0

Nie wybuchnie. Gdybyś nie zwrócił na to uwagi i po prostu złożył kompa tak jak masz to pewnie byś nawet nie zauważył

0

Nic sie nie stanie, najwyżej nie wykorzystasz pełnych możliwości tego ramu (na papierze), ale zauważalnego wpływu na wydajność nie będzie.

14

A ile jego drużyna stworzyła mu okazji w tych meczach?

0

Dzięki gruby

0

Przecież to zależy jaki masz budżet itd. Nie da sie jednoznacznie stwierdzić, tym bardziej że ostatnio ceny inteli były dwa razy takie jak powinny, nie wiem czy sie to już unormowało

27

13 posterunek / Miodowe Lata

8

I tak obaj wiemy że Giroud

0

Jak nie dokończą to ci rozliczą mecz po kursie 1.0

4

Najpierw Jarek, potem Klatus a teraz Muniak ma swoje 5 minut niesławy :D

3

Z całym szacunkiem do Cou, ale chłopak musi usiąść na chwilę na ławie. Może i skrzydło to nie jest jego pozycja, ale miał już tam bardzo dobre mecze, a od miesiąca po prostu go nie ma.

4

33

No pewnie, dopiero co na prowadzenie wyszli, zostały 2 minuty niech lecą w dziesięciu do ataku po czwartą bramke i dostaną remis za kołnierz xD

8

0

Bardzo fajny komentarz, polecam

0

Po pierwsze nie jest na sprzedaż, a po drugie on tak gra praktycznie od początku obecnego sezonu.

0

Gramy kompletnie bez skrzydeł, po lewej stronie za dwóch gra Alba, po prawej nie ma nikogo

26

Podać ci papier?

16

Grali tragicznie, nawet gorzej niż w kilku ostatnich spotkaniach. Samobój po akcji Viniciusa zakończonej klasycznym centrostrzałem odbitym od tyłka obrońcy.
Wynik strasznie przekłamuje obraz meczu bo mogło być równie dobrze 3-0 dla Valladolid i nikt nie mogłby się przyczepić

0

Jestem pewny że to nie był nawet strzał

48

"zwycięstwo gwarantuje im 18latek"
Zwycięstwo im gwarantuje dupa obrońcy Valladolid

4

Mnie tam ten wynik nie smuci ani trochę. Zawsze jest szansa że pomyślą że jest wszystko w porządku :)

2

W tym przypadku jedyny efekt miotły jaki do nich pasuje to na szufelke i do kosza

0

Nie oglądam Evertonu i cały czas byłem przekonany że on jest pomocnikiem, a tu on na wysuniętym napastniku gra no prosze :V

0

Chyba im sie nowy stadion marzy z tego co słyszałem

1

Może kolega jest z przyszłości

0

Bayern upsik hehe

0

Wrócili do taktyki Zidana, tylko że jakby im ktoś podmienił piłkarzy na drugoligowców

9

U mnie sędzia już hattrika strzelił

0

Ale ja nie miałem na celu pisać że to najlepsza strona w internecie, tylko że między tą a realową jest przepaść jak między bolidem F1 a autem Flinstonów :V

4

Na pewno nie Zlatan, heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?