32

Ja też. Zobaczymy kogo bardziej chcą zobaczyć

1

No ja odpadam bo mnie to nawet Puig połamie

28

Dobra to co w przyszłym roku zlot FCBarca i ogłoszenie wyników na zlocie na prawdziwej ceremonii. Tylko znając życie to będą zamieszki

4

No bez kitu ten Modric to parodia hehe

45

Psy szczekają BarcaInfo jedzie dalej :V

9

Messi jednak wygrał?

1

Astralis gra u siebie i w dodatku o milion, także się zdziwie jak się nie obudzą

1

Bale strzelił gola po 800 minutach / 10 spotkaniach / 100 dniach przerwy

0

Fajnie byłoby przeprowadzić "wymianę" Rakitic -> de Jong bez dopłaty. W sensie żeby sprzedaż Rakiticia spłaciła kupno Frenkiego :)

1

Dadzą 80+ i niech idzie, mimo że go bardzo lubię.

55

Oprawiłbym ten komentarz w ramkę i powiesił w muzeum im. Karola Darwina

1

Jakie ploty? Skoro trenuje indywidualnie PO treningu to znaczy że na treningu go nie było.

0

Isco znowu na ławce, chyba chłopak podrywał Solariemu córke

32

Ojej biedny Ousmanek sie nie wyspał i media związane z klubem śmią go nazywać nieprofesjonalnym ;(

34

Coutinho wygląda na tym zdjęciu jak karzeł :V

1

Eibar 4-3 Levante
Co se chłopaki strzelaja

2

W 2015, warto dodać że trzecia bramka to był gol zdobyty w 116 minucie na 3-3 doprowadzający do rzutów karnych, które potem jego drużyna wygrała.

3

Sinisa Mihajlovic w meczu Lazio-Sampdoria w sezonie 98/99

1

Alisson ma w tym sezonie najwyższy % obronionych strzałów w Premier League (86%), drugi w kolejności jest Ederson z wynikiem dopiero 74%. Ciekawe na którym miejscu byłby Liverpool z Kariusem na bramce :V

5

Podpis dodaj bo zniknie xD

2

No to już jest ich wybór, ale tak zupełnie poważnie to nie można powiedzieć że FIFA jest grą pay2win bo możesz wydać 1000$ na paczki i twoim najlepszym trafem będzie Krychowiak, a mój kumpel kupił JEDNĄ paczkę (i to za coinsy zarobione w grze) w okresie Team of the Season i trafił Ronaldo :P
Co innego jakbyś miał sklepik że wpłacasz se 100 dolków i masz Neymara w składzie (a takie gry też są xD)

4

Co masz na myśli? Nie kupiłem w żadnej fifie nigdy nic za prawdziwy hajs, a w każdej odsłonie nastukałem co najmniej kilku gościom co mieli składy o wartości mojego auta :D

5

Ale oni nie narzekają na podział La Ligi sam w sobie, tylko że RZEKOMO Eleven nie wywiązuje się z umowy. Tylko że nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a korzystanie z wyszukiwarki internetowej przekracza ich zdolności. Nic tylko współczuć.

2

Stopa Lucasa Pereza po wczorajszym meczu z Crystal Palace. Ała

5

Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!

1

Ale nie o to było pytanie xD

1

Jak wy to bracia chyba

0

Pewnie Pirlo i Pjanic

1

Jakiś tam dyrektor EA powiedział, że jak im się zapowiedzi Battlefielda nie podobają, to niech nie kupują tej gry. Ludzie posłuchali i nie kupili, a w Electronic Arts wielkie zaskoczenie.

43

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale wyliczono Ozilowi, że przez rok rozegrał w Fortnite prawie 5000 gier. Przy średniej długości meczu ~20 minut daje to jakieś 1700 godzin czyli ponad 4 godziny dziennie. Nie zagrał w ostatnich 4 meczach Arsenalu z powodu 'bólu pleców' a kibice dopatrują się powodu dolegliwości w jego 'uzależnieniu' od Fortnite'a xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?