Xbox One S ma mocniejsze flaki w porównaniu do PS4 Slim, rzadziej uświadczysz spadki płynności i do tego jest tańszy (no ale na to wpływ ma popyt ze względu na własnie gry ekskluzywne na PS). Jak nie zamierzasz grać w gry dostępne tylko na konsoli Sony to bierz Xboxa
Po prostu kompletnie nie rozumiem sensu takiego pytania. No bo chyba doskonale wiesz o tym że miliony ludzi wychwalają te grę pod niebiosa. I co, nie kupisz jej bo ci ktoś na La Rambli napisał że jednak nie warto? ;)
Gra nad którą spuszcza się pół internetu, drugie pół modli się o wersje na PC, gra która była jedną z dwóch liczących się do gry roku, najlepiej oceniana gra obecnej generacji a ty się pytasz czy warto kupić i czekasz na normalne odpowiedzi XD
Jasna sprawa, zgadzam się.Trochę w innym temacie, aczkolwiek wydaje mi się że producenci w następnych latach zaczną coraz bardziej "wypinać się" na pecetowców. Od 2-3 lat głównymi pretendentami do gier roku są exclusive'y, Rockstar czy studia współpracujące z Sony radzą sobie doskonale i nie muszą użerać się z optymalizacją gry na milion różnych kombinacji sprzętu. Niedługo inni pójdą ich śladem, a już mówi się że Microsoft nie popełni błędu z obecnej generacji i w następnej mają zamówić sporo gier ekskluzywnych na ich platformę żeby postawić się Sony. Walkę w obecnej generacji przegrali z kretesem. Co znowu oznacza mniej gier na PC (chociaż Microsoft akurat idzie w kierunku łączenia Windowsa z Xboxem i ciekawe jak im to wyjdzie)
Spowalniają czy nie, w każdym razie rynek PC'towy to marny wypierdek w stosunku do konsolowego. U nas może nie jest to tak widoczne (chociaż tendencja jest właśnie w kierunku konsol, nawet w Polsce), ale na zachodzie to lwia część gra na konsolach właśnie. PCty też mają rzecz jasna, ale raczej do takich gier jak Lol, CS czy zastosowań typowo 'biurowych'.
Rynek PCtowy może i idzie do przodu, ale jak widzę że mój procesor kosztuje dziś tyle samo co 4 lata temu to zaczynam trochę wątpić w sens tego 'postępu'
Gdyby robili więcej dodatków do W3 to później skończyliby Cyberpunka, do tego dochodzi "zmęczenie materiału" i pracownicy CDP sami przyznali że mają na razie dość uniwersum Wiedźmina. Grzebali przy tej grze codziennie przez chyba 5 lat. Za Wojnę Krwi odpowiadał raczej zespół od Gwinta niż od tych głównych produkcji
No czy 3 lata to takie "grube" to nie wiem, ale fakt faktem jeszcze zostało sporo czasu żeby się obecną generacją nacieszyć. Premiera pewnie będzie w drugiej połowie 2020, a z rok potrwa zanim biblioteka gier będzie warta uwagi
Może nie film, ale lista wszystkich świątecznych odcinków serialu Przyjaciele też się może nada :D
Dla tych, którzy jeszcze nie poczuli klimatu - lista świątecznych odcinków Przyjaciół:
Sezon 2, odcinek 9 Sezon 3, odcinek 10 Sezon 4, odcinek 10 Sezon 5, odcinek 10 Sezon 6, odcinek 10 Sezon 7, odcinek 10 Sezon 8, odcinek 11 Sezon 9, odcinek 10
Ma 23 lata, owszem jest młody ale piłkarze w tym wieku już niejednokrotnie stanowią o sile swoich zespołów. Cieszy że prawdopodobnie nie osiągnął jeszcze swojego maksimum
Grać nie grałem, ale po tym co widze na streamach i słyszę z opinii to to jest po prostu reskin ARK Survival Evolved na motyw piracki i to tyle (ci sami twórcy)
1
Xbox One S ma mocniejsze flaki w porównaniu do PS4 Slim, rzadziej uświadczysz spadki płynności i do tego jest tańszy (no ale na to wpływ ma popyt ze względu na własnie gry ekskluzywne na PS). Jak nie zamierzasz grać w gry dostępne tylko na konsoli Sony to bierz Xboxa
2
Nie rozumiem co twój komentarz ma do wpisu Janiamy za bardzo :P
3
Po prostu kompletnie nie rozumiem sensu takiego pytania. No bo chyba doskonale wiesz o tym że miliony ludzi wychwalają te grę pod niebiosa. I co, nie kupisz jej bo ci ktoś na La Rambli napisał że jednak nie warto? ;)
22
Gra nad którą spuszcza się pół internetu, drugie pół modli się o wersje na PC, gra która była jedną z dwóch liczących się do gry roku, najlepiej oceniana gra obecnej generacji a ty się pytasz czy warto kupić i czekasz na normalne odpowiedzi XD
