1

tarik i tak nie zostaje w mibr, też odejdzie tylko po prostu liquid go nie chce i zostaje na liście transferowej

1

No jeszcze niepotwierdzone ale raczej tak będzie ;)

1

halo odbiór

1

Przy czym Busquets często nie gra wcale lepiej xd
No ale w sumie to Rakitic miałby 90 więcej gdyby nie kontuzja xD

1

Gdzie wyczytałeś że wyczyszczą wszystko? W oficjalnym komunikacie YT jest mowa tylko o skasowaniu filmów naruszających nowe prawo, a nie o kasowaniu całej bazy. Czemu mieliby kasować chociażby teledyski muzyków na ich własnych kontach

3

Pekao, Alior i ING leżą, niewiadomo kiedy wstaną

44

Poważnie zaczynam się zastanawiać czy używanie Google to jakaś wiedza tajemna, którą posiadają tylko nieliczni wybrańcy. No bo kurde wpisałem w Google "Euro 4 wymagania" i cała tabelka jak na tacy w dwie minuty

22

Ulubiona książka Pana Darka to pewnie "Stary człowiek i może" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Hurtowa awaria dzisiaj: Pekao, Alior i ING leżą.

14

Cazorla sie w łóżku przewraca jak czyta (pół-żartem żeby sie ktoś zaraz na mnie nie rzucił :V)

0

Nie no do ciebie nie mam pretensji broń boże, fajnie że coś się rozwija u nas w tym kierunku no ale żeby w jednym z największych miast w kraju nie było normalnego internetu to trochę słabo. Chwalą się nową technologią jak jeszcze nie zdążyli rozpowszechnić obecnej (może i zasięgiem obejmują większość kraju, ale w połowie z tego ten internet się nie nadaje do niczego więcej niż Googli)

4

Mieszkam w Szczecinie a do dziś nie mam nawet przyzwoitego zasięgu LTE w domu. Także póki co to mnie to 5G gila że tak powiem :v

4

Myślisz że nikt z nim tam nie rozmawia? Ewidentnie mu ciężko przemówić do rozumu, a zwalanie winy na Valverde że nie potrafi go naprostować jest według mnie nie fair. On już odwala taki cyrk w trzecim klubie z rzędu. Jedyne co Ernesto może jeszcze zrobić to po prostu przyspawać go do ławki, ale klub mu na to nie pozwoli. Nie jak tyle za niego zapłacili.

4

No ale chcesz takie za 50zl czy 300? Bo wiesz to tak jakby jest trochę ważne

1

Tak jak wyżej, polecam wszystkie oprócz Hulka. Nie wszystkie części Iron-Mana czy Kapitana Ameryki mi sie podobały, ale dla pełni historii jednak warto je obejrzeć. Hulk jest niepotrzebny

19

1

To nie chodzi o to że nie potrafią, po prostu IGL jest myślami na radarze, a nie na swoim celowniku. Skupiają sie na położeniu wszystkich członków drużyny i na sobie jednocześnie, a taki simple to tylko patrzy gdzie ma oddać strzał i nic innego go nie obchodzi. Dlatego im ciężej utrzymać odpowiednią koncentrację i czas reakcji.
Najlepszym przykładem był flusha w starym/nowym fnatic (jak sie zeszli z powrotem po pierwszym rozpadzie). Jedna z największych gwiazd aimowych i killer, a jak zabrał sie za IGLowanie to stał się przeciętniakiem i już praktycznie nigdy nie odzyskał formy.
To samo wręcz stało się ze Snaxem. Jako jedyny w VP grał bardzo dobrze do czasu aż przejął rolę IGL od Neo i od tego czasu jest cieniem samego siebie.
Dlatego takich graczy jak glaive i fallen (w formie) trzeba podziwiać podwójnie, że zajmują się całym teamem na raz i jednocześnie tak naparzają indywidualnie

3

Szkoda że Filipek swoich śnieżnobiałych zębów nie pokazał

0

O kurka, no nie zazdroszcze chłopakom

1

Bardziej mi chodzi o styl prowadzenia, dowodzenia itd.
Aktualnie nikt z glaivem nie może sie równać, a on przy tym jeszcze wykręca mega statystyki. Tylko on ma takie jaja żeby w finale majora przy wyniku 14-14 dać call'a na rush bez żadnych granatów na czysto i to wyjdzie

0

Liquid to jest takie mini-Astralis, ale przede wszystkim nitro to nie jest glaive :V

0

Tak sie spodziewałem, to jest najmocniejsza mentalnie (i nie tylko) drużyna obecnie. Współpracują na stałe z psychologiem sportowym i mają wszystko pod kontrolą cały czas. Grali już w tylu finałach że teraz dla nich taka kasiora i presja to chyba tylko dodatkowa motywacja.

0

Hm, coś mi sie obiło o uszy że w Copa Libertadores i tak nie ma zasady goli na wyjeździe ale moge sie mylić

14

Pogadamy jak to sie stanie

30

Penald... a nie, czekaj

2

Sportklub

21

Piłkarze powinni zacząć pozywać tych pismaków ze zmyślonymi cytatami.

28

Ivan ty jesteś tak samo zabawny jak zwinny

1

Z notatnika Socjopata kolegów zawołał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?