Gdzie wyczytałeś że wyczyszczą wszystko? W oficjalnym komunikacie YT jest mowa tylko o skasowaniu filmów naruszających nowe prawo, a nie o kasowaniu całej bazy. Czemu mieliby kasować chociażby teledyski muzyków na ich własnych kontach
Poważnie zaczynam się zastanawiać czy używanie Google to jakaś wiedza tajemna, którą posiadają tylko nieliczni wybrańcy. No bo kurde wpisałem w Google "Euro 4 wymagania" i cała tabelka jak na tacy w dwie minuty
Nie no do ciebie nie mam pretensji broń boże, fajnie że coś się rozwija u nas w tym kierunku no ale żeby w jednym z największych miast w kraju nie było normalnego internetu to trochę słabo. Chwalą się nową technologią jak jeszcze nie zdążyli rozpowszechnić obecnej (może i zasięgiem obejmują większość kraju, ale w połowie z tego ten internet się nie nadaje do niczego więcej niż Googli)
Myślisz że nikt z nim tam nie rozmawia? Ewidentnie mu ciężko przemówić do rozumu, a zwalanie winy na Valverde że nie potrafi go naprostować jest według mnie nie fair. On już odwala taki cyrk w trzecim klubie z rzędu. Jedyne co Ernesto może jeszcze zrobić to po prostu przyspawać go do ławki, ale klub mu na to nie pozwoli. Nie jak tyle za niego zapłacili.
Tak jak wyżej, polecam wszystkie oprócz Hulka. Nie wszystkie części Iron-Mana czy Kapitana Ameryki mi sie podobały, ale dla pełni historii jednak warto je obejrzeć. Hulk jest niepotrzebny
To nie chodzi o to że nie potrafią, po prostu IGL jest myślami na radarze, a nie na swoim celowniku. Skupiają sie na położeniu wszystkich członków drużyny i na sobie jednocześnie, a taki simple to tylko patrzy gdzie ma oddać strzał i nic innego go nie obchodzi. Dlatego im ciężej utrzymać odpowiednią koncentrację i czas reakcji. Najlepszym przykładem był flusha w starym/nowym fnatic (jak sie zeszli z powrotem po pierwszym rozpadzie). Jedna z największych gwiazd aimowych i killer, a jak zabrał sie za IGLowanie to stał się przeciętniakiem i już praktycznie nigdy nie odzyskał formy. To samo wręcz stało się ze Snaxem. Jako jedyny w VP grał bardzo dobrze do czasu aż przejął rolę IGL od Neo i od tego czasu jest cieniem samego siebie. Dlatego takich graczy jak glaive i fallen (w formie) trzeba podziwiać podwójnie, że zajmują się całym teamem na raz i jednocześnie tak naparzają indywidualnie
Bardziej mi chodzi o styl prowadzenia, dowodzenia itd.
Aktualnie nikt z glaivem nie może sie równać, a on przy tym jeszcze wykręca mega statystyki. Tylko on ma takie jaja żeby w finale majora przy wyniku 14-14 dać call'a na rush bez żadnych granatów na czysto i to wyjdzie
Tak sie spodziewałem, to jest najmocniejsza mentalnie (i nie tylko) drużyna obecnie. Współpracują na stałe z psychologiem sportowym i mają wszystko pod kontrolą cały czas. Grali już w tylu finałach że teraz dla nich taka kasiora i presja to chyba tylko dodatkowa motywacja.
1
tarik i tak nie zostaje w mibr, też odejdzie tylko po prostu liquid go nie chce i zostaje na liście transferowej
1
No jeszcze niepotwierdzone ale raczej tak będzie ;)
1
halo odbiór
1
Przy czym Busquets często nie gra wcale lepiej xd
No ale w sumie to Rakitic miałby 90 więcej gdyby nie kontuzja xD
1
Gdzie wyczytałeś że wyczyszczą wszystko? W oficjalnym komunikacie YT jest mowa tylko o skasowaniu filmów naruszających nowe prawo, a nie o kasowaniu całej bazy. Czemu mieliby kasować chociażby teledyski muzyków na ich własnych kontach
3
Pekao, Alior i ING leżą, niewiadomo kiedy wstaną
44
Poważnie zaczynam się zastanawiać czy używanie Google to jakaś wiedza tajemna, którą posiadają tylko nieliczni wybrańcy. No bo kurde wpisałem w Google "Euro 4 wymagania" i cała tabelka jak na tacy w dwie minuty
22
Ulubiona książka Pana Darka to pewnie "Stary człowiek i może" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hurtowa awaria dzisiaj: Pekao, Alior i ING leżą.
