12

Stworzone okazje:
Liverpool: 4
Raheem Sterling: 4
Kurtyna

0

Fabinho czy chociażby Keita mogliby zdziałać więcej według mnie, no ale podjął decyzje jakie podjął. Ja mogę tylko gdybać.

0

Słabo Klopp dzisiaj zestawił pomoc według mnie, wiadomo że Liverpool nigdy w tej formacji nie błyszczy, ale wydaje mi się że nawet jak na nich to mogło to wyglądać o wiele lepiej i w wielu meczach wyglądało.

8

A jakby Liverpool wygrał to co by zwyciężyło? Jazda figurowa?

0

Dla mnie strasznie przeciętny. Za długi (mam wrażenie że by to w 20 minut szło zmieścić i sens byłby ten sam) i za dużo pytań - za mało odpowiedzi.

2

Lovrenowi trzeba Netflixa zablokować bo sie chłopak naoglądał tego całego "Nie otwieraj oczu" biedak

5

Brazylia to ma czil na bramce co? Alisson i Ederson, aż szkoda że może grać tylko jeden

1

Zawsze w PL najbliżej mi było do United, chociaż przyznam że z siwym nie oglądałem spotkań (nie jestem jakimś ich fanem więc nie mam wyrzutów sumienia), ale z Olkiem znów ogląda się ich bardzo przyjemnie i mega mnie to cieszy

0

Mario Gomez?

0

No to też prawda, chociaż na ten moment to jak wróżenie z fusów

1

Skoro de Jong w miejsce Rakiticia, to Twoje zdanie że zrobi się miejsce dla Alenii i będzie to dla niego szansa nie ma już sensu za bardzo. Nie kupią de Jonga żeby siedział i patrzył jak Alena gra

1

Komentarz naszego kolegi jest manipulacją prawie jak wiadomości na TVP. W La Liga Loca Pol przytaczał tematy rozmów zadane przez widzów i jeden widz zapytał kogo typują na dzbana roku. To nie tak że Pol w trakcie rozmowy sam wyjechał z nazywaniem Dembele dzbanem żeby być "cool". Tak brzmiał temat zadany przez jednego z widzów to też podał Dembele i miał ku temu powody :)
No ale przecież Pola trzeba się czepiać o wszystko.

0

Kolega widze dwa tygodnie do tyłu xd

11

Pol na pewno miał na myśli nie tylko samo granie, ale ogólne zachowanie w tym roku. A tutaj ciężko się nie zgodzić :)

44

Ciekawe ile Brajanów i Dżesik

0

Pavard gra na środku, w kadrze grał z boku bo to jedyna slabsza strona ich drużyny

19

Jak na hity PL przystało - remis 0-0

4

A te swoje bramki to Messi strzelał wszystkie z połowy boiska czy po rajdzie przez 50 metrów? Chyba jemu też ktoś podawał czy nie :)

0

z jedynką i bez jedynki jednocześnie, ząb Schrodingera

0

a ten po lewej to kto

0

To by tłumaczyło czemu tak często spóźnia wybicie, widocznie walczy z rynnami

0

Ja to sie od dawna zastanawiam czy mu ktoś narty klejem podsmarowuje czy co, dużo lżejsi od niego osiągają wyższe prędkości, a on pod tym względem zawsze jest pod koniec stawki.

6

Pociągi w Fallout 3 to tak naprawdę tylko ludzie biegający z wagonami zamiast głowy, twórcom nie chciało się tworzyć osobno fizyki pociągów xD
https://d2skuhm0vrry40.cloudfront.net/2019/articles/2019-01-02-13-30/f2.jpg/EG11/resize/690x-1/quality/75/format/jpg

2

https://x.com/liam_twomey

6

Ajax potwierdził transfer Magallana, środkowego obrońcy Boca. Już przygotowania na stratę de Ligta?

0

Chwytliwy ładnie wyszedł na swoim

53

BBC podaje, że niektóre kluby z Premier League pobierają opłaty od rodziców dzieci, które wprowadzają piłkarzy na murawę. I tak Leicester City liczy sobie 600 funtów od dziecka, Swansea 478 funtów i Tottenham 405. Śmiech na sali generalnie

0

Będzie wypożyczony do BVB do końca sezonu, tylko zastanawia mnie po co skoro prawie tam nie gra, a Borussia nie ma już żadnego interesu w tym żeby go teraz wystawiać w składzie.

7

Z tego co pamiętam to w grze nie było nic o fałszywej Ciri, a Wiedźmin 3 nie jest powiązany fabularnie z książkami

1

Wszystkie oprócz Hulka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?