej opcji przy takim natłoku spotkań na początku roku. Właściwie to chyba ostatni luźniejszy tydzień do końca sezonu, nie licząc przerw na reprezentacje.
0
Mają prawie tydzień między meczami, więc raczej nie ulega wątpliwości że zagra najlepszy możliwy skład. Tym bardziej że Ernesto przecież raczej nie słynie z mieszania składem co mecz :D
0
Huawei, ale podsłuchują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
https://www.hltv.org/matches?event=3884
Tu masz rozkład na kwalifikacje (który jednak przegapiłem bo już jest :)). Teoretycznie ten etap od jakiegoś czasu jest już uznawany za pierwszą fazę turnieju, ale tak właściwie to dalej są po prostu kwalifikacje/etap wstępny (nazywać jak chcecie), rozgrywane w innej arenie. Bilety można kupić dopiero od 20 lutego i do tej fazy sie odnosiłem.
2
No pierwsze mecze 13 lutego i co dalej? Jakieś godziny coś? Informacje kiedy pierwszy mecz nazywasz terminarzem? Dobrze że sie pojawiłeś bo co byśmy bez ciebie zrobili.
0
Na ten moment nie, rozkład jazdy na kwalifikacje powinien pojawić się na dniach, a na główny event pewnie jeszcze trochę potrwa. Sprawdzaj hltv.org, jak się pojawi terminarz to tam będzie news dodany.
0
Chłopie jeszcze nie wiadomo nawet jakie drużyny tam zagrają a już chcesz terminarz :P Za 5 dni dopiero rusza ostatni etap kwalifikacyjny. Nawet do niego jeszcze nie ma dokładnego terminarza, tylko wyłonili pierwsze matchupy. 13 lutego kwalifikacje i główny turniej tydzień później.
43
Ty to chyba tak sie generalnie nudzisz w domu co xD
0
Z reddita już wypadli na amen, ale jest 'zastępczy' serwer na Discordzie.
https://discord.gg/btstzzK
Ogólnie kiedyś soccerstreams miało swoją strone internetową gdzie były linki, ale zamknęli z tych samych powodów co u nas meczyki.pl, więc raczej ta opcja też nie wróci.
0
Ja tam już szczerze mam dość oglądania jego wyczynów na murawie. I nie mówię tu rzecz jasna o kwestiach czysto sportowych bo zawsze go doceniałem i będę doceniał, tylko o jego zachowaniu. Jak widze jak sie pluje na sędziego, kolegów z drużyny, wywala sie raz po raz machając łapami i szczerząc te swoje szable to mnie zbiera na wymioty.
0
No jak ten niedobry Valverde mógł Messiego świeżo po urazie po konsultacjach z całym sztabem nie dać od początku, kiedy na larambli pisali że jest gotowy
2
Nawet nie wiesz o czym piszesz
1
jakby Barca wygrała 2 to Real mógłby wygrać trzeci i już by remisu nie było :P
1
Eleven.
3
Nawet czyjeś zdanie na ten temat musisz kopiować xd
0
Aż mi przypomniałeś jak sie głowiłem kilka dobrych dni czemu mi nie zapisuje gry w Battlefieldzie i za każdym razem musze grać od nowa. Też miałem nazwane profil "Łukasz" i gra była zbyt głupia żeby znaleźć folder :')
13
Świetnie zastępuje Higuaina
1
Okay
47
Kobieta mnie bije co robić
14
Szanuje za kreatywność
1
Ja jestem zdania że Roberto się świetnie nadaje do meczów o stawkę, jak LM, klasyk czy np. takie odrabianie strat z Sevillą. W takich meczach nie zawodzi (z wyjątkiem tej czerwonej za pacnięcie Marcelo), a najgorzej mu idzie w zwykłych cotygodniowych ligowych spotkaniach.
0
Ciężko mi sobie wyobrazić że trener ściąga Messiego wbrew jego woli. Jakkolwiek nie brzmi to absurdalnie to żaden z ostatnich trenerów Barcelony nie miałby jaj żeby go ściągnąć nakręconego.
0
Poczekaj na zgrupowanie kadry to sie dowiemy
0
Po tym co prezentuje sobą FIFA i PES osobiście wolałbym gdyby z żadną z tych gier ten klub nie był kojarzony :V