14

Jak ktoś na Messiego mówi Leo to też poprawiasz że to Lionel? :D

6

0 stylu czy 0 z tyłu

3

Bo mamy przed nim pięciu innych obrońców

0

Ale co to ma do rzeczy? Skoro na prawym skrzydle ma lewą noge lepszą to chyba lepiej skoro u nas skrzydłowi schodzą do środka.

0

Dembele przecież też gra w większości po prawej i jemu Messi nie przeszkadza

35

Pierwszy sezon w karierze na takiej intensywności, a i tak gra już bardzo często. Ja tam jestem spokojny o niego. Przynajmniej na razie.

0

No nie było innej opcji przy takim natłoku spotkań na początku roku. Właściwie to chyba ostatni luźniejszy tydzień do końca sezonu, nie licząc przerw na reprezentacje.

0

Mają prawie tydzień między meczami, więc raczej nie ulega wątpliwości że zagra najlepszy możliwy skład. Tym bardziej że Ernesto przecież raczej nie słynie z mieszania składem co mecz :D

0

Huawei, ale podsłuchują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

https://www.hltv.org/matches?event=3884
Tu masz rozkład na kwalifikacje (który jednak przegapiłem bo już jest :)). Teoretycznie ten etap od jakiegoś czasu jest już uznawany za pierwszą fazę turnieju, ale tak właściwie to dalej są po prostu kwalifikacje/etap wstępny (nazywać jak chcecie), rozgrywane w innej arenie. Bilety można kupić dopiero od 20 lutego i do tej fazy sie odnosiłem.

2

No pierwsze mecze 13 lutego i co dalej? Jakieś godziny coś? Informacje kiedy pierwszy mecz nazywasz terminarzem? Dobrze że sie pojawiłeś bo co byśmy bez ciebie zrobili.

0

Na ten moment nie, rozkład jazdy na kwalifikacje powinien pojawić się na dniach, a na główny event pewnie jeszcze trochę potrwa. Sprawdzaj hltv.org, jak się pojawi terminarz to tam będzie news dodany.

0

Chłopie jeszcze nie wiadomo nawet jakie drużyny tam zagrają a już chcesz terminarz :P Za 5 dni dopiero rusza ostatni etap kwalifikacyjny. Nawet do niego jeszcze nie ma dokładnego terminarza, tylko wyłonili pierwsze matchupy. 13 lutego kwalifikacje i główny turniej tydzień później.

43

Ty to chyba tak sie generalnie nudzisz w domu co xD

0

Z reddita już wypadli na amen, ale jest 'zastępczy' serwer na Discordzie.
https://discord.gg/btstzzK
Ogólnie kiedyś soccerstreams miało swoją strone internetową gdzie były linki, ale zamknęli z tych samych powodów co u nas meczyki.pl, więc raczej ta opcja też nie wróci.

0

Ja tam już szczerze mam dość oglądania jego wyczynów na murawie. I nie mówię tu rzecz jasna o kwestiach czysto sportowych bo zawsze go doceniałem i będę doceniał, tylko o jego zachowaniu. Jak widze jak sie pluje na sędziego, kolegów z drużyny, wywala sie raz po raz machając łapami i szczerząc te swoje szable to mnie zbiera na wymioty.

0

No jak ten niedobry Valverde mógł Messiego świeżo po urazie po konsultacjach z całym sztabem nie dać od początku, kiedy na larambli pisali że jest gotowy

2

Nawet nie wiesz o czym piszesz

1

jakby Barca wygrała 2 to Real mógłby wygrać trzeci i już by remisu nie było :P

1

Eleven.

3

Nawet czyjeś zdanie na ten temat musisz kopiować xd

0

Aż mi przypomniałeś jak sie głowiłem kilka dobrych dni czemu mi nie zapisuje gry w Battlefieldzie i za każdym razem musze grać od nowa. Też miałem nazwane profil "Łukasz" i gra była zbyt głupia żeby znaleźć folder :')

13

Świetnie zastępuje Higuaina

1

Okay

47

Kobieta mnie bije co robić

14

Szanuje za kreatywność

1

Ja jestem zdania że Roberto się świetnie nadaje do meczów o stawkę, jak LM, klasyk czy np. takie odrabianie strat z Sevillą. W takich meczach nie zawodzi (z wyjątkiem tej czerwonej za pacnięcie Marcelo), a najgorzej mu idzie w zwykłych cotygodniowych ligowych spotkaniach.

0

Ciężko mi sobie wyobrazić że trener ściąga Messiego wbrew jego woli. Jakkolwiek nie brzmi to absurdalnie to żaden z ostatnich trenerów Barcelony nie miałby jaj żeby go ściągnąć nakręconego.

0

Poczekaj na zgrupowanie kadry to sie dowiemy

0

Po tym co prezentuje sobą FIFA i PES osobiście wolałbym gdyby z żadną z tych gier ten klub nie był kojarzony :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?