30

Jak dla mnie to bardzo dobry trzeci stoper. Na stałe do 'once de gala' trochę mu moim zdaniem brakuje, ale jako ten trzeci w hierarchii będzie mega przydatny.

2

A dałeś jakiś opis? Bo linki bez żadnego opisu przeważnie kasują

2

Zobacz sobie Mobile Vikings. Oferta jest na kartę (co w sumie jest plusem, mniej zobowiązań niż przy abonamencie) a masz dokładnie to samo, smsy i minuty do wszystkich + 15 GB neta z tą tylko różnicą, że niewykorzystany internet sie kumuluje, więc jak wykorzystasz tylko 5GB w jednym miesiącu to w drugim będziesz miał 25 zamiast 15. W Plushu z tego co pamiętam przepadało.

2

Sam dokładnie z tego pakietu korzystałem dopóki nie przeniosłem się do Play na pakiet rodzinny. Ogólnie polecam chociaż nie wiem czy teraz już nie dostaniesz czegoś lepszego w tej cenie gdzieś indziej.

2

Tak, Plush to właściwie Plus tylko oferta pod inną nazwą.

1

Sęk w tym że zwykłym pokojowym przemarszem nic by nie wskórali. Zrobili kompletny syf w Paryżu i jedyne co im to dało to 'odroczenie' na pół roku. Nie mówię żeby siedzieć na tyłku i masz rację, ale nie idźmy drogą Francji :)

3

Na pół roku, potem kolejna demolka stolicy?

10

Pewnie idźmy zdemolować Warszawę, żeby wyglądała jak po wojnie. Francuzi to przykład do naśladowania.

16

Czemu blondynka się cieszy gdy ułoży puzzle w 4 miesiące?
bo na pudełku napisano od 5 do 10 lat hehe zatrzymajcie karuzele śmiechu

9

Przez pierwszy tydzień, może dwa, będą sie uwijać jak mrówki a potem pewnie będzie własnie jak ze zdjęciem :D
Swoją drogą mogliby dać prawo do dodawania tam tekstu dla BarcaInfo co nie :V

0

Ja chce mieć Ferrari, co nie znaczy że jak go nie będę miał to mi się świat zawali

33

Wspiął sie na kosmiczny poziom, a i tak we wszystkim przegrywa z Messim. Dziękuje, dobranoc. Można sie rozejść.

0

Ja bym chyba poszedł w Mi Boxa, jakiś czas temu sporo czytałem o takich urządzonkach

1

No przy całym szacunku do Luki, to srogo typa poniosło

0

No podobno nikogo Złota Piłka już nie obchodzi to o co to poruszenie xd

0

Napisze ci na PW bo może ktoś nie oglądał i sie natknie na spojler :)

1

Bo oni wymyślili te nagrode?

1

Bo na mistrzostwach był w formie, a od nich nie zagrał jeszcze dobrego spotkania. Może dlatego

32

Alena na 9? Już wolałem Fabregasa

2

Niedzielni kierowcy są to może poniedziałkowi prezydenci też

1

A jak kupi zapach do samochodu to bedzie jednocześnie prezent dla mamy i taty?

5

Ja w pierwszej drużynie bym go już nie chciał. Z czysto sportowego względu może i tak, ale z drugiej strony wszyscy mają z nim mega dobre wspomnienia i utworzyła się wokół niego taka otoczka idealnego trenera Barcelony. Nie chcę nawet myśleć co by się działo gdyby nie spełnił oczekiwań, które byłyby wręcz ogromne. Za wysoko postawił sobie poprzeczkę a nie chce potem czytać że Guardiola to wuefista bo zremisowaliśmy z Levante (a takie mecze sie trafią niezależnie kto jest trenerem).

2

Sony Vegas w teorii nie jest darmowy, ale jak sie dobrze poszuka to sie znajdzie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Kiedyś był dom z papieru, teraz czemu mecze na c+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Wszystkie jego dośrodkowania są blokowane i to największy problem. Obok Dembele zrobił sie bardziej aktywny niż zwykle, ale dalej brakuje tego wbicia w pole karne.

0

Jeny ja zapomniałem już o twoim istnieniu :')

1

Jak nie będzie sie bała przy tobie puścić bąka to ta jedyna. Jest też druga opcja że jest niewychowaną wieśniarą ale powiedzmy że nie.

1

"Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" to już klasyk :P

1

Kręci sie przy tych rolnikach i jeszcze żaden jej nie wziął

0

Efekt La Rambli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?