Stanowski bodajże pisał, że w przypadku nieudanego ataku na piłkę jest żółta+karny, a za celowy faul taktyczny jest czerwona. Ile w tym prawdy to nie wiem, a meczu nie oglądałem to sie nie wypowiem jak to wyglądało :P
Raz wypadł na 15 spotkań, a tak to omija jakieś pojedyncze mecze lekkimi urazami na 2-4 dni. Czy to już nazwać można szklanką nie wiem, ale fakt że ma jakieś urazy dość regularnie. Chociaż patrząc na jego budowę ciała i jak często jest faulowany czy to powinno dziwić?
Jasne, nie wiem jakim będzie trenerem, nie wiem jak poradzi sobie z charakterkami piłkarzy, miałem na myśli tylko jego wizję gry i rozumienie tych wszystkich schematów.
Nawet już mi nie chodzi o zawartość bo tablicy to nie sprawdzam już od dawna. Nie spełnia nawet podstawowych funkcji, które działały świetnie kilka lat wstecz. Powiadomienia, że ktoś dodał posta dostaje kilka godzin po fakcie, na PC jak klikniesz na zdjęcie to trwa wieki zanim sie powiększy. Pokazuje mi nieodczytane wiadomości widmo, mimo że wszystkie rozmowy mam odczytane i tak można wymieniać i wymieniać
Ten Facebook z biegiem czasu to coraz większe gówno nie tylko pod względem zawartości, ale i technicznym. Gdyby nie grupa na studiach to już dawno bym se dał z tą stroną spokój :V
Gdybym to ja miał decydować to bym sie nie porwał drugi raz na niego, ale to kto inny decyduje i mi pozostaje tylko to zaakceptować. Nie ja się będę z nim w biurach użerał a na boisku mnie zadowoli na pewno ;)
Jeżeli szatnia go chce i zarząd nie ma nic przeciwko to chowam moje prywatne zdanie o nim do kieszeni. Skoro szatnia nie ma problemu z jego zachowaniem to mnie interesuje tylko poziom sportowy. Niech wraca :)
Wpompowywanie fortuny do obiegu bez pokrycia to nie są zasady biznesowe. Nawet zabraniają tego przepisy tylko ci na górze dostają swoją działkę i siedzą cichutko. Z tego samego powodu rząd nie dodrukowuje sobie pieniędzy jak im brakuje na inwestycje. Nie interesowały mnie galaktyczne transfery Realu bo tam nie było żadnych wątpliwości i ich budżet wynikał z gigantycznej marki. City jest podobnym projektem do PSG, a jednak z ich udziałem jest o wiele mniej kontrowersji, więc można (ale oczywiście też są, żeby nie było że są święci).
Co innego jak klub wykorzystuje pieniądze które już są w obrocie czy to ze strony sponsorów czy własnego przychodu, a co innego jak abdul w turbanie zakłada firmę żeby zostać sponsorem swojego własnego tworu (w ten czy inny sposób)
Czego tu nie rozumiesz, że konto które podałeś jest w języku włoskim, a to pierwsze w angielskim, ale oba są oficjalnymi kontami klubu? Nawet w opisie masz podane odnośniki do kont w innych językach
1
Stanowski bodajże pisał, że w przypadku nieudanego ataku na piłkę jest żółta+karny, a za celowy faul taktyczny jest czerwona. Ile w tym prawdy to nie wiem, a meczu nie oglądałem to sie nie wypowiem jak to wyglądało :P
1
Raz wypadł na 15 spotkań, a tak to omija jakieś pojedyncze mecze lekkimi urazami na 2-4 dni. Czy to już nazwać można szklanką nie wiem, ale fakt że ma jakieś urazy dość regularnie. Chociaż patrząc na jego budowę ciała i jak często jest faulowany czy to powinno dziwić?
4
Patrząc na to co grają to byłyby na pewno zacięte spotkania :)
0
Remis daje nam rozstawienie z pierwszego koszyka na el. ME więc jest czego pilnować
6
Jasne, nie wiem jakim będzie trenerem, nie wiem jak poradzi sobie z charakterkami piłkarzy, miałem na myśli tylko jego wizję gry i rozumienie tych wszystkich schematów.
