Ciężka decyzja, patrząc tylko sportowo to na PO byłaby lepsza 'poprawa' jakościowa (nie tyle że Puyol jest słaby, ale po prostu mamy dwóch przeciętnych PO za świetnego Alvesa, a na obronie to nie wygląda tak 'źle' u nas).
Chociaż kwestia charakteru itd. przemawia za Puyolem bo trochę brakuje jaj tej drużynie.
W każdym razie liczę niedługo na więcej podobnych prób od Brazylijczyka. Na razie nie ma co wymagać, ale za kilka miesięcy mimo wszystko powinien już grać zdecydowanie odważniej.
Twoje przywalanie sie już mnie zaczyna irytować bo co drugi dzień widzę jak zgrywasz mądrale. Gówno mnie obchodzi twoje zdanie na ten temat i sam nic nigdy na fladze nie napisałem. Odpisałem koledze który o to zapytał, więc odpowiedz jemu albo spadaj na drzewo.
Tak było odkąd pamiętam i w sumie mam to gdzieś. Dla kogoś z małego miasta to zawsze jakoś miło zobaczyć nazwę swoich Pścin Dolnych w telewizji. Z kolei gadanie o 'profanacji' i braku szacunku do flagi to według mnie przesada.
Messi zdobył co najmniej 50 bramek w 8 na 9 ostatnich lat. W 2013 ta sztuka mu się nie udała z 'tylko' 45 trafieniami :)
2010: 60
2011: 59
2012: 91
2013: 45
2014: 58
2015: 52
2016: 59
2017: 54
2018: 50
No łał wygryzł ze składu gościa wracającego po kontuzji ohoho niech sie Arthur zbiera xD
Idąc tym tokiem myślenia Vermaelen też kogoś ze składu wygryzł
No takie zadania wahadłowego, ameryki nie odkryłeś. Chodzi raczej o to że taka pozycja średnio Dembele pasuje. Tylko że akurat nie ma innej opcji za bardzo i tylko on tam się w miare nadaje, skoro nie mamy żadnego PO w kadrze.
Bo jest tam kompletnie sam. Po prawej Dembele ma Ivana, po lewej jest pusto bo Vidal biega na '10' praktycznie i ciężko mu sie dziwić, ale takie widocznie było założenie że Alba sam 'ogarnie temat'
Wiesz, co innego wymyślać plotki na ten temat, ale jako dziennikarz nie możesz sobie pozwolić na unikanie gorącego tematu i się do niego nie odnieść bo zginiesz. Na tym polega ta robota ;)
Juventus daje trochę fałszywy obraz, bo on ewidentnie zachowuje się tam inaczej niż w Madrycie. Poszedł tam z innym nastawieniem i dużo bardziej działa dla drużyny. W Realu tak nie było, powiedział ostatnio coś w wywiadzie że w Juventusie wszyscy cieszą sie z gola niezależnie kto strzelił, a przecież w Realu to on miał największe pretensje i machał łapkami jak ktoś mu zabrał gola.
To ciekawe że grałeś z nim przez rok, a jakoś to gościu bez mózgu sie wybił i zagrał dwa razy na majorze. Widocznie może mózg jest niepotrzebny, a wystarczy mniej obrabiać ludziom dupe jak to na polskiej scenie jest w zwyczaju :)
3
Ciężka decyzja, patrząc tylko sportowo to na PO byłaby lepsza 'poprawa' jakościowa (nie tyle że Puyol jest słaby, ale po prostu mamy dwóch przeciętnych PO za świetnego Alvesa, a na obronie to nie wygląda tak 'źle' u nas).
Chociaż kwestia charakteru itd. przemawia za Puyolem bo trochę brakuje jaj tej drużynie.
2
W każdym razie liczę niedługo na więcej podobnych prób od Brazylijczyka. Na razie nie ma co wymagać, ale za kilka miesięcy mimo wszystko powinien już grać zdecydowanie odważniej.
