SSD sobie dokupi jak będzie miał kasę. Z ulepszeniem karty dużo większy problem. Do tego czasu bez SSD spokojnie sobie pogra a z tą kartą to może se pograć co najwyżej w Gothica (przesadzam ale wiesz o co chodzi)
i co przekładanie losowania nie wiadomo na kiedy? Powinni to zgłosić na drugi dzień, a mają 48h. Tak bardzo złamaliśmy przepisy że nawet tego nie zauważyli dopóki dziennikarze nie wywęszyli tego TYDZIEŃ po meczu. Nie mówię że to nas usprawiedliwia, ale to od samego początku było absurdalne (nie sam fakt złożenia skargi bo im przysługuje, ale to opóźnienie). Dwa dni po meczu powinno być po wszystkim i anulowany rewanż w razie konieczności i tyle.
No według mnie to nie ulega wątpliwości że to jest głównie kwestia nastawienia. Mecze ligowe chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to jest zapewne wspólna decyzja trenera i piłkarzy. Wszystkie mecze w Lidze Mistrzów w tym sezonie (może dopóki nie byliśmy pewni awansu) były rozegrane na bardzo dobrej intensywności i zaangażowaniu.
Jak z grą do przodu? Meczu dziś nie oglądałem ale cały czas brakuje mi u niego trochę odważniejszych podań, a z tego co czytam to dzisiaj była ku temu okazja.
Jedyne co to popytaj sąsiadów albo na spotted swojego miasta skąd mają i czy są zadowoleni. W każdej lokalizacji jest inaczej i w jednym mieście narzekają na jednych i chwalą drugich, a w innym mieście na odwrót.
Czeryszew miał pauzować za kartki z poprzedniego sezonu pucharu króla czyli tych samych rozgrywek, Chumi miał kartki w drugiej lidze i w dodatku odbył tam jeden mecz zawieszenia (po meczu z Levante w PK)
Kwestia Murillo wyjaśni się do lata (no bo musi, wtedy bedzie trzeba zdecydować czy go bierzemy czy nie). Jeżeli zostanie to faktycznie nie ma sensu nikogo więcej kupować, tylko że jak oni nagle w lipcu stwierdzą że jednak go nie chcą i dopiero wtedy zaczną szukać obrońcy to już będzie za późno. Muszą już mieć coś "w zanadrzu" stąd cały czas sie rozglądają za ewentualnym kolejnym obrońcą
No to chyba raczej logiczne że jak wykupią Murillo to zmienia postać rzeczy. A co jak jednak sie nie sprawdzi, Todibo skończy jak Yerry Mina, Vermaelen odejdzie, Umtiti jednak bedzie musiał przejść operacje i zostaniemy znowu z dwoma stoperami? Muszą analizować rynek obojętnie czy ostatecznie kogoś ściągną czy nie
Fajnie tylko że w Hiszpanii nie można wysyłać piłkarzy od tak do rezerw. Brak powołań dla niego nawet na najłatwiejsze mecze jest równoznaczny z zesłaniem do rezerw (a nawet gorzej, w rezerwach by coś pokopał :) )
Grał słabo i nie wykorzystywał tych minut które dostał i tu się trzeba zgodzić bez dyskusji. Jednak gdzie widzę problem to według mnie już z samego szacunku do zawodnika nie powinni piłkarzowi ściągniętemu za 40 baniek po dosłownie kilku miesiącach komunikować że ma sobie szukać klubu (jeśli te doniesienia to prawda oczywiście). Nie dać chłopakowi spędzić nawet roku w klubie, gdy katastrofalny Gomes siedział tu 2 lata (i dostawał potężne ilości minut) jest dla mnie niepojęte. Tak samo skoro niby tak świetnie pracował na treningach to czemu tak często nie był nawet powoływany? Denis na wylocie z klubu a i tak dali mu zagrać w meczu który będzie kosztował klub kilkaset tysięcy opłaty dla City, a dla niego to miejsca w kadrze meczowej nie ma (wiem że Denis akurat zagrał ten mecz dobrze, to nic nie zmienia).
Jedyna sytuacja kiedy będę w stanie to zrozumieć to gdy uda im sie go sprzedać z zyskiem. W co szczerze wątpię.
