Bo Marvel/Disney kończy romans z Netflixem ze względu na nową platformę streamingową Disneya. Niewykluczone że wróci jakiś spin-off u Disneya ale wątpie.
Nie napisałem że nigdy nie dogra, tylko że w większości. I doskonale wiem o tym że Cutrone ma potencjał i zasługuje na szansę, mówię tylko w kontekście walki Krzyśka o króla strzelców.
Szkoda że Piątek musi sie pogodzić, że większości meczów nie dogra do końca, nawet jak będzie grał świetnie. Cutrone jest pupilkiem włochów i Gennaro nie może sobie pozwolić na przyspawanie go do ławki, a na dwóch napastników nie zagra chyba że będą musieli gonić wynik.
Emery sie obsrał w rewanżu z nami tak samo jak Valverde w rewanżu z Romą, tak samo w obu przypadkach była to też wina piłkarzy. Czemu jeden jest wyśmiewany bardziej od drugiego? Ludzie tylko czekają aż PSG się powinie noga żeby wyśmiać szejków, niczego więcej bym sie nie doszukiwał.
Karrigan i tak od kilku miesięcy tam nie prowadził tylko Niko, jego odejście nie ma w sumie żadnego znaczenia na ich dyspozycje bo aimer to z niego i tak żaden. W Navi natomiast sytuacje porównałbym do United za Mourinho. Grają bo muszą. Zeus z simplem mają na pieńku, nie pojechali nawet na bootcamp i szczerze nie zdziwie sie jak zrobią 0-3.
Astralis często wolno startuje i dopiero w dalszej fazie turnieju sie rozkręcają, moim zdaniem oni 3-0 nie zrobią, ale na pewno wyjdą. Dla mnie najpewniejszy typ na 3-0 to Liquid, oni są mega mocni w BO1 a w BO3 wcale nie gorsi. Astralis w BO1 często zdarzają sie wpadki.
Oczywiście mówie o pierwszej rundzie, jak sie wyniki poukładają to może być podobny scenariusz jak tutaj z G2 vs Fnatic, że np. mecz eliminacyjny z 1-2 zagra mibr vs faze. Zależy od rezultatów poprzednich rund wszystko.
nie ma szans że z faze zagrają. Seeding bedzie robiony tak samo jak był w tej fazie. Nie będą może na samej górze, ale na pewno nie aż tak nisko żeby zagrać z kimś z top6
2
footybite.com - przed meczem będą linki
39
Cześć Tomek!
22
https://pics.me.me/the-point-you-24487436.png
57
Wszyscy chcą na nas trafić? Bierz pół.
0
No niekoniecznie więcej meczów, jeżeli będzie po jednym meczu w półfinale/finale to wyjdzie na to samo co dwumecz w finale.
62
ło panie mamy tu internetowego archeologa
0
Hulu jest podmiotem należącym do Disneya także na jedno wychodzi :P
5
Bo Marvel/Disney kończy romans z Netflixem ze względu na nową platformę streamingową Disneya. Niewykluczone że wróci jakiś spin-off u Disneya ale wątpie.
1
4. Arsenal
0
Nie napisałem że nigdy nie dogra, tylko że w większości. I doskonale wiem o tym że Cutrone ma potencjał i zasługuje na szansę, mówię tylko w kontekście walki Krzyśka o króla strzelców.
9
Szkoda że Piątek musi sie pogodzić, że większości meczów nie dogra do końca, nawet jak będzie grał świetnie. Cutrone jest pupilkiem włochów i Gennaro nie może sobie pozwolić na przyspawanie go do ławki, a na dwóch napastników nie zagra chyba że będą musieli gonić wynik.
4
We Włoszech przepaść pomiędzy Serie A a niższymi ligami jest potężna, tam jest taki sam albo i nawet większy syf jak u nas.
1
No to miałem na myśli pod wyszukanym stwierdzeniem że sie "obsrali". Gra przez 90 minut na utrzymanie wyniku nigdy nie jest dobrym posunięciem.
18
Emery sie obsrał w rewanżu z nami tak samo jak Valverde w rewanżu z Romą, tak samo w obu przypadkach była to też wina piłkarzy. Czemu jeden jest wyśmiewany bardziej od drugiego? Ludzie tylko czekają aż PSG się powinie noga żeby wyśmiać szejków, niczego więcej bym sie nie doszukiwał.
6
Boże widzisz i nie grzmisz
0
Może nie film, ale polecam serial Making a Murderer
0
Dzisiaj już nie, ale możesz na steamie dodać
https://steamcommunity.com/profiles/76561198010499160/
0
Karrigan i tak od kilku miesięcy tam nie prowadził tylko Niko, jego odejście nie ma w sumie żadnego znaczenia na ich dyspozycje bo aimer to z niego i tak żaden. W Navi natomiast sytuacje porównałbym do United za Mourinho. Grają bo muszą. Zeus z simplem mają na pieńku, nie pojechali nawet na bootcamp i szczerze nie zdziwie sie jak zrobią 0-3.
0
Astralis często wolno startuje i dopiero w dalszej fazie turnieju sie rozkręcają, moim zdaniem oni 3-0 nie zrobią, ale na pewno wyjdą. Dla mnie najpewniejszy typ na 3-0 to Liquid, oni są mega mocni w BO1 a w BO3 wcale nie gorsi. Astralis w BO1 często zdarzają sie wpadki.
0
Oczywiście mówie o pierwszej rundzie, jak sie wyniki poukładają to może być podobny scenariusz jak tutaj z G2 vs Fnatic, że np. mecz eliminacyjny z 1-2 zagra mibr vs faze. Zależy od rezultatów poprzednich rund wszystko.
1
nie ma szans że z faze zagrają. Seeding bedzie robiony tak samo jak był w tej fazie. Nie będą może na samej górze, ale na pewno nie aż tak nisko żeby zagrać z kimś z top6
0
Tereska Johaug
1
Nie mówmy o tym :V
2
Jak myślisz że będziesz trząsł szczęką ze strachu to niestety, ale klimat fajny i mi się podobał.
8
Chyba 100 twoich ostatnich komentarzy to wylewanie żali i narzekanie, potem sie dziwić że nikt nie bierze tego na poważnie
0
No nie napisałem że dam ich na 3-0 :) tam to Liquid pewniaczek
1
Faze, Liquid, Astralis, NRG, mibr, nad resztą bym sie musiał zastanowić.
0
Już mieli dwa walkowery ostatnio, kolejny wyrzuca ich z rozgrywek
0
Mi już siedzi po tym meczu, ale trzymam kciuki za twój ^^
3
Obejrzyj se skrót z 11-1 to nawet porażke 4-0 uznasz za sukces i nie ma co sie burzyć