5
Piła ładna, ale chyba była adresowana do Alby (o ile to on tam wbiega bo średnio widzę) i przypadkiem Suarez do niej doczłapał ;D
59
Bo nie ogląda w ogóle Barcy B i powtarza nazwiska które zasłyszał gdzieś :P
1
Niech wypożyczą jakiegoś dziada z doświadczeniem na pół roku i styka
0
Twoje przywalanie sie już mnie zaczyna irytować bo co drugi dzień widzę jak zgrywasz mądrale. Gówno mnie obchodzi twoje zdanie na ten temat i sam nic nigdy na fladze nie napisałem. Odpisałem koledze który o to zapytał, więc odpowiedz jemu albo spadaj na drzewo.
0
Komentarz usunięty
3
Przeczytałeś ty w ogóle ten jego wpis? ;D
2
Pewnie Bayern i United xD
19
Tak było odkąd pamiętam i w sumie mam to gdzieś. Dla kogoś z małego miasta to zawsze jakoś miło zobaczyć nazwę swoich Pścin Dolnych w telewizji. Z kolei gadanie o 'profanacji' i braku szacunku do flagi to według mnie przesada.
0
wirus, komputer mi zniknął
1
Droga bez powrotu
18
głową nie strzelił
2
Messi zdobył co najmniej 50 bramek w 8 na 9 ostatnich lat. W 2013 ta sztuka mu się nie udała z 'tylko' 45 trafieniami :)
2010: 60
2011: 59
2012: 91
2013: 45
2014: 58
2015: 52
2016: 59
2017: 54
2018: 50
0
No łał wygryzł ze składu gościa wracającego po kontuzji ohoho niech sie Arthur zbiera xD
Idąc tym tokiem myślenia Vermaelen też kogoś ze składu wygryzł
0
Sam na widok swoich skillsów sie obsrał
29
aaa lige miszczuw wygrał? a w finale mś był? nie? to cichutko!
0
Vidal wygryzł Arthura? Arthur miał kontuzje i gdyby nie to to pewnie dalej grałby więcej od Vidala.
0
Postawił Dembele bo tylko on jest w stanie biegać w te i z powrotem jak Alba, nie zostając jednocześnie w tyle o 15 metrów.
1
No takie zadania wahadłowego, ameryki nie odkryłeś. Chodzi raczej o to że taka pozycja średnio Dembele pasuje. Tylko że akurat nie ma innej opcji za bardzo i tylko on tam się w miare nadaje, skoro nie mamy żadnego PO w kadrze.
2
Bo jest tam kompletnie sam. Po prawej Dembele ma Ivana, po lewej jest pusto bo Vidal biega na '10' praktycznie i ciężko mu sie dziwić, ale takie widocznie było założenie że Alba sam 'ogarnie temat'
6
No właśnie kontuzja :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiesz, co innego wymyślać plotki na ten temat, ale jako dziennikarz nie możesz sobie pozwolić na unikanie gorącego tematu i się do niego nie odnieść bo zginiesz. Na tym polega ta robota ;)
0
Polsat Sport o 12
3
TVP transmituje jego skoki z jego podatków! Hańba!
0
Ja, Ibra
15
Juventus daje trochę fałszywy obraz, bo on ewidentnie zachowuje się tam inaczej niż w Madrycie. Poszedł tam z innym nastawieniem i dużo bardziej działa dla drużyny. W Realu tak nie było, powiedział ostatnio coś w wywiadzie że w Juventusie wszyscy cieszą sie z gola niezależnie kto strzelił, a przecież w Realu to on miał największe pretensje i machał łapkami jak ktoś mu zabrał gola.
2
Real Madryt ma najniższą ilość strzelonych goli po 16 kolejkach (24) od sezonu 93/94. Ja to tylko tu zostawię:
https://pbs.twimg.com/media/DqnFTkwXgAEdyoW.jpg
0
To ciekawe że grałeś z nim przez rok, a jakoś to gościu bez mózgu sie wybił i zagrał dwa razy na majorze. Widocznie może mózg jest niepotrzebny, a wystarczy mniej obrabiać ludziom dupe jak to na polskiej scenie jest w zwyczaju :)