Ten twój opis z zabawką akurat zupełnie przypadkowo idealnie pasuje do Valverde :) Nie jest żadną tajemnicą że on o niego nie prosił, a możliwe że wręcz nawet go nie chciał, a sam transfer to widzimisie Bartka. Nie po to sprowadza się piłkarza za 40mln żeby dać mu zagrać 300 minut i skreślić, no litości. Od początku ten transfer był bez sensu i nie przez zawodnika a tragiczne decyzje.
Nawet nie chce mi sie tobie tłumaczyć, ale spokojnie możesz lamentować sobie dalej na każdego kto ma inne zdanie niż ty. Boże co to za ludzie sa tutaj... :)
Mało to było okazji żeby dać mu zagrać? Nie ma żadnego wytłumaczenia na to że nie dostał więcej szans, tym bardziej jak odpada ostatni argument brzmiący "doczeka się swojej chwili". Do samego Malcoma nie można mieć pretensji bo miejsce w kadrze dla niego było, spełnił marzenie, skorzystał z szansy ale kompletny brak komunikacji na linii trener-zarząd zawali mu prawdopodobnie 12 miesięcy gry (bo wątpie że zimą ktoś go sprowadzi, a skoro ma szukać klubu to też nic już nie zagra). Wszyscy piłkarze i sam Valverde podkreślają jego profesjonalizm i to jest najzwyczajniej w świecie jedno wielkie świństwo jak został tu potraktowany.
1
SSD sobie dokupi jak będzie miał kasę. Z ulepszeniem karty dużo większy problem. Do tego czasu bez SSD spokojnie sobie pogra a z tą kartą to może se pograć co najwyżej w Gothica (przesadzam ale wiesz o co chodzi)
0
Skąd oni wzieli ten kurs ło matko
0
i co przekładanie losowania nie wiadomo na kiedy? Powinni to zgłosić na drugi dzień, a mają 48h. Tak bardzo złamaliśmy przepisy że nawet tego nie zauważyli dopóki dziennikarze nie wywęszyli tego TYDZIEŃ po meczu. Nie mówię że to nas usprawiedliwia, ale to od samego początku było absurdalne (nie sam fakt złożenia skargi bo im przysługuje, ale to opóźnienie). Dwa dni po meczu powinno być po wszystkim i anulowany rewanż w razie konieczności i tyle.
13
Murillo zawieszony na pierwszy mecz z Sevillą przez żółtą kartke jeszcze w barwach Valencii. Lepiej żeby drugi raz nie było cyrku xD
1
Netflix najczęściej wypuszcza nowe premiery o 9 polskiego czasu, ale to nie jest reguła.
4
Jak złamaliśmy przepisy to wyrzucą nas z rozgrywek po prostu, nie będzie walkowera w pierwszym meczu
8
No według mnie to nie ulega wątpliwości że to jest głównie kwestia nastawienia. Mecze ligowe chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił i to jest zapewne wspólna decyzja trenera i piłkarzy. Wszystkie mecze w Lidze Mistrzów w tym sezonie (może dopóki nie byliśmy pewni awansu) były rozegrane na bardzo dobrej intensywności i zaangażowaniu.
0
Weź bo nie mogłem oglądać dzisiaj i mnie tu zasmucasz :P
0
Dopiero jak napisałem to zobaczyłem post niżej ze statystykami. Ładnie to wygląda :)
2
Jak z grą do przodu? Meczu dziś nie oglądałem ale cały czas brakuje mi u niego trochę odważniejszych podań, a z tego co czytam to dzisiaj była ku temu okazja.
2
https://i.gyazo.com/1fb9b316a570d20f994a4943afebfd5f.png
6
Nie dostaniemy walkowera tylko nas wywalą nawet jak dzisiaj bedzie 150:0
0
To samo co Barcelona zrobił Real i Girona. Wszędzie nie mają pojęcia o przepisach?
0
Lana del Rey xD
4
Kortez może
2
Jedyne co to popytaj sąsiadów albo na spotted swojego miasta skąd mają i czy są zadowoleni. W każdej lokalizacji jest inaczej i w jednym mieście narzekają na jednych i chwalą drugich, a w innym mieście na odwrót.