14
Cazorla sie w łóżku przewraca jak czyta (pół-żartem żeby sie ktoś zaraz na mnie nie rzucił :V)
0
Nie no do ciebie nie mam pretensji broń boże, fajnie że coś się rozwija u nas w tym kierunku no ale żeby w jednym z największych miast w kraju nie było normalnego internetu to trochę słabo. Chwalą się nową technologią jak jeszcze nie zdążyli rozpowszechnić obecnej (może i zasięgiem obejmują większość kraju, ale w połowie z tego ten internet się nie nadaje do niczego więcej niż Googli)
4
Mieszkam w Szczecinie a do dziś nie mam nawet przyzwoitego zasięgu LTE w domu. Także póki co to mnie to 5G gila że tak powiem :v
4
Myślisz że nikt z nim tam nie rozmawia? Ewidentnie mu ciężko przemówić do rozumu, a zwalanie winy na Valverde że nie potrafi go naprostować jest według mnie nie fair. On już odwala taki cyrk w trzecim klubie z rzędu. Jedyne co Ernesto może jeszcze zrobić to po prostu przyspawać go do ławki, ale klub mu na to nie pozwoli. Nie jak tyle za niego zapłacili.
4
No ale chcesz takie za 50zl czy 300? Bo wiesz to tak jakby jest trochę ważne
1
Tak jak wyżej, polecam wszystkie oprócz Hulka. Nie wszystkie części Iron-Mana czy Kapitana Ameryki mi sie podobały, ale dla pełni historii jednak warto je obejrzeć. Hulk jest niepotrzebny
19
Magia uczuć
https://pbs.twimg.com/media/DuAB9zYX4AEtbh7.jpg:large
1
To nie chodzi o to że nie potrafią, po prostu IGL jest myślami na radarze, a nie na swoim celowniku. Skupiają sie na położeniu wszystkich członków drużyny i na sobie jednocześnie, a taki simple to tylko patrzy gdzie ma oddać strzał i nic innego go nie obchodzi. Dlatego im ciężej utrzymać odpowiednią koncentrację i czas reakcji.
Najlepszym przykładem był flusha w starym/nowym fnatic (jak sie zeszli z powrotem po pierwszym rozpadzie). Jedna z największych gwiazd aimowych i killer, a jak zabrał sie za IGLowanie to stał się przeciętniakiem i już praktycznie nigdy nie odzyskał formy.
To samo wręcz stało się ze Snaxem. Jako jedyny w VP grał bardzo dobrze do czasu aż przejął rolę IGL od Neo i od tego czasu jest cieniem samego siebie.
Dlatego takich graczy jak glaive i fallen (w formie) trzeba podziwiać podwójnie, że zajmują się całym teamem na raz i jednocześnie tak naparzają indywidualnie
3
Szkoda że Filipek swoich śnieżnobiałych zębów nie pokazał
0
O kurka, no nie zazdroszcze chłopakom
1
Bardziej mi chodzi o styl prowadzenia, dowodzenia itd.
Aktualnie nikt z glaivem nie może sie równać, a on przy tym jeszcze wykręca mega statystyki. Tylko on ma takie jaja żeby w finale majora przy wyniku 14-14 dać call'a na rush bez żadnych granatów na czysto i to wyjdzie
0
Liquid to jest takie mini-Astralis, ale przede wszystkim nitro to nie jest glaive :V
0
Tak sie spodziewałem, to jest najmocniejsza mentalnie (i nie tylko) drużyna obecnie. Współpracują na stałe z psychologiem sportowym i mają wszystko pod kontrolą cały czas. Grali już w tylu finałach że teraz dla nich taka kasiora i presja to chyba tylko dodatkowa motywacja.
0
Hm, coś mi sie obiło o uszy że w Copa Libertadores i tak nie ma zasady goli na wyjeździe ale moge sie mylić
11
https://akphoto1.ask.fm/274/720/563/-229996966-1t805pk-hftii96i0i9eb7f/original/11923261_530350027115786_6620952906294932532_n.png
14
Pogadamy jak to sie stanie
30
Penald... a nie, czekaj
2
Sportklub
21
Piłkarze powinni zacząć pozywać tych pismaków ze zmyślonymi cytatami.
28
Ivan ty jesteś tak samo zabawny jak zwinny
1
Z notatnika Socjopata kolegów zawołał