4

Wygląda jak efekt rybiego oka troche ale nie wiem xD

1

No całkiem sporo :) Najlepiej jak znajdziesz sobie 3 osoby do największego pakietu to wychodzi 13zł na głowe

0

Ja jestem w połowie i może nie ma tego klimatu co z Escobarem, ale i tak jest bardzo dobrze.

0

Francja finalista Euro i zwycięzca mundialu to przereklamowana drużyna?
Belgia to sie zgadzam bo od dawna są zawsze w gronie faworytów a nic z tego nie wynika. A Chorwacja? Rzemieślnicy.

1

W Win10 wystarczy ci w zupełności Windows Defender + od czasu do czasu skan jakimś Malwarebytes.

2

Jasne że jest istotny, ale jednak najlepsi skoczkowie potrafili wygrywać seryjnie konkurs za konkursem, mimo że bardzo często mieli gorsze warunki niż rywale. Na przestrzeni całego sezonu to praktycznie nie ma znaczenia, że komuś tam gorzej powiało. Inna sprawa na konkursach olimpijskich czy nawet TCS, no ale to już taka specyfika sportu. Zniżać tę dyscyplinę do poziomu "no tylko sie wybic i potem samo leci" to skandal, a niejednokrotnie już takich widziałem

2

????

5

A potem ci przyjdzie jeden z drugim i powie że ta dyscyplina jest głupia bo wygrywa ten któremu lepiej powieje xD

1

A potem ten "rozsądnie myślący człowiek" będzie pluł jadem czemu szans w ogóle nie dostaje chociażby Oriol czy Puig. Nie mam nic przeciwko de Jongowi, ale trzeba mieć świadomość że on wpłynie mocno na szanse młodzieży z drugiej linii

1

Ostatnio mam wrażenie że tu codziennie sie ktoś pyta kiedy serwery włączą. Taki to dzisiaj biznes gier AAA

46

Czy zabierze mnie do muzeum lotnictwa

0

No to idealnie potwierdziłeś moje odczucia po 3 odcinkach :P

0

Ja mam 3 za sobą, wydaje mi się że sezonów z Escobarem nie przebije, ale może być lepszy niż ostatni. W każdym razie przyjemnie się ogląda i odcinki się nie dłużą jak dla mnie

2

A czemu Batman czyta się Batman, ale Superman to Supermen

0

Jeden mecz w CSGO to 100-150mb transferu, w zależności jak długo trwa rzecz jasna.

1

Niektórzy są spoko, inni oszukują. Jak to wszędzie

35

De Light i Langlet wymarzona para stoperów

9

No tak bo zawsze jak Adaś skakał to za oknem śnieg był xd

16

76

Coś te proporcje chyba nie takie

3

Ciebie to chyba ze śpiączki wybudzili przed dzisiejszym spotkaniem

46

0

W plushu chyba za 25zl jest taki abonament przy czym umowę masz na czas nieokreślony, możesz zerknąć

25

Jutro na okładce bedzie wywiad z siostrą Dembele, że jak był mały to nie opuszczał deski od kibla

1

Tak z ciekawości, jak oceniasz Unity i Origins?

1

No w Black Flagu ogólnie to było mam wrażenie lepiej zrobione i większy nacisk na to był (w sumie nie dziwne). W Origins i Odyssey to raczej taki dodatek i to w sumie mało potrzebny.

4

Możesz nie lubić Ubisoftu czy Assassinów, ale nazywajac Odyssey gniotem tylko pokazujesz jakie masz pojęcie, sory

1

Odyssey to, w przeciwieństwie do innych AC, RPG pełną gębą. Rozwój postaci, opcje dialogowe itd. są na dużo lepszym poziomie niż w reszcie Assassynów. Jedynie te bitwy morskie są jakieś takie byle jakie ale ja ich nigdy nie lubiłem

1

Polskie sieciówki z elektroniką od początku listopada bawią się w "black weeks", szczerze wątpię że przecenią ją bardziej niż o 100zł, szczególnie że to nowa gierka.

1

Assassin's Creed Odyssey na PS4 i XBOX One za 139zł w Euro AGD i MediaMarkt.
Jak ktoś jeszcze nie ma to brać bo warto, a taniej jeszcze dłuuuuugo nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?