No trochę tak jest, sama świadomość że serial jest polski to w większości przypadków już powód do oceny w dół, mimo że jakościowo może nie odstawać. Nie mówię że to słuszne rzecz jasna, ale jest takie zjawisko
A mi sie strasznie nie podoba ta fragmentaryzacja rynku. Ten serial tu, ten tam, a wszędzie tylko abonamenty. Można to obejść rzecz jasna robiąc sobie liste seriali na danej platformie, wykupić na miesiąc i obejrzeć, potem iść na inną a na pierwszej anulować członkostwo, ale jest to problematyczne.
Ciekaw jestem jak w praktyce sprawdziłby się system, gdzie płaciłoby się za dostęp do pojedynczego serialu tak jak za film, a nie za dostęp do całej bazy platformy. Zapewne ceny w przeliczeniu byłby wyższe. Wiadomo, że im więcej platform na rynku tym lepsza konkurencja, ale mi się fragmentaryzacja nie za bardzo podoba i najbardziej chyba szedłbym w stronę duopolu.
Rok temu nawet za 850zł była na niemieckim Amazonie z darmową dostawą do Polski. Aczkolwiek w tym roku raczej nie zejdzie poniżej 1000, spodziewałbym się czegoś w granicach ~1100
Jeżeli będzie im zapewniał regularnie Q2 i co jakiś czas zbierze punkty to będzie dobrze. Bolid Williamsa w obecnym sezonie to była totalna katastrofa, ale przynajmniej gorzej już nie będzie
Jeżeli nie interesują cię tytuły dostępne tylko na PlayStation to bierz Xboxa bo sporo tańszy. A jeśli chcesz zagrać w takiego God of Wara czy Spidermana to bez PSa się nie obejdzie
Ciężko powiedzieć, PS4 bez żadnej promocji schodzi jak ciepłe bułeczki także oni nic nie muszą. Xbox niedługo będzie tańszy niż paczka gruszek a cena Pleja stoi w miejscu
Rozmiar i rozmach świata ciężko porównać do TLOU. Z samą fabułą i rozgrywką można polemizować, aczkolwiek rozbudowanie świata, misje poboczne, postaci (mówie tu o takich 'pobocznych' bo w TLOU to główni bohaterowie miażdżą) to wszystko jest na wyższym poziomie w Wiedźminie bezdyskusyjnie.
Może to brzmieć jakbym sam sobie zaprzeczał, ale moim zdaniem Wiedźmin nie jest (bądź nie był ze względu na RDR2) najlepszą grą, tylko najbardziej zaawansowaną. A w którą grę najlepiej się gra to już kwestia czysto indywidualna.
Na pewno nie możesz powiedzieć że jest popularna w Polsce. Ludzie to oglądali bo leciało na Polsacie i jechał Polak rodak, po wypadku Kubicy liczby poleciały na łeb na szyję i jakiś czas chyba nawet w ogóle nie było transmisji w żadnej polskiej telewizji. Na dobrą sprawę mało jest krajów, w których zwraca się na ten 'sport' jakąś większą uwagę.
Drużyna LKS Niedźwiedź z małopolskiej A-klasy podkradła sobie logo dużej niemieckiej organizacji esportowej ESC Gaming. Ktoś im o tym ostatnio podkablował i członek zarządu się wypowiedział że mogą wstąpić na drogę sądową XD
Wiem o tym, jak woli posiedzieć se tam pół roku dłużej żeby zgarnąć trochę więcej siana to jasne że odrzuci. Tylko wydaje mi się że gdyby był taki łasy na pieniążki to by podpisał nowy kontrakt i tam został. A pół roku to w karierze wcale nie tak mało, szczególnie że PSG może zabraknąć na wiosnę w LM, a w nowym klubie będzie mógł grać
Głupi? Skoro sam chce odejść to chyba dla niego lepiej że zmieni klub szybciej szczególnie że może zagrać w nowym klubie w LM na wiosnę. Skoro ktoś będzie gotów zapłacić to czemu ma być głupi zgadzając się na to
1
Jaki kraj taka moda na sukces xD
1
No trochę tak jest, sama świadomość że serial jest polski to w większości przypadków już powód do oceny w dół, mimo że jakościowo może nie odstawać. Nie mówię że to słuszne rzecz jasna, ale jest takie zjawisko
0
Te przeskoki klatek masz tylko na Netflixie czy generalnie przy oglądaniu czegoś np. na YT też?
3
Jak można puszczać poranek o 22, powinni to tylko rano nadawać
1
The man who invented autocorrect should burn in hello
11
Oddawaj fartucha
7
ehh no niby ostrzegałeś....
0
Przesyłka z niemieckiego Amazona jest bardzo często darmowa ;)
14
Coś ciekawego się czasem trafi, nie można mówić że nie, ale jednak zdecydowana większość to fikcyjne przeceny.
0
Dzięki Mati, szanuje że walczysz z konfidentami.
