W zupełności normalne. NB Frequency to taktowanie procesora (800 mhz jest w trybie "eko" - przy przeglądaniu internetu itd. po prostu gdy procesor nie jest wykorzystywany, jak jest potrzebna moc obliczeniowa to wchodzi na 3800 bo masz procesor 3,8Ghz)
A wskazanie DRAM Frequency mnożysz x2 i wychodzi twoje 3000. Wszystko jest w porządku
No troche się wymknęło spod kontroli, ale z drugiej strony niech już sobie piszą bez nominacji niż mieliby ciągle pisać "nominuj mnie ktoś w końcu :cc" :D
Co by nie powiedzieć to w ostatnich sezonach zaliczyli spory zjazd, ale z drugiej strony dopiero co po sezonie zwolnili Unzue, a tu już kolejny trener poleciał.
Jak już mnie BarcaInfo nominował to macie hot sixteen, żeby nie było że stchórzyłem.
Jesteś z drużyną tylko gdy jest dobrze.
Jeden słabszy mecz i czas szykować pogrzeb
prezesowi, pracownikom, trenerowi i piłkarzom
"Stracili dwa gole, do niczego się nie nadają!"
"Jak może przegrywać tak droga drużyna?"
"Powinni zasuwać jak pociąg po szynach!"
I jęczysz i płaczesz, litanie piszesz.
Jak można takim gównem zakłócać ciszę...
Nasi przeciwnicy przecież wcale wygrać nie chcą.
Kładą się na murawie i tylko głupio się cieszą.
To piłkarze Barcelony ciągle kopią się po czołach.
Zobacz, nawet twoja klawiatura już o litość woła
Przez bana omijasz dwa kolejne mecze
W nich bilans 10:1, dupa już cię piecze
Piszesz na Rambli "z wakacji wróciłem"
"Visca el barca, zawsze w nich wierzyłem"
16
Taką kasą sie w Premier League obraca a nie chcą grać uczciwie, dziwaki
1
Niee w tym akurat sam udział wziąłem, nie jestem hipokrytą :P (tylko ja dostałem nominacje xD)
0
Mnie dużo rzeczy bardziej wkurza xD
1
Właśnie o tym napisałem wczoraj swoją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
W zupełności normalne. NB Frequency to taktowanie procesora (800 mhz jest w trybie "eko" - przy przeglądaniu internetu itd. po prostu gdy procesor nie jest wykorzystywany, jak jest potrzebna moc obliczeniowa to wchodzi na 3800 bo masz procesor 3,8Ghz)
A wskazanie DRAM Frequency mnożysz x2 i wychodzi twoje 3000. Wszystko jest w porządku
4
No troche się wymknęło spod kontroli, ale z drugiej strony niech już sobie piszą bez nominacji niż mieliby ciągle pisać "nominuj mnie ktoś w końcu :cc" :D
2
12 pkt straty do lidera po 12 kolejkach. Przy tak grającym City nie ma szans. Niech oni się lepiej z siwym martwią o LM w następnym sezonie
1
Peaky Blinders
0
Co by nie powiedzieć to w ostatnich sezonach zaliczyli spory zjazd, ale z drugiej strony dopiero co po sezonie zwolnili Unzue, a tu już kolejny trener poleciał.
20
Hej, ha! Kolejkę nalej!
Hej, ha! Kielichy wznieśmy!
To zrobi doskonale
Morskim opowieściom.
9
To nie był nim już Zidane?
6
Skoro sam nie zamierzasz wpływać na to o czym tu się rozmawia to nie rozumiem tematu. Wystarczy zacząć dyskusje na temat który cię interesuje
5
Ciebie to akurat nie kojarzę za bardzo z żadnych dyskusji :)
2
Wiesz, przez pierwsze dwa twoje takie komentarze to było zabawne.
Protip: już nie jest
2
Bez kitu powinni gdzieś zrobić zbiór tych wszystkich zwrotek bo pewnie połowe przegapiłem jak mnie nie było akurat :V
1
Hm, w sumie byłem pewny że widziałem już o kogoś że Cie nominowali, ale nie powiem ci kto to był bo nie pamiętam :P
4
Potem bedzie plebiscyt i nagroda złotego mikrofonu
0
Co masz do mojej batuty xD
2
Socjopata pluje na nasze zabawy, nieładnie z jego strony
2
W sumie nikogo nie nominowałem, to czuj sie nominowany hehe
84
Jak już mnie BarcaInfo nominował to macie hot sixteen, żeby nie było że stchórzyłem.
Jesteś z drużyną tylko gdy jest dobrze.
Jeden słabszy mecz i czas szykować pogrzeb
prezesowi, pracownikom, trenerowi i piłkarzom
"Stracili dwa gole, do niczego się nie nadają!"
"Jak może przegrywać tak droga drużyna?"
"Powinni zasuwać jak pociąg po szynach!"
I jęczysz i płaczesz, litanie piszesz.
Jak można takim gównem zakłócać ciszę...
Nasi przeciwnicy przecież wcale wygrać nie chcą.
Kładą się na murawie i tylko głupio się cieszą.
To piłkarze Barcelony ciągle kopią się po czołach.
Zobacz, nawet twoja klawiatura już o litość woła
Przez bana omijasz dwa kolejne mecze
W nich bilans 10:1, dupa już cię piecze
Piszesz na Rambli "z wakacji wróciłem"
"Visca el barca, zawsze w nich wierzyłem"
2
No nieźle XD
13
Ciekawe gdzie byli w '39 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Real 3 zmiany wymuszone kontuzjami, wszystkie piłkarzy defensywnych więc może być jeszcze ciekawie
0
Cavani hattriczek
0
Zrobi mu tym przysługe
0
Dokładnie. Valdes był jak ściana, ustępuje tylko Pinto
3
Wyciekły wyniki po zliczeniu połowy głosów (o ile w ogóle są prawdziwe)
0
ahahaha beka :D:D:D
0
Trzeba go znaleźć i załatwić zakaz stadionowy