Jak dla mnie to bardzo dobry trzeci stoper. Na stałe do 'once de gala' trochę mu moim zdaniem brakuje, ale jako ten trzeci w hierarchii będzie mega przydatny.
Zobacz sobie Mobile Vikings. Oferta jest na kartę (co w sumie jest plusem, mniej zobowiązań niż przy abonamencie) a masz dokładnie to samo, smsy i minuty do wszystkich + 15 GB neta z tą tylko różnicą, że niewykorzystany internet sie kumuluje, więc jak wykorzystasz tylko 5GB w jednym miesiącu to w drugim będziesz miał 25 zamiast 15. W Plushu z tego co pamiętam przepadało.
Sam dokładnie z tego pakietu korzystałem dopóki nie przeniosłem się do Play na pakiet rodzinny. Ogólnie polecam chociaż nie wiem czy teraz już nie dostaniesz czegoś lepszego w tej cenie gdzieś indziej.
Sęk w tym że zwykłym pokojowym przemarszem nic by nie wskórali. Zrobili kompletny syf w Paryżu i jedyne co im to dało to 'odroczenie' na pół roku. Nie mówię żeby siedzieć na tyłku i masz rację, ale nie idźmy drogą Francji :)
Przez pierwszy tydzień, może dwa, będą sie uwijać jak mrówki a potem pewnie będzie własnie jak ze zdjęciem :D Swoją drogą mogliby dać prawo do dodawania tam tekstu dla BarcaInfo co nie :V
Ja w pierwszej drużynie bym go już nie chciał. Z czysto sportowego względu może i tak, ale z drugiej strony wszyscy mają z nim mega dobre wspomnienia i utworzyła się wokół niego taka otoczka idealnego trenera Barcelony. Nie chcę nawet myśleć co by się działo gdyby nie spełnił oczekiwań, które byłyby wręcz ogromne. Za wysoko postawił sobie poprzeczkę a nie chce potem czytać że Guardiola to wuefista bo zremisowaliśmy z Levante (a takie mecze sie trafią niezależnie kto jest trenerem).
Wszystkie jego dośrodkowania są blokowane i to największy problem. Obok Dembele zrobił sie bardziej aktywny niż zwykle, ale dalej brakuje tego wbicia w pole karne.
30
Jak dla mnie to bardzo dobry trzeci stoper. Na stałe do 'once de gala' trochę mu moim zdaniem brakuje, ale jako ten trzeci w hierarchii będzie mega przydatny.
2
A dałeś jakiś opis? Bo linki bez żadnego opisu przeważnie kasują
2
Zobacz sobie Mobile Vikings. Oferta jest na kartę (co w sumie jest plusem, mniej zobowiązań niż przy abonamencie) a masz dokładnie to samo, smsy i minuty do wszystkich + 15 GB neta z tą tylko różnicą, że niewykorzystany internet sie kumuluje, więc jak wykorzystasz tylko 5GB w jednym miesiącu to w drugim będziesz miał 25 zamiast 15. W Plushu z tego co pamiętam przepadało.
2
Sam dokładnie z tego pakietu korzystałem dopóki nie przeniosłem się do Play na pakiet rodzinny. Ogólnie polecam chociaż nie wiem czy teraz już nie dostaniesz czegoś lepszego w tej cenie gdzieś indziej.
2
Tak, Plush to właściwie Plus tylko oferta pod inną nazwą.
1
Sęk w tym że zwykłym pokojowym przemarszem nic by nie wskórali. Zrobili kompletny syf w Paryżu i jedyne co im to dało to 'odroczenie' na pół roku. Nie mówię żeby siedzieć na tyłku i masz rację, ale nie idźmy drogą Francji :)
3
Na pół roku, potem kolejna demolka stolicy?
10
Pewnie idźmy zdemolować Warszawę, żeby wyglądała jak po wojnie. Francuzi to przykład do naśladowania.
16
Czemu blondynka się cieszy gdy ułoży puzzle w 4 miesiące?
bo na pudełku napisano od 5 do 10 lat hehe zatrzymajcie karuzele śmiechu
9
Przez pierwszy tydzień, może dwa, będą sie uwijać jak mrówki a potem pewnie będzie własnie jak ze zdjęciem :D
Swoją drogą mogliby dać prawo do dodawania tam tekstu dla BarcaInfo co nie :V
0
Ja chce mieć Ferrari, co nie znaczy że jak go nie będę miał to mi się świat zawali
33
Wspiął sie na kosmiczny poziom, a i tak we wszystkim przegrywa z Messim. Dziękuje, dobranoc. Można sie rozejść.
0
Ja bym chyba poszedł w Mi Boxa, jakiś czas temu sporo czytałem o takich urządzonkach
1
No przy całym szacunku do Luki, to srogo typa poniosło
0
No podobno nikogo Złota Piłka już nie obchodzi to o co to poruszenie xd
0
Napisze ci na PW bo może ktoś nie oglądał i sie natknie na spojler :)
1
Bo oni wymyślili te nagrode?
1
Bo na mistrzostwach był w formie, a od nich nie zagrał jeszcze dobrego spotkania. Może dlatego
32
Alena na 9? Już wolałem Fabregasa
2
Niedzielni kierowcy są to może poniedziałkowi prezydenci też
1
A jak kupi zapach do samochodu to bedzie jednocześnie prezent dla mamy i taty?
5
Ja w pierwszej drużynie bym go już nie chciał. Z czysto sportowego względu może i tak, ale z drugiej strony wszyscy mają z nim mega dobre wspomnienia i utworzyła się wokół niego taka otoczka idealnego trenera Barcelony. Nie chcę nawet myśleć co by się działo gdyby nie spełnił oczekiwań, które byłyby wręcz ogromne. Za wysoko postawił sobie poprzeczkę a nie chce potem czytać że Guardiola to wuefista bo zremisowaliśmy z Levante (a takie mecze sie trafią niezależnie kto jest trenerem).
2
Sony Vegas w teorii nie jest darmowy, ale jak sie dobrze poszuka to sie znajdzie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Kiedyś był dom z papieru, teraz czemu mecze na c+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Wszystkie jego dośrodkowania są blokowane i to największy problem. Obok Dembele zrobił sie bardziej aktywny niż zwykle, ale dalej brakuje tego wbicia w pole karne.
0
Jeny ja zapomniałem już o twoim istnieniu :')
1
Jak nie będzie sie bała przy tobie puścić bąka to ta jedyna. Jest też druga opcja że jest niewychowaną wieśniarą ale powiedzmy że nie.
1
"Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz" to już klasyk :P
1
Kręci sie przy tych rolnikach i jeszcze żaden jej nie wziął
0
Efekt La Rambli