37
i cyk zgłoszony
2
Bedzie zakalec
0
VLC
3
A mi sie strasznie nie podoba ta fragmentaryzacja rynku. Ten serial tu, ten tam, a wszędzie tylko abonamenty. Można to obejść rzecz jasna robiąc sobie liste seriali na danej platformie, wykupić na miesiąc i obejrzeć, potem iść na inną a na pierwszej anulować członkostwo, ale jest to problematyczne.
Ciekaw jestem jak w praktyce sprawdziłby się system, gdzie płaciłoby się za dostęp do pojedynczego serialu tak jak za film, a nie za dostęp do całej bazy platformy. Zapewne ceny w przeliczeniu byłby wyższe. Wiadomo, że im więcej platform na rynku tym lepsza konkurencja, ale mi się fragmentaryzacja nie za bardzo podoba i najbardziej chyba szedłbym w stronę duopolu.
3
Według mnie nie powinien grać, zbyt długo był kontuzjowany żeby dostać tak ważne spotkanie na "rozruch". Tym bardziej że Lenglet sobie radzi
0
Rok temu nawet za 850zł była na niemieckim Amazonie z darmową dostawą do Polski. Aczkolwiek w tym roku raczej nie zejdzie poniżej 1000, spodziewałbym się czegoś w granicach ~1100
0
Tylko pytanie jakie będą konsekwencje tej umowy bez klauzuli i czy nie będą jeszcze jakiejś kary płacić
0
Był spoko, ale momentami za dużo gadania. Znaczy rozumiem że chodziło o opowiedzenie historii, ale nic nie poradzę że mnie to nużyło :P
1
Jeżeli będzie im zapewniał regularnie Q2 i co jakiś czas zbierze punkty to będzie dobrze. Bolid Williamsa w obecnym sezonie to była totalna katastrofa, ale przynajmniej gorzej już nie będzie
0
Jeżeli nie interesują cię tytuły dostępne tylko na PlayStation to bierz Xboxa bo sporo tańszy. A jeśli chcesz zagrać w takiego God of Wara czy Spidermana to bez PSa się nie obejdzie
10
Nie ma to jak w środę narzekać na czarny piątek xD
0
Ciężko powiedzieć, PS4 bez żadnej promocji schodzi jak ciepłe bułeczki także oni nic nie muszą. Xbox niedługo będzie tańszy niż paczka gruszek a cena Pleja stoi w miejscu
2
Wystarczy sie w temacie nie wypowiadać, nie jeździłem najnowszymi modelami Audi i Mercedesa ale nie próbuje udowodnić innym który lepiej sie prowadzi
4
Dobrze że przynajmniej nie opierasz swojego zdania na opowieściach kolegów
1
Rozmiar i rozmach świata ciężko porównać do TLOU. Z samą fabułą i rozgrywką można polemizować, aczkolwiek rozbudowanie świata, misje poboczne, postaci (mówie tu o takich 'pobocznych' bo w TLOU to główni bohaterowie miażdżą) to wszystko jest na wyższym poziomie w Wiedźminie bezdyskusyjnie.
Może to brzmieć jakbym sam sobie zaprzeczał, ale moim zdaniem Wiedźmin nie jest (bądź nie był ze względu na RDR2) najlepszą grą, tylko najbardziej zaawansowaną. A w którą grę najlepiej się gra to już kwestia czysto indywidualna.
9
A moim zdaniem bez sensu jest te dwie gry ze sobą zestawiać.
0
Na pewno nie możesz powiedzieć że jest popularna w Polsce. Ludzie to oglądali bo leciało na Polsacie i jechał Polak rodak, po wypadku Kubicy liczby poleciały na łeb na szyję i jakiś czas chyba nawet w ogóle nie było transmisji w żadnej polskiej telewizji. Na dobrą sprawę mało jest krajów, w których zwraca się na ten 'sport' jakąś większą uwagę.
11
Drużyna LKS Niedźwiedź z małopolskiej A-klasy podkradła sobie logo dużej niemieckiej organizacji esportowej ESC Gaming. Ktoś im o tym ostatnio podkablował i członek zarządu się wypowiedział że mogą wstąpić na drogę sądową XD
Logo LKS Niedźwiedź: https://pbs.twimg.com/profile_images/953367620979445761/ULt36bnA_400x400.jpg
Logo ESC Gaming:
https://cdn.polscygracze.pl/uploads/2015/02/escgaming.png
0
Wiem o tym, jak woli posiedzieć se tam pół roku dłużej żeby zgarnąć trochę więcej siana to jasne że odrzuci. Tylko wydaje mi się że gdyby był taki łasy na pieniążki to by podpisał nowy kontrakt i tam został. A pół roku to w karierze wcale nie tak mało, szczególnie że PSG może zabraknąć na wiosnę w LM, a w nowym klubie będzie mógł grać
0
Głupi? Skoro sam chce odejść to chyba dla niego lepiej że zmieni klub szybciej szczególnie że może zagrać w nowym klubie w LM na wiosnę. Skoro ktoś będzie gotów zapłacić to czemu ma być głupi zgadzając się na to