1

Xbox One S ma mocniejsze flaki w porównaniu do PS4 Slim, rzadziej uświadczysz spadki płynności i do tego jest tańszy (no ale na to wpływ ma popyt ze względu na własnie gry ekskluzywne na PS). Jak nie zamierzasz grać w gry dostępne tylko na konsoli Sony to bierz Xboxa

2

Nie rozumiem co twój komentarz ma do wpisu Janiamy za bardzo :P

3

Po prostu kompletnie nie rozumiem sensu takiego pytania. No bo chyba doskonale wiesz o tym że miliony ludzi wychwalają te grę pod niebiosa. I co, nie kupisz jej bo ci ktoś na La Rambli napisał że jednak nie warto? ;)

22

Gra nad którą spuszcza się pół internetu, drugie pół modli się o wersje na PC, gra która była jedną z dwóch liczących się do gry roku, najlepiej oceniana gra obecnej generacji a ty się pytasz czy warto kupić i czekasz na normalne odpowiedzi XD

4

Wyniuchałem w markecie

2

Dokładnie jak kolega wyżej napisał

26

Czemu mnie nie dziwi że akurat we Włoszech taki cyrk

1

Jasna sprawa, zgadzam się.Trochę w innym temacie, aczkolwiek wydaje mi się że producenci w następnych latach zaczną coraz bardziej "wypinać się" na pecetowców. Od 2-3 lat głównymi pretendentami do gier roku są exclusive'y, Rockstar czy studia współpracujące z Sony radzą sobie doskonale i nie muszą użerać się z optymalizacją gry na milion różnych kombinacji sprzętu. Niedługo inni pójdą ich śladem, a już mówi się że Microsoft nie popełni błędu z obecnej generacji i w następnej mają zamówić sporo gier ekskluzywnych na ich platformę żeby postawić się Sony. Walkę w obecnej generacji przegrali z kretesem. Co znowu oznacza mniej gier na PC (chociaż Microsoft akurat idzie w kierunku łączenia Windowsa z Xboxem i ciekawe jak im to wyjdzie)

1

Spowalniają czy nie, w każdym razie rynek PC'towy to marny wypierdek w stosunku do konsolowego. U nas może nie jest to tak widoczne (chociaż tendencja jest właśnie w kierunku konsol, nawet w Polsce), ale na zachodzie to lwia część gra na konsolach właśnie. PCty też mają rzecz jasna, ale raczej do takich gier jak Lol, CS czy zastosowań typowo 'biurowych'.
Rynek PCtowy może i idzie do przodu, ale jak widzę że mój procesor kosztuje dziś tyle samo co 4 lata temu to zaczynam trochę wątpić w sens tego 'postępu'

1

Gdyby robili więcej dodatków do W3 to później skończyliby Cyberpunka, do tego dochodzi "zmęczenie materiału" i pracownicy CDP sami przyznali że mają na razie dość uniwersum Wiedźmina. Grzebali przy tej grze codziennie przez chyba 5 lat.
Za Wojnę Krwi odpowiadał raczej zespół od Gwinta niż od tych głównych produkcji

4

W pierwszym zdaniu zadajesz pytanie, w drugim sam sobie odpowiadasz, no proszę :P

0

Celem pewnie będzie po prostu 4k w stałych 60 klatkach. Obecnie na PS4 Pro masz wybór 1080p60fps albo 4k30fps

2

No czy 3 lata to takie "grube" to nie wiem, ale fakt faktem jeszcze zostało sporo czasu żeby się obecną generacją nacieszyć. Premiera pewnie będzie w drugiej połowie 2020, a z rok potrwa zanim biblioteka gier będzie warta uwagi

8

Szczerze to nie ma najmniejszego sensu kupować PS3 no chyba że masz w kompletnym poważaniu gry z ostatnich 4 lat

0

Jaki kurs na wygraną Stocha w TCS?

93

"No słuchaj synek, wujek Sergio spieprzył sprawę i straciliśmy dwie bramki" xD

19

Dziewczyna cię w święta zostawiła czy co xd

6

Jest kapitanem i tym samym jakby "głosem drużyny", to też ma jakiś wpływ że musiał się otworzyć na media

0

70mln za gościa który jest crackiem? Może 4 lata temu

5

Gdyby agentem de Ligta nie był ten biznesmen Raiola to byłbym spokojniejszy

0

"Świnoujście. Do szpitala zgłosił się pacjent z łożyskiem na przyrodzeniu."

Każdy ma swój sposób na spędzanie świąt
https://gs24.pl/swinoujscie-do-szpitala-zglosil-sie-pacjent-z-lozyskiem-na-przyrodzeniu-interweniowali-strazacy/ar/13765501?

0

Busquets, Alba i Suarez. Bez reszty jakoś byśmy sie obeszli

10

"Część z was to chyba naprawdę nigdy nie studiowała."
No wiesz, jakby nie patrzeć to nie wszyscy na studia idą więc co niby w tym dziwnego XD

0

Ja tam widziałem kilka memów z górnikami, a o tsunami właściwie nic. Ale może tak trafiłem

11

Pique sie ogarnął to i bramek mniej. Tyle i aż tyle.

0

Policzyłem piksele i z dwadzieścia będzie

0

Może nie film, ale lista wszystkich świątecznych odcinków serialu Przyjaciele też się może nada :D

2

Ma 23 lata, owszem jest młody ale piłkarze w tym wieku już niejednokrotnie stanowią o sile swoich zespołów. Cieszy że prawdopodobnie nie osiągnął jeszcze swojego maksimum

0

Grać nie grałem, ale po tym co widze na streamach i słyszę z opinii to to jest po prostu reskin ARK Survival Evolved na motyw piracki i to tyle (ci sami twórcy)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?