3

Przenieśli na jutro. Poza tym to nie przypadkiem CONMEBOL ma decydujące słowo?

0

Jak przy takiej paraboli lotu on miał ją złapać? Mógł zachować się lepiej już po strzale, zrobił błąd, ale pisanie jak niektórzy że to on zawalił bramke i puścił babola to moim zdaniem za dużo

1

Byłem jego wielkim fanem do niedawna, ostatnie sytuacje mocno zmieniły moje zdanie o nim (i nie ma znaczenia czy większość to był wymysł pismaków, dał swoim zachowaniem wystarczająco pretekstów). Ale to nie oznacza że nagle zostałem hejterem, jestem neutralny co do niego. Życzę mu jak najlepiej, ale mam już dużo większe wątpliwości niż wcześniej. Chociaż nie wierzę, że takie 'osobistości' jak Busi, Messi, Pique nie będą w stanie przemówić mu do rozumu.

0

Pewnie to że Costa był na czystej pozycji pół metra od bramki to też jego wina?

3

Jak zobaczyłem wczoraj że Dembele wrzucił na Instagrama zdjęcia z treningu po dłuższym czasie (chyba ponad miesiąc już) pokazujące dobrą atmosferę, to coś mi sie zaświeciło że może wraca na dobre tory :)

1

Po letnim okienku, gdzie się dozbroili bardzo poważnie, chyba wszyscy mieli nadzieję na bardziej odważne oblicze Rojiblancos. Simeone szybko sprowadził na ziemię. Widocznie facet jest zamknięty na jedną wizję i tyle.

1

Dla ciebie gol Atletico to był babol Ter Stegena także daj se spokój xD

0

Z tego co pamiętam to nawet było sporo gwizdów po pierwszej połowie, a przecież fani Atleti powinni być przyzwyczajeni :)

7

No Nelson na pewno jeden z jaśniejszych elementów tego meczu

0

Może i Mats mógł to wyjąć, ale nie możesz dopuszczać napastnika do tak czystej pozycji przy rzucie rożnym i oczekiwać że bramkarz ci uratuje dupe. Nie wiem czy tam Rafinha go miał kryć od początku czy po prostu gonił bo ktoś go zostawił, ale no winy szukałbym raczej w polu niż na bramce.

1

Nie oglądałem jakoś dokładnie powtórki z gola Atleti. Rafinha tam od samego początku odpowiadał za krycie Costy czy próbował załatać go po kimś? Bo jeżeli za niego odpowiadał to ja nie wiem kto wpadł na taki poroniony pomysł

1

Hę? Że Messi 75% spotkań gra słabo? :V

0

A co cie obchodzi Diego?

1

Ciekawe czy np. Ancelottiego też sie tak czepiasz jak sobie żuje gume z łapami w kieszeni

4

Ty chcesz od kogoś merytoryczny komentarz? xD

0

Mów za siebie

0

No fajny IF taki nie za mocny

20

A jak gra dwóch prawonożnych to pewnie nawet o tym nie wiesz

0

Ciekawe jak to wygląda procentowo

0

Puknij sie w czoło

3

No to chyba tym bardziej wypada sie cieszyć, że nas nie złapią za ogon?
10 punktów przewagi - nie cieszcie sie bo to bez znaczenia czy 10 czy 13
4 punkty przewagi - nie cieszcie sie bo są zaraz za nami

0

a to nie tylko El Clasico miało być na obu?

3

Dokładnie, mniej sie boje o wynik z takimi rywalami jak Atleti, Inter, Real, Tottenham niż z jakimiś Leganesami czy innymi Leventami

3

Jak by nie patrzeć to każdy gol pada po jakimś błędzie :P

20

Niech zrobi Realowi cucu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Messenger nie jest moim ulubionym, ale używam go dla wygody bo każdy ma facebooka tudzież masz go od razu w kontaktach :)

0

Nie powiedziałem że jest do niczego, ale stwierdzenie że każdy kto go krytykuje to 'cebula' jest idiotyczne bo gość ma swoje za uszami i to wcale nie tak mało. Jak ktoś zdanie o nim opiera tylko na newsach z onetu typu "Elon Musk założy cywilizacje na Marsie do 2025 roku" to się nie dziwię że jest dla nich nie wiadomo kim. Żeby było jasne też mam do niego szacunek i doceniam że stara się pchać technologię do przodu, ale nie róbmy z niego nie wiadomo kogo, że nie można na niego powiedzieć złego słowa.

0

Pomijając jego durne praktyki w Social Media to wokół Tesli jest masa 'afer' i nieścisłości. Dla zainteresowanych polecam nitke na Twitterze
https://x.com/tomi/status/1050943102066810882

1

Można go podawać, ale tylko na zalecenie lekarza, nie jak się komu podoba. I wtedy takie coś musi być zgłoszone. Jeżeli nie było to wniosek jest taki że lekarz nic o tym nie wiedział a lek nie był potrzebny. Rzecz jasna klubowy lekarz mógłby 'przepisywać' go na lewo zdrowym piłkarzom ale tu już dochodzimy do etyki zawodowej.
No a egzekwowanie przepisów to już zupełnie inna bajka

0

Kto rano wstaje ten kogel mogel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?