8

Messi, Dembele, Rakitic i Vidal elegancko, ale Messi kosmiczny.
Espanyol też swoje zawalił bo tyle co strat notowali to absurd, ale to była ich 4 porażka z rzędu, są w fatalnej formie.

1

1

e tam jakiegoś banana bedziesz słuchać, odpalaj mirage gościu jak prawilny Polak

4

Zawsze jest dobra pora na kanterka

1

No jak bede mógł se strzelić fotke z balonem to wpadnę :P

1

To moge odebrać za ciebie?

2

Masz to jak w banku Czika

4

Kiedyś jak próbowałem to ktoś krzyknął "unieruchomić mu głowę! Mam kuzyna z padaczką!"

92

Nie nominowali mnie więc nie przyjeżdżam.

1

Skoro fejkowe to czemu Instagram je zweryfikował?

7

Czyli obaj idą latem do PSG, oni też mają granatowy i czerwony na koszulkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Espanyol jest w tragicznej formie aktualnie. W 11 kolejce mieli bilans 6-3-2 i byli w czołówce, aktualnie mają serię 4 porażek z rzędu.

14

Messi, Dembele, Rakitic, Vidal dzisiaj najpiękniejsi.
Pierwsza połowa prawie koncertowo, druga już na spokojnie. No i Messi po raz kolejny udowadnia że jest z innej galaktyki, a ci co go porównują do innych piłkarzy to kretyni.

35

Mogą grać obaj, ale Valverde jeszcze tego nie wie

4

A w mediach i tak będzie cisza :)

0

Espanyol przegrał dotychczas 6 spotkań w tym sezonie, z czego 4 miały miejsce w ostatnich 4 kolejkach. Fatalna forma :)

8

Modric by strzelił 8 goli dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Zmianę Dembele tłumaczę sobie tak, że chciał dać minuty Coutinho nie zmieniając jednocześnie sytemu. Nie usprawiedliwiam go i dalej uważam to za słabe wyjście, no ale to jedyny powód jaki jestem w stanie znaleźć

7

Ta przerwa na VAR to trwała chyba dłużej niż przerwa między połowami

12

To ciekawe masz doświadczenie. Na pewno jakby mógł to by nie odstawił nogi od KOLEGI Z DRUŻYNY który nawet nie walczy z nim o miejsce w składzie (co i tak byłoby absurdalne XD)

23

Jeszcze powiedz że specjalnie to zrobił xD

122

Pique jak widzi 4-0 to jedyne co ma w głowie to "GOL MANITA 5-0" i zasuwa do przodu robić za napadziora xD

8

Tak właściwie to zmiany byłyby bardzo dobre GDYBY:
-były odrobinę szybciej
-zamiast Denisa wszedł Alena
Zejście Suareza i Rakiticia to bardzo dobre decyzje, a Coutinho za Dembele mimo wszystko pozwala utrzymać drużynę w tym samym systemie.

0

Przecież ci na ławce powinni go tam szturchać żeby o sobie przypomnieć chyba xD

1

Stawiam wszystkim browara jak Valverde wykorzysta kiedyś 3 zmiany do 80 minuty.

3

Ładny avatar

3

Suarez to typ gościa z którym nikt na W-Fie nie chciał grać

1

Mam wrażenie że Dembele jak nie szło to nie szło, coraz bardziej sie buntował itd. pewnie trochę z frustracji.
Jak już wszedł/wejdzie na te obroty to będzie z nim dobrze, tak czuję :)

1

Co? To była i tak strasznie cieżka sytuacja tym bardziej jak się wyrzucił na taki kąt.

14

Bardzo dobry mecz Ivana. Dużo przechwytów notuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?