4

Zdecydowanie dobry i jak dla mnie to powinien nastąpić już dawno temu. Jaka inna gra esportowa jest płatna, poza Overwatchem który jest popularny tylko w USA? Podwójny zastrzyk graczy bo jadą na modzie na Fornite i jednocześnie dają możliwość gry za darmoszke.
Jedyna wada to możliwy wzrost liczby cziterów, ale powiedzmy sobie szczerze, CS już był tyle razy na wyprzedażach za 3$, że ci co chcieli czitować to już to robią od dawna.

0

CSGO od dzisiaj Free2Play i z nowym trybem BattleRoyale (acz nudnym jak flaki z olejem, ale zawsze coś :V)

1

To na mikołaja

9

Do każdego sie srasz a doskonale pamiętam jak zawalałeś tą strone swoim spamem jak ustawić konsole do god of wara czy tam telewizor i to po kilka razy dziennie xD Nie sraj pod siebie bo będzie śmierdzieć

7

A idźcie mi z nim, nie chce na bramce gościa z ego Cristiano i umiejętnościami Pinto

0

Ehh myślałem że kolejne 4 playlisty a to jakieś taktyki tylko, pff :V

28

Pojawiasz sie szybciej niż Korwin na hasło Unia Europejska ;D

2

Podajcie koledzy swoje playlisty na Spotify bo już swoją znam na pamięć od A do Z

0

Na pewno po presezonie też byłeś taki przekonany że ślepy wybrał Mirandę. Już to widzę.

1

kiedy wróci?

14

Teraz to mądry xD

0

No to Denis zapewnił sobie nowy kontrakt na 5 lat. Na 5 JEGO lat

0

Jednak nie

8

Rakitic 5* sztuczek w Fifa 20

1

No właśnie sęk w tym że oni są w zagranicznych ligach, ale nie grają :)

20

To jak ta 'siła kadry' sie ma poprawić jak w każdym klubie będzie 10 dziadków z zagranicy jak zniosą limit?

3

Przynajmniej jest konsekwentny w odcinaniu sie od wszystkiego i w sumie to szanuję.

33

Defensywna zmiana! Guardiola broni wyniku! Zwolnić wuefiste

18

Ona wygrywa złotą piłkę, on nie może wygrać meczu w Ekstraklasie :D

1

Heh, akurat jak błądziłem po Spotify w poszukiwaniu czegoś nowego. Na pewno sprawdzę.
@edit: dobra, oficjalnie w 3:00 dostałem zawału, dzięki kolego.

2

Wielokrotnie ludzie pisali, że redakcja jest grubo spóźniona z niektórymi wiadomościami, które za kilka godzin już będą niepotrzebne (co zrozumiałe, zredagowanie dobrego artykułu chwilę zajmuje). Ten wynalazek to rozwiązuje i będzie zapewne udoskonalany. Nie każdy musi tego używać, ja na pewno będę.

3

On tę formę stracił już we wrześniu według mnie. Z tym terminem mogę trochę przesadzać, ale wiadomo o co mi chodzi. No i dodam że nie ma tu znaczenia czy jest wystawiany jako fałszywy skrzydłowy czy typowy pomocnik (co akurat ty pewnie wiesz).

0

A dla mnie to powinien se posiedzieć. Brakuje mu intensywności z czego w sumie był znany już w LFC więc niech sobie odpocznie chłopak

1

Nie ma chyba PK w polskiej telewizji

21

Temat wyczerpany
/Zamykam xD

4

Oczywiście sam felietony chętnie czytam i się z Tobą zgadzam, jednak potrafię w jakiś sposób zrozumieć czemu idzie to w takim kierunku a nie innym.

18

Ludzie się rozleniwiają i nie chce im się czytać ścian tekstu. Odzew pod felietonami jest nieproporcjonalny do włożonej pracy i prym wiodą właśnie szybkie notki, na które wystarczy zerknąć okiem. Portal dopasowuje się pod czytelników, a nie próbuje im wciskać czegoś po swojemu. Aczkolwiek właśnie ten nowy 'ficzer' ma sens tylko jeżeli będzie aktualizowany co kilka godzin minimum, a jakoś nie chce mi się wierzyć że tak się stanie na dłuższą metę. Zobaczymy

0

Ciekawe czy zrobią gdzieś o jeden konkurs więcej czy przepadnie, nie wiem w sumie jak to wygląda.

37

To może zrobili tak wszystkim i Messi jest pierwszy a Modric zajął 5 miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?