3

Ciężka decyzja, patrząc tylko sportowo to na PO byłaby lepsza 'poprawa' jakościowa (nie tyle że Puyol jest słaby, ale po prostu mamy dwóch przeciętnych PO za świetnego Alvesa, a na obronie to nie wygląda tak 'źle' u nas).
Chociaż kwestia charakteru itd. przemawia za Puyolem bo trochę brakuje jaj tej drużynie.

2

W każdym razie liczę niedługo na więcej podobnych prób od Brazylijczyka. Na razie nie ma co wymagać, ale za kilka miesięcy mimo wszystko powinien już grać zdecydowanie odważniej.

5

Piła ładna, ale chyba była adresowana do Alby (o ile to on tam wbiega bo średnio widzę) i przypadkiem Suarez do niej doczłapał ;D

59

Bo nie ogląda w ogóle Barcy B i powtarza nazwiska które zasłyszał gdzieś :P

1

Niech wypożyczą jakiegoś dziada z doświadczeniem na pół roku i styka

0

Twoje przywalanie sie już mnie zaczyna irytować bo co drugi dzień widzę jak zgrywasz mądrale. Gówno mnie obchodzi twoje zdanie na ten temat i sam nic nigdy na fladze nie napisałem. Odpisałem koledze który o to zapytał, więc odpowiedz jemu albo spadaj na drzewo.

0

Komentarz usunięty

3

Przeczytałeś ty w ogóle ten jego wpis? ;D

2

Pewnie Bayern i United xD

19

Tak było odkąd pamiętam i w sumie mam to gdzieś. Dla kogoś z małego miasta to zawsze jakoś miło zobaczyć nazwę swoich Pścin Dolnych w telewizji. Z kolei gadanie o 'profanacji' i braku szacunku do flagi to według mnie przesada.

0

wirus, komputer mi zniknął

1

Droga bez powrotu

18

głową nie strzelił

2

Messi zdobył co najmniej 50 bramek w 8 na 9 ostatnich lat. W 2013 ta sztuka mu się nie udała z 'tylko' 45 trafieniami :)
2010: 60
2011: 59
2012: 91
2013: 45
2014: 58
2015: 52
2016: 59
2017: 54
2018: 50

0

No łał wygryzł ze składu gościa wracającego po kontuzji ohoho niech sie Arthur zbiera xD
Idąc tym tokiem myślenia Vermaelen też kogoś ze składu wygryzł

0

Sam na widok swoich skillsów sie obsrał

29

aaa lige miszczuw wygrał? a w finale mś był? nie? to cichutko!

0

Vidal wygryzł Arthura? Arthur miał kontuzje i gdyby nie to to pewnie dalej grałby więcej od Vidala.

0

Postawił Dembele bo tylko on jest w stanie biegać w te i z powrotem jak Alba, nie zostając jednocześnie w tyle o 15 metrów.

1

No takie zadania wahadłowego, ameryki nie odkryłeś. Chodzi raczej o to że taka pozycja średnio Dembele pasuje. Tylko że akurat nie ma innej opcji za bardzo i tylko on tam się w miare nadaje, skoro nie mamy żadnego PO w kadrze.

2

Bo jest tam kompletnie sam. Po prawej Dembele ma Ivana, po lewej jest pusto bo Vidal biega na '10' praktycznie i ciężko mu sie dziwić, ale takie widocznie było założenie że Alba sam 'ogarnie temat'

6

No właśnie kontuzja :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiesz, co innego wymyślać plotki na ten temat, ale jako dziennikarz nie możesz sobie pozwolić na unikanie gorącego tematu i się do niego nie odnieść bo zginiesz. Na tym polega ta robota ;)

0

Polsat Sport o 12

3

TVP transmituje jego skoki z jego podatków! Hańba!

0

Ja, Ibra

15

Juventus daje trochę fałszywy obraz, bo on ewidentnie zachowuje się tam inaczej niż w Madrycie. Poszedł tam z innym nastawieniem i dużo bardziej działa dla drużyny. W Realu tak nie było, powiedział ostatnio coś w wywiadzie że w Juventusie wszyscy cieszą sie z gola niezależnie kto strzelił, a przecież w Realu to on miał największe pretensje i machał łapkami jak ktoś mu zabrał gola.

2

Real Madryt ma najniższą ilość strzelonych goli po 16 kolejkach (24) od sezonu 93/94. Ja to tylko tu zostawię:
https://pbs.twimg.com/media/DqnFTkwXgAEdyoW.jpg

0

To ciekawe że grałeś z nim przez rok, a jakoś to gościu bez mózgu sie wybił i zagrał dwa razy na majorze. Widocznie może mózg jest niepotrzebny, a wystarczy mniej obrabiać ludziom dupe jak to na polskiej scenie jest w zwyczaju :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?