Rok temu były nawet spore przeceny na standardowe PS4 na Black Friday, w tym roku może już na Pro się coś fajnego pojawi, warto zaczekać.
A z nagłośnieniem Ci nie pomogę bo ja mam subwoofer + 2 głośniki za 300zł i nawet nie myślę żeby coś zmieniać bo mi to wystarcza :P
Nawet jak nie masz 4K to się opłaca wziąć Pro, szczególnie to widać w nowym Red Dead Redemption 2. Dużo lepsza płynność i trochę (choć nie jakoś znacznie) polepszona grafika nawet na standardowej rozdzielczości. No chyba że ta różnica w cenie ma dla ciebie już większe znaczenie to możesz się zastanowić, ale jak jesteś gotów dołożyć do Pro to śmiało.
Dla mnie powinien po prostu być bardziej "obity", faktycznie wygląda trochę jak Legolas. Choć jezeli jego postać ma się "starzeć" wraz z sezonami (może nie pod względem wieku a właśnie szerokiej maści blizn itd) to nawet jestem za, żeby na początku był gładki.
Ale tak jak mówisz to na razie pierwsze próby charakteryzacji a już jest dobrze
Źle to ująłem, bo jednak w większości zaczynał mecz od początku, ale praktycznie nigdy nie grał "od deski do deski". W jego przypadku jak wystawiasz go od pierwszej minuty to musisz się liczyć z tym, że masz na mecz dwie zmiany zamiast trzech.
Niektórzy to serio chyba mają jakieś kompleksy. Wiadomo że Real to w tym momencie dużo gorętszy temat i jak ktoś sie dziwi, że o nich rozmawiali więcej to ja już nie wiem jak pomóc.
1
Nie nie, specjalnie nie dałem Mercedesa żeby pokazać że jest jeszcze pole do poprawy
https://ih1.redbubble.net/image.325028034.8790/mp,550x550,matte,ffffff,t.3u1.jpg
20
Superliga zrujnowałaby wszystko, ze wszystkimi klubami które do niej nie wejdą na czele.
28
FCBarca.com to taki bolid Williamsa z F1 a ich strona to kamienna fura Flinstonów bez podłogi
0
U mnie w którymś FMie w sezonie bodajże 23/24 Arsenal spadł do Championship xD
0
Rok temu były nawet spore przeceny na standardowe PS4 na Black Friday, w tym roku może już na Pro się coś fajnego pojawi, warto zaczekać.
A z nagłośnieniem Ci nie pomogę bo ja mam subwoofer + 2 głośniki za 300zł i nawet nie myślę żeby coś zmieniać bo mi to wystarcza :P
1
Nawet jak nie masz 4K to się opłaca wziąć Pro, szczególnie to widać w nowym Red Dead Redemption 2. Dużo lepsza płynność i trochę (choć nie jakoś znacznie) polepszona grafika nawet na standardowej rozdzielczości. No chyba że ta różnica w cenie ma dla ciebie już większe znaczenie to możesz się zastanowić, ale jak jesteś gotów dołożyć do Pro to śmiało.
0
Polecam jak najbardziej. Jest bardziej "dojrzały" niż Rick i Morty
1
F1, Dirt albo Project Cars, w zależności czy wolisz bardziej symulator czy arcade
2
Ten jest lepszy dla większości która grała w gry, ale Netflixowy jest lepszym odwzorowaniem książkowego Geralta
1
Dobrze że Vidal gra, poustawia świeżaków
0
Podeślij bloga na PW, chętnie obczaje :)
0
Dla mnie powinien po prostu być bardziej "obity", faktycznie wygląda trochę jak Legolas. Choć jezeli jego postać ma się "starzeć" wraz z sezonami (może nie pod względem wieku a właśnie szerokiej maści blizn itd) to nawet jestem za, żeby na początku był gładki.
Ale tak jak mówisz to na razie pierwsze próby charakteryzacji a już jest dobrze
0
W książkach Geralt nienawidził zarostu i był gładki jak niemowlęca pupcia. Ludziom za bardzo do głowy wszedł wizerunek wykreowany przez REDów w grze
3
Carvajal również jeszcze z dwa tygodnie będzie bez gry
1
Arthur jest według mnie sporo lepszy niż Xavi w jego wieku. Xavi wtedy dopiero raczkował praktycznie, wypalił 3 sezony później
20
Nawet sie nie obejrzeliśmy a mega ciężki terminarz przeminął jak z bicza strzelił
0
Źle to ująłem, bo jednak w większości zaczynał mecz od początku, ale praktycznie nigdy nie grał "od deski do deski". W jego przypadku jak wystawiasz go od pierwszej minuty to musisz się liczyć z tym, że masz na mecz dwie zmiany zamiast trzech.
12
Nie bez powodu u Kloppa nie grał w podstawowym składzie.
1
Bierz, na Black Friday mogłaby być o kilka złotych tańsza, ale czy warto czekać miesiąc (może być równie dobrze drożej)
1
Verratti też był niewolnikiem i jakoś dalej pracuje
3
Pewnie dlatego ma status Zweryfikowane
8
Hazarda bym Realowi sprzątnął
3
Niektórzy to serio chyba mają jakieś kompleksy. Wiadomo że Real to w tym momencie dużo gorętszy temat i jak ktoś sie dziwi, że o nich rozmawiali więcej to ja już nie wiem jak pomóc.
0
Manita to chyba po prostu "dłoń" co oznacza "piąteczke". Wiadomo że klasyczna to do zera, ale chodzi chyba po prostu o strzelenie 5 bramek
4
Rasizm językowy w Harrym Potterze!!!
https://pbs.twimg.com/media/DqrDHBvWoAMskuy.jpg:large
42
Co? Ja to na razie tylko czytam wszędzie że Rockstar po raz kolejny wyznaczył nowy standard w produkcji gier
0
Wybaczam. Piąteczka (if you know what i mean)
4
Wypłacił nam jednego plaskacza w odwecie i kilka razy sie zamachnął
3
Brzmi jak kolejny film Tarantino
9
A jakim cudem 2:0 i 1:3 to wygrane WIĘCEJ niż dwoma golami?