Zdecydowanie dobry i jak dla mnie to powinien nastąpić już dawno temu. Jaka inna gra esportowa jest płatna, poza Overwatchem który jest popularny tylko w USA? Podwójny zastrzyk graczy bo jadą na modzie na Fornite i jednocześnie dają możliwość gry za darmoszke.
Jedyna wada to możliwy wzrost liczby cziterów, ale powiedzmy sobie szczerze, CS już był tyle razy na wyprzedażach za 3$, że ci co chcieli czitować to już to robią od dawna.
Do każdego sie srasz a doskonale pamiętam jak zawalałeś tą strone swoim spamem jak ustawić konsole do god of wara czy tam telewizor i to po kilka razy dziennie xD Nie sraj pod siebie bo będzie śmierdzieć
Wielokrotnie ludzie pisali, że redakcja jest grubo spóźniona z niektórymi wiadomościami, które za kilka godzin już będą niepotrzebne (co zrozumiałe, zredagowanie dobrego artykułu chwilę zajmuje). Ten wynalazek to rozwiązuje i będzie zapewne udoskonalany. Nie każdy musi tego używać, ja na pewno będę.
On tę formę stracił już we wrześniu według mnie. Z tym terminem mogę trochę przesadzać, ale wiadomo o co mi chodzi. No i dodam że nie ma tu znaczenia czy jest wystawiany jako fałszywy skrzydłowy czy typowy pomocnik (co akurat ty pewnie wiesz).
Ludzie się rozleniwiają i nie chce im się czytać ścian tekstu. Odzew pod felietonami jest nieproporcjonalny do włożonej pracy i prym wiodą właśnie szybkie notki, na które wystarczy zerknąć okiem. Portal dopasowuje się pod czytelników, a nie próbuje im wciskać czegoś po swojemu. Aczkolwiek właśnie ten nowy 'ficzer' ma sens tylko jeżeli będzie aktualizowany co kilka godzin minimum, a jakoś nie chce mi się wierzyć że tak się stanie na dłuższą metę. Zobaczymy
4
Zdecydowanie dobry i jak dla mnie to powinien nastąpić już dawno temu. Jaka inna gra esportowa jest płatna, poza Overwatchem który jest popularny tylko w USA? Podwójny zastrzyk graczy bo jadą na modzie na Fornite i jednocześnie dają możliwość gry za darmoszke.
Jedyna wada to możliwy wzrost liczby cziterów, ale powiedzmy sobie szczerze, CS już był tyle razy na wyprzedażach za 3$, że ci co chcieli czitować to już to robią od dawna.
0
CSGO od dzisiaj Free2Play i z nowym trybem BattleRoyale (acz nudnym jak flaki z olejem, ale zawsze coś :V)
1
To na mikołaja
0
https://fili.cc/film/creed-narodziny-legendy-2015/1752
9
Do każdego sie srasz a doskonale pamiętam jak zawalałeś tą strone swoim spamem jak ustawić konsole do god of wara czy tam telewizor i to po kilka razy dziennie xD Nie sraj pod siebie bo będzie śmierdzieć
7
A idźcie mi z nim, nie chce na bramce gościa z ego Cristiano i umiejętnościami Pinto
0
Ehh myślałem że kolejne 4 playlisty a to jakieś taktyki tylko, pff :V
28
Pojawiasz sie szybciej niż Korwin na hasło Unia Europejska ;D
2
Podajcie koledzy swoje playlisty na Spotify bo już swoją znam na pamięć od A do Z
0
Na pewno po presezonie też byłeś taki przekonany że ślepy wybrał Mirandę. Już to widzę.
1
kiedy wróci?
14
Teraz to mądry xD
0
No to Denis zapewnił sobie nowy kontrakt na 5 lat. Na 5 JEGO lat
0
Jednak nie
8
Rakitic 5* sztuczek w Fifa 20
1
No właśnie sęk w tym że oni są w zagranicznych ligach, ale nie grają :)
20
To jak ta 'siła kadry' sie ma poprawić jak w każdym klubie będzie 10 dziadków z zagranicy jak zniosą limit?
3
Przynajmniej jest konsekwentny w odcinaniu sie od wszystkiego i w sumie to szanuję.
33
Defensywna zmiana! Guardiola broni wyniku! Zwolnić wuefiste
18
Ona wygrywa złotą piłkę, on nie może wygrać meczu w Ekstraklasie :D
1
Heh, akurat jak błądziłem po Spotify w poszukiwaniu czegoś nowego. Na pewno sprawdzę.
@edit: dobra, oficjalnie w 3:00 dostałem zawału, dzięki kolego.
2
Wielokrotnie ludzie pisali, że redakcja jest grubo spóźniona z niektórymi wiadomościami, które za kilka godzin już będą niepotrzebne (co zrozumiałe, zredagowanie dobrego artykułu chwilę zajmuje). Ten wynalazek to rozwiązuje i będzie zapewne udoskonalany. Nie każdy musi tego używać, ja na pewno będę.
3
On tę formę stracił już we wrześniu według mnie. Z tym terminem mogę trochę przesadzać, ale wiadomo o co mi chodzi. No i dodam że nie ma tu znaczenia czy jest wystawiany jako fałszywy skrzydłowy czy typowy pomocnik (co akurat ty pewnie wiesz).
0
A dla mnie to powinien se posiedzieć. Brakuje mu intensywności z czego w sumie był znany już w LFC więc niech sobie odpocznie chłopak
1
Nie ma chyba PK w polskiej telewizji
21
Temat wyczerpany
/Zamykam xD
4
Oczywiście sam felietony chętnie czytam i się z Tobą zgadzam, jednak potrafię w jakiś sposób zrozumieć czemu idzie to w takim kierunku a nie innym.
18
Ludzie się rozleniwiają i nie chce im się czytać ścian tekstu. Odzew pod felietonami jest nieproporcjonalny do włożonej pracy i prym wiodą właśnie szybkie notki, na które wystarczy zerknąć okiem. Portal dopasowuje się pod czytelników, a nie próbuje im wciskać czegoś po swojemu. Aczkolwiek właśnie ten nowy 'ficzer' ma sens tylko jeżeli będzie aktualizowany co kilka godzin minimum, a jakoś nie chce mi się wierzyć że tak się stanie na dłuższą metę. Zobaczymy
0
Ciekawe czy zrobią gdzieś o jeden konkurs więcej czy przepadnie, nie wiem w sumie jak to wygląda.
37
To może zrobili tak wszystkim i Messi jest pierwszy a Modric zajął 5 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)