0
Czeryszew miał pauzować za kartki z poprzedniego sezonu pucharu króla czyli tych samych rozgrywek, Chumi miał kartki w drugiej lidze i w dodatku odbył tam jeden mecz zawieszenia (po meczu z Levante w PK)
7
To zupełnie dwie różne sprawy ;)
3
Fantastyka piętro wyżej
7
Miał. Dostał czerwoną z Sociedad, potem zagrał w pucharze z Leganes i pauzował dopiero w kolejnej kolejce La Liga
1
Dosłownie wszyscy włącznie z Valverde chwalą profesjonalizm Malcoma i prace na treningach więc nie mam pojęcia do czego pijesz
1
Kwestia Murillo wyjaśni się do lata (no bo musi, wtedy bedzie trzeba zdecydować czy go bierzemy czy nie). Jeżeli zostanie to faktycznie nie ma sensu nikogo więcej kupować, tylko że jak oni nagle w lipcu stwierdzą że jednak go nie chcą i dopiero wtedy zaczną szukać obrońcy to już będzie za późno. Muszą już mieć coś "w zanadrzu" stąd cały czas sie rozglądają za ewentualnym kolejnym obrońcą
0
No to chyba raczej logiczne że jak wykupią Murillo to zmienia postać rzeczy. A co jak jednak sie nie sprawdzi, Todibo skończy jak Yerry Mina, Vermaelen odejdzie, Umtiti jednak bedzie musiał przejść operacje i zostaniemy znowu z dwoma stoperami? Muszą analizować rynek obojętnie czy ostatecznie kogoś ściągną czy nie
0
Fajnie tylko że w Hiszpanii nie można wysyłać piłkarzy od tak do rezerw. Brak powołań dla niego nawet na najłatwiejsze mecze jest równoznaczny z zesłaniem do rezerw (a nawet gorzej, w rezerwach by coś pokopał :) )
4
Grał słabo i nie wykorzystywał tych minut które dostał i tu się trzeba zgodzić bez dyskusji. Jednak gdzie widzę problem to według mnie już z samego szacunku do zawodnika nie powinni piłkarzowi ściągniętemu za 40 baniek po dosłownie kilku miesiącach komunikować że ma sobie szukać klubu (jeśli te doniesienia to prawda oczywiście). Nie dać chłopakowi spędzić nawet roku w klubie, gdy katastrofalny Gomes siedział tu 2 lata (i dostawał potężne ilości minut) jest dla mnie niepojęte. Tak samo skoro niby tak świetnie pracował na treningach to czemu tak często nie był nawet powoływany? Denis na wylocie z klubu a i tak dali mu zagrać w meczu który będzie kosztował klub kilkaset tysięcy opłaty dla City, a dla niego to miejsca w kadrze meczowej nie ma (wiem że Denis akurat zagrał ten mecz dobrze, to nic nie zmienia).
Jedyna sytuacja kiedy będę w stanie to zrozumieć to gdy uda im sie go sprzedać z zyskiem. W co szczerze wątpię.
3
Ten twój opis z zabawką akurat zupełnie przypadkowo idealnie pasuje do Valverde :) Nie jest żadną tajemnicą że on o niego nie prosił, a możliwe że wręcz nawet go nie chciał, a sam transfer to widzimisie Bartka. Nie po to sprowadza się piłkarza za 40mln żeby dać mu zagrać 300 minut i skreślić, no litości. Od początku ten transfer był bez sensu i nie przez zawodnika a tragiczne decyzje.
2
Nawet nie chce mi sie tobie tłumaczyć, ale spokojnie możesz lamentować sobie dalej na każdego kto ma inne zdanie niż ty. Boże co to za ludzie sa tutaj... :)
27
Mało to było okazji żeby dać mu zagrać? Nie ma żadnego wytłumaczenia na to że nie dostał więcej szans, tym bardziej jak odpada ostatni argument brzmiący "doczeka się swojej chwili". Do samego Malcoma nie można mieć pretensji bo miejsce w kadrze dla niego było, spełnił marzenie, skorzystał z szansy ale kompletny brak komunikacji na linii trener-zarząd zawali mu prawdopodobnie 12 miesięcy gry (bo wątpie że zimą ktoś go sprowadzi, a skoro ma szukać klubu to też nic już nie zagra). Wszyscy piłkarze i sam Valverde podkreślają jego profesjonalizm i to jest najzwyczajniej w świecie jedno wielkie świństwo jak został tu potraktowany.
80
Czyli jak w skrócie spieprzyć gościowi rok kariery. Gratulacje zarówno dla zarządu i trenera :')
19
Spałeś ostatni tydzień?