6
Nic nie ujmując Inieście, ale to Xavi jest mózgiem futbolu :P
12
Nawet już mi nie chodzi o zawartość bo tablicy to nie sprawdzam już od dawna. Nie spełnia nawet podstawowych funkcji, które działały świetnie kilka lat wstecz. Powiadomienia, że ktoś dodał posta dostaje kilka godzin po fakcie, na PC jak klikniesz na zdjęcie to trwa wieki zanim sie powiększy. Pokazuje mi nieodczytane wiadomości widmo, mimo że wszystkie rozmowy mam odczytane i tak można wymieniać i wymieniać
23
Ten Facebook z biegiem czasu to coraz większe gówno nie tylko pod względem zawartości, ale i technicznym. Gdyby nie grupa na studiach to już dawno bym se dał z tą stroną spokój :V
0
Gdybym to ja miał decydować to bym sie nie porwał drugi raz na niego, ale to kto inny decyduje i mi pozostaje tylko to zaakceptować. Nie ja się będę z nim w biurach użerał a na boisku mnie zadowoli na pewno ;)
14
Jeżeli szatnia go chce i zarząd nie ma nic przeciwko to chowam moje prywatne zdanie o nim do kieszeni. Skoro szatnia nie ma problemu z jego zachowaniem to mnie interesuje tylko poziom sportowy. Niech wraca :)
0
Wpompowywanie fortuny do obiegu bez pokrycia to nie są zasady biznesowe. Nawet zabraniają tego przepisy tylko ci na górze dostają swoją działkę i siedzą cichutko. Z tego samego powodu rząd nie dodrukowuje sobie pieniędzy jak im brakuje na inwestycje. Nie interesowały mnie galaktyczne transfery Realu bo tam nie było żadnych wątpliwości i ich budżet wynikał z gigantycznej marki. City jest podobnym projektem do PSG, a jednak z ich udziałem jest o wiele mniej kontrowersji, więc można (ale oczywiście też są, żeby nie było że są święci).
1
Co innego jak klub wykorzystuje pieniądze które już są w obrocie czy to ze strony sponsorów czy własnego przychodu, a co innego jak abdul w turbanie zakłada firmę żeby zostać sponsorem swojego własnego tworu (w ten czy inny sposób)
0
Po co psuć gry, ja tam bym pograł
3
Czego tu nie rozumiesz, że konto które podałeś jest w języku włoskim, a to pierwsze w angielskim, ale oba są oficjalnymi kontami klubu? Nawet w opisie masz podane odnośniki do kont w innych językach
0
Obejrzyj jeszcze z dwa odcinki i zdecydujesz czy warto, jak po 4-5 odcinkach nie chwyci to już nie chwyci.
50
Pewnie dlatego Twitter dał im status "Zweryfikowany", żeby nabrać takich naiwniaczków jak my
3
Bo to nie ma być BB, może ci po prostu takie klimaty nie pasują. Też bym do jakiegoś ścisłego topu go nie zaliczył, ale był bardzo dobry według mnie.
0
Verma nie zawodzi jak jest zdrowy, z tym że często nie jest ;) i w przyszłym roku skończy 34 lata
0
Z którego roku to wydanie?
0
na obronie?
0
Każdy
Dobranoc
5
Kierowcą fiata
1
Lepiej dla ciebie
6
Minister obrony przed białą magią
1
Netflix zawsze wypuszcza całe sezony od razu
0
Hm, w sumie zapomniałem o tej, ale to pewnie dlatego że nie lubie Nicki Minaj i wyrzuciłem ją z pamięci xD
0
No pewnie ta z Rap God o ile to nie podchwytliwe
1
Wypłacasz na paypala i z paypala na konto. Bank ma tylko wgląd że kasa przyszła z paypala, a skąd sie znalazła na paypalu to już nie ;)
2
Jest od piątku, ale wypuszczony jako nowy serial "Narcos: Mexico", nie 4 sezon Narcos
0
Netflix akurat w kwestii filmów nie ma za wiele do zaoferowania