2

Odriozola był jeszcze większą niewiadomą od Nacho, który rzadko kiedy zawodził w Realu. Przed meczem jego wystawienie kosztem Alvaro zdawało się sensowne, nie zdał egzaminu ale nie powiedziane że z Odriozolą byłoby lepiej. Wiadomo że nie wyjdą z wahadłami od początku bo praktycznie nigdy tak nie grają, po przerwie zmienił formacje bo musiał i przez chwilę zadziałało.
Z kolei Bale w trakcie meczu zapomina o wszystkich poleceniach taktycznych jakie dostał i rozgrywa swoje własne spotkanie według swojego widzimisie. Na to już zwracano uwagę wiele razy.
Jedyne do czego miałbym jakieś większe zastrzeżenia to jakim cudem Isco zagrał cały mecz.
@edit; przeczytałem jeszcze raz co napisałeś o Nacho i w sumie się zgadzam, chyba jeszcze sie nie obudziłem do końca, my bad.

22

Ostatni raz kiedy Real wygrał klasyk więcej niż dwoma golami miał miejsce w sezonie 2007/08, kiedy wygrali 4-1 na Bernabeu. Od tego czasu przegrali z Barceloną 6-2, 5-0, 4-0, 3-0 i 5-1. Z tego 6-2, 4-0 i 3-0 miały miejsce w Madrycie :)

2

Ramos tymi słowami już daje pstryczka Conte zanim jeszcze został zatrudniony. Będzie ciekawie

5

Tak trzymać.

0

Jak to napisałeś to aż mi sie latający Holender Van Persie przypomniał

3


Tutaj

0

Jasne, niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba, ale staram się puszczać takie mimo uszu.
Sam przyznam, że w trakcie meczu często "rzucam mięsem" w stronę trenera czy to piłkarzy, ale TYLKO w prywatnych rozmowach ze znajomymi, których nota bene nikt na poważnie nie bierze i tak dajemy sobie upust emocjom. Tak jest zdrowiej niż wypluwać ten cały jad publicznie na stronie gdzie wchodzi 100 tysięcy ludzi dziennie

3

Prosze nie szpiegować

17

Hejterem może i nie jestem, ale ten mecz nie zmienia mojego zdania o nim. Wygrał mecz zmianami i to trzeba mu oddać, zasługuje na pochwały po tej całej krytyce, ale moim zdaniem całkowicie uzasadnionej.
To nie tak że już nie zmienię o nim zdania, aczkolwiek to jest dłuższy proces niż dwa spotkania.

35

Jak Malcom w środe nie zagra to chyba przejde sie na kolanach do Częstochowy wymodlić dla niego jakieś minuty :D

17

W Realu gra Federico Valverde

1

W Polsce aktualnie żadna. Wygląda na to że w polskiej telewizji tych rozgrywek nie ujrzymy.

3

Zdecydowanie. U mnie znajduje się na powiedzmy TOP4 wszech czasów, za Grą o tron, Breaking Bad i Peaky Blinders. Ale nie każdemu aż tak podejdzie, to z pewnością.

0

Dokładnie. Od jakiegoś czasu patrzę na przyszłą wizję Barcy bez Leo troszkę inaczej. Gdybym napisał co o tym myślę to by mnie tu zjedli, zlinczowali, przeżuli i wypluli.

8

Problem jest nie w Messim, a w głowach zawodników. Gdy go nie ma to odpowiedzialność rozkłada się na wszystkich chłopaków po trochu. Gdy Leo się pojawia oni nagle mają gdzieś z tyłu głowy że to on jest niekwestionowanym liderem i każda akcja musi przejść przez niego. Nawet jak jest źle ustawiony i kryty przez kilku rywali

0

Jasne, że Messi zapewnia mega jakość i trzeba się cieszyć dopóki jest w klubie, ale myślę że w tym konkretnym meczu wynik byłby gorszy gdyby grał. Chłopaki graliby pod niego, a sam Leo dostałby plaster

0

A fakt, mój błąd. Chyba czas spać

2

Szczerze to moim zdaniem Roberto właśnie przespał najlepszy moment na podanie i dał mu tę piłkę sporo za późno, uratowało go tylko fantastyczne uderzenie z miejsca Luisa.

0

O ty spryciarzu ty

0

Rządzi twardą ręką i nie znosi sprzeciwu. Przy gwiazdach pokroju Ramosa takie coś nie przejdzie. Oczywiście takie jest moje zdanie, a ja sie gówno znam :P

4

Dokładnie, z deszczu pod rynnę. O ile Real grał tragicznie to piłkarze, przynajmniej w mediach, byli murem za Lopeteguim. Conte natomiast prędzej czy później wysadzi tę szatnię od środka jak Mourinho

14

"Onda Cero informuje, że Julen Lopetegui zostanie zwolniony jeszcze dziś, a jutro o 13:00 prezentacja Antonio Conte."
@Kręcidło

0

Drugiej

0

To która bramka jest na jego konto twoim zdaniem? Przy pierwszej nie miał nic do gadania, karny to wiadomo, trzecia idealne uderzenie Suareza, czwarta Ramos dostał wylewu (chociaż tutaj jeszcze miał jakieś szanse bramkarz, ale absolutnie nie jest to jego wina że stracili tę bramkę), piąta też nie miał nic do gadania. A jednak coś tam jeszcze obronił.

30

Akurat Kurła był najpewniejszym punktem ich defensywy dzisiaj xD

2

Ta piłeczka do Alby przy bramce - majstersztyk

30

Idealny scenariusz dla Alby. Wolny Nacho w dodatku z żółtą kartką i do tego Varane z karnym na koncie.

0

Hmm, to nie mam pojęcia

0

Ja tam wpisałem swój adres normalnie, ale w sumie myślę że to nie ma żadnego znaczenia co tam wpiszesz.

0

Denis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?