1

Nie nie, specjalnie nie dałem Mercedesa żeby pokazać że jest jeszcze pole do poprawy
https://ih1.redbubble.net/image.325028034.8790/mp,550x550,matte,ffffff,t.3u1.jpg

20

Superliga zrujnowałaby wszystko, ze wszystkimi klubami które do niej nie wejdą na czele.

28

FCBarca.com to taki bolid Williamsa z F1 a ich strona to kamienna fura Flinstonów bez podłogi

0

U mnie w którymś FMie w sezonie bodajże 23/24 Arsenal spadł do Championship xD

0

Rok temu były nawet spore przeceny na standardowe PS4 na Black Friday, w tym roku może już na Pro się coś fajnego pojawi, warto zaczekać.
A z nagłośnieniem Ci nie pomogę bo ja mam subwoofer + 2 głośniki za 300zł i nawet nie myślę żeby coś zmieniać bo mi to wystarcza :P

1

Nawet jak nie masz 4K to się opłaca wziąć Pro, szczególnie to widać w nowym Red Dead Redemption 2. Dużo lepsza płynność i trochę (choć nie jakoś znacznie) polepszona grafika nawet na standardowej rozdzielczości. No chyba że ta różnica w cenie ma dla ciebie już większe znaczenie to możesz się zastanowić, ale jak jesteś gotów dołożyć do Pro to śmiało.

0

Polecam jak najbardziej. Jest bardziej "dojrzały" niż Rick i Morty

1

F1, Dirt albo Project Cars, w zależności czy wolisz bardziej symulator czy arcade

2

Ten jest lepszy dla większości która grała w gry, ale Netflixowy jest lepszym odwzorowaniem książkowego Geralta

1

Dobrze że Vidal gra, poustawia świeżaków

0

Podeślij bloga na PW, chętnie obczaje :)

0

Dla mnie powinien po prostu być bardziej "obity", faktycznie wygląda trochę jak Legolas. Choć jezeli jego postać ma się "starzeć" wraz z sezonami (może nie pod względem wieku a właśnie szerokiej maści blizn itd) to nawet jestem za, żeby na początku był gładki.
Ale tak jak mówisz to na razie pierwsze próby charakteryzacji a już jest dobrze

0

W książkach Geralt nienawidził zarostu i był gładki jak niemowlęca pupcia. Ludziom za bardzo do głowy wszedł wizerunek wykreowany przez REDów w grze

3

Carvajal również jeszcze z dwa tygodnie będzie bez gry

1

Arthur jest według mnie sporo lepszy niż Xavi w jego wieku. Xavi wtedy dopiero raczkował praktycznie, wypalił 3 sezony później

20

Nawet sie nie obejrzeliśmy a mega ciężki terminarz przeminął jak z bicza strzelił

0

Źle to ująłem, bo jednak w większości zaczynał mecz od początku, ale praktycznie nigdy nie grał "od deski do deski". W jego przypadku jak wystawiasz go od pierwszej minuty to musisz się liczyć z tym, że masz na mecz dwie zmiany zamiast trzech.

12

Nie bez powodu u Kloppa nie grał w podstawowym składzie.

1

Bierz, na Black Friday mogłaby być o kilka złotych tańsza, ale czy warto czekać miesiąc (może być równie dobrze drożej)

1

Verratti też był niewolnikiem i jakoś dalej pracuje

3

Pewnie dlatego ma status Zweryfikowane

8

Hazarda bym Realowi sprzątnął

3

Niektórzy to serio chyba mają jakieś kompleksy. Wiadomo że Real to w tym momencie dużo gorętszy temat i jak ktoś sie dziwi, że o nich rozmawiali więcej to ja już nie wiem jak pomóc.

0

Manita to chyba po prostu "dłoń" co oznacza "piąteczke". Wiadomo że klasyczna to do zera, ale chodzi chyba po prostu o strzelenie 5 bramek

4

Rasizm językowy w Harrym Potterze!!!
https://pbs.twimg.com/media/DqrDHBvWoAMskuy.jpg:large

42

Co? Ja to na razie tylko czytam wszędzie że Rockstar po raz kolejny wyznaczył nowy standard w produkcji gier

0

Wybaczam. Piąteczka (if you know what i mean)

4

Wypłacił nam jednego plaskacza w odwecie i kilka razy sie zamachnął

3

Brzmi jak kolejny film Tarantino

9

A jakim cudem 2:0 i 1:3 to wygrane WIĘCEJ niż dwoma golami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?