1

Nie ma to jak sprzeczka dwóch ludzi którzy sie sprzeczają kompletnie nie znając przeciwnej strony dyskusji
Jeden kompletnie nie czai o co chodzi w Lolu, a drugi nie ma zielonego pojęcia o CSie i będą sie przekrzykiwać :V

53

Co ten kibic odwala!? Czemu dalej nie wie jak to działa?

2

Możesz normalnie dowolnym kablem z micro-usb podpiąć z tego co wiem. Mnie natomiast zaciekawił jeden komentarz w opiniach:
"Fajny taki biały i podoba mi się, że wibruje. Na pewno wykorzystam." xD

0

Dobra no z pamięci pisałem :(

1

Jeffren! Jeffren! Pięć zero! Pięć zero! La manita!

1

Szczególnie że wyszli z grupy i będą chcieli walczyć o jak najlepszy rezultat w LM na wiosnę

0

Kolega po prostu odnosił się do Napoli a nie do Włochów jako narodu :)

0

To ten piłkarski Battle-royale? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

Ja tam po prostu nie rozumiem jaki jest sens marnowania minut na niego, bo tak to już trzeba w tym momencie określić.

1

Przyśpiewki na tle politycznym to jednak trochę inny 'kaliber'. Nie żebym pochwalał zachowanie pajaców z Eindhoven

0

Przynajmniej tym razem nie handel ludźmi :)

2

Tuchel zrobił dwie defensywne zmiany przy jednobramkowym prowadzeniu, jak w Paryżu to świetnie, jakby u nas tak zrobił to lamenty xD

0

Czyli w jednej

1

Ale zakończenia jeszcze nie było, będzie kolejny sezon

1

Zapamiętam.

0

Kiedy się zgłosić po odbiór

1

Dopiero dziesiąty raz w tym tygodniu także jeszcze śmieszne xd

0

co to za bełkot xd

4

Było dać Crvene z podpórką to by Napoli wygrało, tak to kicha

29

A ja sie nie moge doczekać min wszystkich jak Liverpool wygra, ale Napoli da dupy i PSG zostanie w grze :D

2

A ja byłem w galerii jakoś po 11 i o dziwo nie było wcale kolejki to ze znajomymi skorzystaliśmy a co, może z dwie osoby przed nami stały. Co pojadłem to moje

1

Dawaj pvp pod kowalem w m1 w chunjo

15

Szkoda że mało słonecznych dni w roku bo słońce większość czasu na banicji xD

0

Ja tam akurat średnio na to patrzę, bo faktem jest że ludzie wystawiają swoją własną ocenę na podstawie oceny innych. Załóżmy że obejrzałeś film który był dla ciebie całkiem ok ale dupy nie urwało. Patrzysz - ma średnią ocenę 6 i też wystawiasz 6, jak średnia ocena będzie 8 to już bliżej będziesz postawienia 7 czy 8. Nie mówię oczywiście o wszystkich przypadkach ale na takiej zasadzie to często działa.

14

Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena. A to że ludzie czerpią frajdę z oglądania filmów Marvela to i oceny wysokie, nie wszystko musi być zaraz arcydziełem sztuki filmowej żeby ludzie lubili to oglądać

3

Również kupowałem na x-komie i nie mam żadnych zastrzeżeń

1

Ajax to mimo wszystko jakaś tam niespodzianka, pierwszy awans od 12 lat.

0

F1 to akurat słaby przykład bo tam bez bolidu z czołówki nie masz szans na wygraną w klasyfikacji głównej (nawet w pojedynczym wyścigu marną).

0

To nie tyle co się hejci Valverde (bo tutaj za to tak samo oberwałby dowolny inny trener), ale po prostu Guardiola to jest jakiś bożek, któremu większość by pięty wylizała nawet jakby chwile wcześniej wlazł w gówno

4

No i zmianami wprowadził obrońce/pomocnika za skrzydłowego i pomocnika za napastnika przy niekorzystnym wynikiu. Valverde już by powiesili ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?