Messi, Dembele, Rakitic i Vidal elegancko, ale Messi kosmiczny.
Espanyol też swoje zawalił bo tyle co strat notowali to absurd, ale to była ich 4 porażka z rzędu, są w fatalnej formie.
Messi, Dembele, Rakitic, Vidal dzisiaj najpiękniejsi.
Pierwsza połowa prawie koncertowo, druga już na spokojnie. No i Messi po raz kolejny udowadnia że jest z innej galaktyki, a ci co go porównują do innych piłkarzy to kretyni.
Zmianę Dembele tłumaczę sobie tak, że chciał dać minuty Coutinho nie zmieniając jednocześnie sytemu. Nie usprawiedliwiam go i dalej uważam to za słabe wyjście, no ale to jedyny powód jaki jestem w stanie znaleźć
To ciekawe masz doświadczenie. Na pewno jakby mógł to by nie odstawił nogi od KOLEGI Z DRUŻYNY który nawet nie walczy z nim o miejsce w składzie (co i tak byłoby absurdalne XD)
Tak właściwie to zmiany byłyby bardzo dobre GDYBY:
-były odrobinę szybciej
-zamiast Denisa wszedł Alena
Zejście Suareza i Rakiticia to bardzo dobre decyzje, a Coutinho za Dembele mimo wszystko pozwala utrzymać drużynę w tym samym systemie.
Mam wrażenie że Dembele jak nie szło to nie szło, coraz bardziej sie buntował itd. pewnie trochę z frustracji.
Jak już wszedł/wejdzie na te obroty to będzie z nim dobrze, tak czuję :)
8
Messi, Dembele, Rakitic i Vidal elegancko, ale Messi kosmiczny.
Espanyol też swoje zawalił bo tyle co strat notowali to absurd, ale to była ich 4 porażka z rzędu, są w fatalnej formie.
1
https://www.fullmatchesandshows.com/2018/12/08/rcd-espanyol-vs-barcelona-highlights-full-match/
Jakość to różnie, ale HD przeważnie jest.
1
e tam jakiegoś banana bedziesz słuchać, odpalaj mirage gościu jak prawilny Polak
4
Zawsze jest dobra pora na kanterka
1
No jak bede mógł se strzelić fotke z balonem to wpadnę :P
1
To moge odebrać za ciebie?
2
Masz to jak w banku Czika
4
Kiedyś jak próbowałem to ktoś krzyknął "unieruchomić mu głowę! Mam kuzyna z padaczką!"
92
Nie nominowali mnie więc nie przyjeżdżam.
1
Skoro fejkowe to czemu Instagram je zweryfikował?
7
Czyli obaj idą latem do PSG, oni też mają granatowy i czerwony na koszulkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Espanyol jest w tragicznej formie aktualnie. W 11 kolejce mieli bilans 6-3-2 i byli w czołówce, aktualnie mają serię 4 porażek z rzędu.
14
Messi, Dembele, Rakitic, Vidal dzisiaj najpiękniejsi.
Pierwsza połowa prawie koncertowo, druga już na spokojnie. No i Messi po raz kolejny udowadnia że jest z innej galaktyki, a ci co go porównują do innych piłkarzy to kretyni.
35
Mogą grać obaj, ale Valverde jeszcze tego nie wie
4
A w mediach i tak będzie cisza :)
0
Espanyol przegrał dotychczas 6 spotkań w tym sezonie, z czego 4 miały miejsce w ostatnich 4 kolejkach. Fatalna forma :)
8
Modric by strzelił 8 goli dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Zmianę Dembele tłumaczę sobie tak, że chciał dać minuty Coutinho nie zmieniając jednocześnie sytemu. Nie usprawiedliwiam go i dalej uważam to za słabe wyjście, no ale to jedyny powód jaki jestem w stanie znaleźć
7
Ta przerwa na VAR to trwała chyba dłużej niż przerwa między połowami
12
To ciekawe masz doświadczenie. Na pewno jakby mógł to by nie odstawił nogi od KOLEGI Z DRUŻYNY który nawet nie walczy z nim o miejsce w składzie (co i tak byłoby absurdalne XD)
23
Jeszcze powiedz że specjalnie to zrobił xD
122
Pique jak widzi 4-0 to jedyne co ma w głowie to "GOL MANITA 5-0" i zasuwa do przodu robić za napadziora xD
8
Tak właściwie to zmiany byłyby bardzo dobre GDYBY:
-były odrobinę szybciej
-zamiast Denisa wszedł Alena
Zejście Suareza i Rakiticia to bardzo dobre decyzje, a Coutinho za Dembele mimo wszystko pozwala utrzymać drużynę w tym samym systemie.
0
Przecież ci na ławce powinni go tam szturchać żeby o sobie przypomnieć chyba xD
1
Stawiam wszystkim browara jak Valverde wykorzysta kiedyś 3 zmiany do 80 minuty.
3
Ładny avatar
3
Suarez to typ gościa z którym nikt na W-Fie nie chciał grać
1
Mam wrażenie że Dembele jak nie szło to nie szło, coraz bardziej sie buntował itd. pewnie trochę z frustracji.
Jak już wszedł/wejdzie na te obroty to będzie z nim dobrze, tak czuję :)
1
Co? To była i tak strasznie cieżka sytuacja tym bardziej jak się wyrzucił na taki kąt.
14
Bardzo dobry mecz Ivana. Dużo przechwytów notuje