4
Wyniuchałem w markecie
2
Dokładnie jak kolega wyżej napisał
26
Czemu mnie nie dziwi że akurat we Włoszech taki cyrk
1
Jasna sprawa, zgadzam się.Trochę w innym temacie, aczkolwiek wydaje mi się że producenci w następnych latach zaczną coraz bardziej "wypinać się" na pecetowców. Od 2-3 lat głównymi pretendentami do gier roku są exclusive'y, Rockstar czy studia współpracujące z Sony radzą sobie doskonale i nie muszą użerać się z optymalizacją gry na milion różnych kombinacji sprzętu. Niedługo inni pójdą ich śladem, a już mówi się że Microsoft nie popełni błędu z obecnej generacji i w następnej mają zamówić sporo gier ekskluzywnych na ich platformę żeby postawić się Sony. Walkę w obecnej generacji przegrali z kretesem. Co znowu oznacza mniej gier na PC (chociaż Microsoft akurat idzie w kierunku łączenia Windowsa z Xboxem i ciekawe jak im to wyjdzie)
1
Spowalniają czy nie, w każdym razie rynek PC'towy to marny wypierdek w stosunku do konsolowego. U nas może nie jest to tak widoczne (chociaż tendencja jest właśnie w kierunku konsol, nawet w Polsce), ale na zachodzie to lwia część gra na konsolach właśnie. PCty też mają rzecz jasna, ale raczej do takich gier jak Lol, CS czy zastosowań typowo 'biurowych'.
Rynek PCtowy może i idzie do przodu, ale jak widzę że mój procesor kosztuje dziś tyle samo co 4 lata temu to zaczynam trochę wątpić w sens tego 'postępu'
1
Gdyby robili więcej dodatków do W3 to później skończyliby Cyberpunka, do tego dochodzi "zmęczenie materiału" i pracownicy CDP sami przyznali że mają na razie dość uniwersum Wiedźmina. Grzebali przy tej grze codziennie przez chyba 5 lat.
Za Wojnę Krwi odpowiadał raczej zespół od Gwinta niż od tych głównych produkcji
4
W pierwszym zdaniu zadajesz pytanie, w drugim sam sobie odpowiadasz, no proszę :P
0
Celem pewnie będzie po prostu 4k w stałych 60 klatkach. Obecnie na PS4 Pro masz wybór 1080p60fps albo 4k30fps
2
No czy 3 lata to takie "grube" to nie wiem, ale fakt faktem jeszcze zostało sporo czasu żeby się obecną generacją nacieszyć. Premiera pewnie będzie w drugiej połowie 2020, a z rok potrwa zanim biblioteka gier będzie warta uwagi
8
Szczerze to nie ma najmniejszego sensu kupować PS3 no chyba że masz w kompletnym poważaniu gry z ostatnich 4 lat
0
Jaki kurs na wygraną Stocha w TCS?
93
"No słuchaj synek, wujek Sergio spieprzył sprawę i straciliśmy dwie bramki" xD
19
Dziewczyna cię w święta zostawiła czy co xd
6
Jest kapitanem i tym samym jakby "głosem drużyny", to też ma jakiś wpływ że musiał się otworzyć na media
0
70mln za gościa który jest crackiem? Może 4 lata temu
5
Gdyby agentem de Ligta nie był ten biznesmen Raiola to byłbym spokojniejszy
0
"Świnoujście. Do szpitala zgłosił się pacjent z łożyskiem na przyrodzeniu."
Każdy ma swój sposób na spędzanie świąt
https://gs24.pl/swinoujscie-do-szpitala-zglosil-sie-pacjent-z-lozyskiem-na-przyrodzeniu-interweniowali-strazacy/ar/13765501?
0
Busquets, Alba i Suarez. Bez reszty jakoś byśmy sie obeszli
23
A w ostatniej kolejce:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/49210684_750301788663677_8257533140088651776_n.png?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=6891472514965f7242ea6cc0cde7c14a&oe=5C99E793
10
"Część z was to chyba naprawdę nigdy nie studiowała."
No wiesz, jakby nie patrzeć to nie wszyscy na studia idą więc co niby w tym dziwnego XD
0
Ja tam widziałem kilka memów z górnikami, a o tsunami właściwie nic. Ale może tak trafiłem
11
Pique sie ogarnął to i bramek mniej. Tyle i aż tyle.
0
Policzyłem piksele i z dwadzieścia będzie
0
Może nie film, ale lista wszystkich świątecznych odcinków serialu Przyjaciele też się może nada :D
2
Ma 23 lata, owszem jest młody ale piłkarze w tym wieku już niejednokrotnie stanowią o sile swoich zespołów. Cieszy że prawdopodobnie nie osiągnął jeszcze swojego maksimum
0
Grać nie grałem, ale po tym co widze na streamach i słyszę z opinii to to jest po prostu reskin ARK Survival Evolved na motyw piracki i to tyle (ci sami twórcy)