16

Taką kasą sie w Premier League obraca a nie chcą grać uczciwie, dziwaki

1

Niee w tym akurat sam udział wziąłem, nie jestem hipokrytą :P (tylko ja dostałem nominacje xD)

0

Mnie dużo rzeczy bardziej wkurza xD

1

Właśnie o tym napisałem wczoraj swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

W zupełności normalne. NB Frequency to taktowanie procesora (800 mhz jest w trybie "eko" - przy przeglądaniu internetu itd. po prostu gdy procesor nie jest wykorzystywany, jak jest potrzebna moc obliczeniowa to wchodzi na 3800 bo masz procesor 3,8Ghz)
A wskazanie DRAM Frequency mnożysz x2 i wychodzi twoje 3000. Wszystko jest w porządku

4

No troche się wymknęło spod kontroli, ale z drugiej strony niech już sobie piszą bez nominacji niż mieliby ciągle pisać "nominuj mnie ktoś w końcu :cc" :D

2

12 pkt straty do lidera po 12 kolejkach. Przy tak grającym City nie ma szans. Niech oni się lepiej z siwym martwią o LM w następnym sezonie

1

Peaky Blinders

0

Co by nie powiedzieć to w ostatnich sezonach zaliczyli spory zjazd, ale z drugiej strony dopiero co po sezonie zwolnili Unzue, a tu już kolejny trener poleciał.

20

Hej, ha! Kolejkę nalej!
Hej, ha! Kielichy wznieśmy!
To zrobi doskonale
Morskim opowieściom.

9

To nie był nim już Zidane?

6

Skoro sam nie zamierzasz wpływać na to o czym tu się rozmawia to nie rozumiem tematu. Wystarczy zacząć dyskusje na temat który cię interesuje

5

Ciebie to akurat nie kojarzę za bardzo z żadnych dyskusji :)

2

Wiesz, przez pierwsze dwa twoje takie komentarze to było zabawne.
Protip: już nie jest

2

Bez kitu powinni gdzieś zrobić zbiór tych wszystkich zwrotek bo pewnie połowe przegapiłem jak mnie nie było akurat :V

1

Hm, w sumie byłem pewny że widziałem już o kogoś że Cie nominowali, ale nie powiem ci kto to był bo nie pamiętam :P

4

Potem bedzie plebiscyt i nagroda złotego mikrofonu

0

Co masz do mojej batuty xD

2

Socjopata pluje na nasze zabawy, nieładnie z jego strony

2

W sumie nikogo nie nominowałem, to czuj sie nominowany hehe

84

Jak już mnie BarcaInfo nominował to macie hot sixteen, żeby nie było że stchórzyłem.

Jesteś z drużyną tylko gdy jest dobrze.
Jeden słabszy mecz i czas szykować pogrzeb
prezesowi, pracownikom, trenerowi i piłkarzom
"Stracili dwa gole, do niczego się nie nadają!"

"Jak może przegrywać tak droga drużyna?"
"Powinni zasuwać jak pociąg po szynach!"
I jęczysz i płaczesz, litanie piszesz.
Jak można takim gównem zakłócać ciszę...

Nasi przeciwnicy przecież wcale wygrać nie chcą.
Kładą się na murawie i tylko głupio się cieszą.
To piłkarze Barcelony ciągle kopią się po czołach.
Zobacz, nawet twoja klawiatura już o litość woła

Przez bana omijasz dwa kolejne mecze
W nich bilans 10:1, dupa już cię piecze
Piszesz na Rambli "z wakacji wróciłem"
"Visca el barca, zawsze w nich wierzyłem"

2

No nieźle XD

13

Ciekawe gdzie byli w '39 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Real 3 zmiany wymuszone kontuzjami, wszystkie piłkarzy defensywnych więc może być jeszcze ciekawie

0

Cavani hattriczek

0

Zrobi mu tym przysługe

0

Dokładnie. Valdes był jak ściana, ustępuje tylko Pinto

3

Wyciekły wyniki po zliczeniu połowy głosów (o ile w ogóle są prawdziwe)

0

ahahaha beka :D:D:D

0

Trzeba go znaleźć i załatwić zakaz stadionowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?