Alisson ma w tym sezonie najwyższy % obronionych strzałów w Premier League (86%), drugi w kolejności jest Ederson z wynikiem dopiero 74%. Ciekawe na którym miejscu byłby Liverpool z Kariusem na bramce :V
No to już jest ich wybór, ale tak zupełnie poważnie to nie można powiedzieć że FIFA jest grą pay2win bo możesz wydać 1000$ na paczki i twoim najlepszym trafem będzie Krychowiak, a mój kumpel kupił JEDNĄ paczkę (i to za coinsy zarobione w grze) w okresie Team of the Season i trafił Ronaldo :P
Co innego jakbyś miał sklepik że wpłacasz se 100 dolków i masz Neymara w składzie (a takie gry też są xD)
Co masz na myśli? Nie kupiłem w żadnej fifie nigdy nic za prawdziwy hajs, a w każdej odsłonie nastukałem co najmniej kilku gościom co mieli składy o wartości mojego auta :D
Ale oni nie narzekają na podział La Ligi sam w sobie, tylko że RZEKOMO Eleven nie wywiązuje się z umowy. Tylko że nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a korzystanie z wyszukiwarki internetowej przekracza ich zdolności. Nic tylko współczuć.
Jakiś tam dyrektor EA powiedział, że jak im się zapowiedzi Battlefielda nie podobają, to niech nie kupują tej gry. Ludzie posłuchali i nie kupili, a w Electronic Arts wielkie zaskoczenie.
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale wyliczono Ozilowi, że przez rok rozegrał w Fortnite prawie 5000 gier. Przy średniej długości meczu ~20 minut daje to jakieś 1700 godzin czyli ponad 4 godziny dziennie. Nie zagrał w ostatnich 4 meczach Arsenalu z powodu 'bólu pleców' a kibice dopatrują się powodu dolegliwości w jego 'uzależnieniu' od Fortnite'a xD
32
Ja też. Zobaczymy kogo bardziej chcą zobaczyć
1
No ja odpadam bo mnie to nawet Puig połamie
28
Dobra to co w przyszłym roku zlot FCBarca i ogłoszenie wyników na zlocie na prawdziwej ceremonii. Tylko znając życie to będą zamieszki
4
No bez kitu ten Modric to parodia hehe
45
Psy szczekają BarcaInfo jedzie dalej :V
9
Messi jednak wygrał?
1
Astralis gra u siebie i w dodatku o milion, także się zdziwie jak się nie obudzą
1
Bale strzelił gola po 800 minutach / 10 spotkaniach / 100 dniach przerwy
0
Fajnie byłoby przeprowadzić "wymianę" Rakitic -> de Jong bez dopłaty. W sensie żeby sprzedaż Rakiticia spłaciła kupno Frenkiego :)
1
Dadzą 80+ i niech idzie, mimo że go bardzo lubię.
55
Oprawiłbym ten komentarz w ramkę i powiesił w muzeum im. Karola Darwina
1
Jakie ploty? Skoro trenuje indywidualnie PO treningu to znaczy że na treningu go nie było.
0
Isco znowu na ławce, chyba chłopak podrywał Solariemu córke
32
Ojej biedny Ousmanek sie nie wyspał i media związane z klubem śmią go nazywać nieprofesjonalnym ;(
34
Coutinho wygląda na tym zdjęciu jak karzeł :V
1
Eibar 4-3 Levante
Co se chłopaki strzelaja
2
W 2015, warto dodać że trzecia bramka to był gol zdobyty w 116 minucie na 3-3 doprowadzający do rzutów karnych, które potem jego drużyna wygrała.
3
Sinisa Mihajlovic w meczu Lazio-Sampdoria w sezonie 98/99
1
Alisson ma w tym sezonie najwyższy % obronionych strzałów w Premier League (86%), drugi w kolejności jest Ederson z wynikiem dopiero 74%. Ciekawe na którym miejscu byłby Liverpool z Kariusem na bramce :V
5
Podpis dodaj bo zniknie xD
2
No to już jest ich wybór, ale tak zupełnie poważnie to nie można powiedzieć że FIFA jest grą pay2win bo możesz wydać 1000$ na paczki i twoim najlepszym trafem będzie Krychowiak, a mój kumpel kupił JEDNĄ paczkę (i to za coinsy zarobione w grze) w okresie Team of the Season i trafił Ronaldo :P
Co innego jakbyś miał sklepik że wpłacasz se 100 dolków i masz Neymara w składzie (a takie gry też są xD)
4
Co masz na myśli? Nie kupiłem w żadnej fifie nigdy nic za prawdziwy hajs, a w każdej odsłonie nastukałem co najmniej kilku gościom co mieli składy o wartości mojego auta :D
5
Ale oni nie narzekają na podział La Ligi sam w sobie, tylko że RZEKOMO Eleven nie wywiązuje się z umowy. Tylko że nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a korzystanie z wyszukiwarki internetowej przekracza ich zdolności. Nic tylko współczuć.
2
Stopa Lucasa Pereza po wczorajszym meczu z Crystal Palace. Ała
5
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!
1
Ale nie o to było pytanie xD
1
Jak wy to bracia chyba
0
Pewnie Pirlo i Pjanic
1
Jakiś tam dyrektor EA powiedział, że jak im się zapowiedzi Battlefielda nie podobają, to niech nie kupują tej gry. Ludzie posłuchali i nie kupili, a w Electronic Arts wielkie zaskoczenie.
43
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale wyliczono Ozilowi, że przez rok rozegrał w Fortnite prawie 5000 gier. Przy średniej długości meczu ~20 minut daje to jakieś 1700 godzin czyli ponad 4 godziny dziennie. Nie zagrał w ostatnich 4 meczach Arsenalu z powodu 'bólu pleców' a kibice dopatrują się powodu dolegliwości w jego 'uzależnieniu' od Fortnite'a xD