0

Mogłeś chociaż coś fajnego narysować

0

Nie bądź dla siebie taki krytyczny od razu, nie teraz to następnym razem

1

To akurat mogło być z autokorekty, sam mam czasem taki problem i o ile podmieni ci cały wyraz i zaraz widzisz, to pojedynczy ogonek czasami po prostu umknie

0

No i też nie twierdzę, że Lewy jest świętą krową i nie można go skrytykować, ale nie zapominajmy że Robert nigdy nie był i nigdy nie miał być dryblerem, rozgrywającym czy skrzydłowym. Jest killerem i jak nie dostanie piłki to bramki nie strzeli, nie cofnie się i akcji nie pociągnie (chociaż próbuje i chwała mu za to) bo wtedy nikogo nie będzie z przodu.
Aczkolwiek ostatnio mu sie chyba coś w główce poprzestawiało bo publiczne narzekanie na trenera po 4 spotkaniach i insynuowanie że on gra "o nic" w Lidze Narodów nie jest w porządku,

0

Wiedziałem że sie taka odpowiedź pojawi. Jasne że możesz taki obrazek znaleźć z każdym piłkarzem, ale jak nie widzisz tego obrazka powyżej po kilka(naście) razy w każdym meczu kadry, to już nie wiem jak pomóc.

0

Według mnie to Kurek przez ostatnie lata był przeciętnym siatkarzem. Od odejścia ze Skry 6 lat temu jego kariera poszła w złym kierunku, a ten epizod w Japonii niech bedzie podsumowaniem.
Na MŚ odpalił, ale nic wcześniej tego nie zapowiadało, włącznie z pierwszą fazą turnieju.

18

https://pbs.twimg.com/media/Dpfm-10XgAAJl9R.jpg:large
Typowy mecz w kadrze dla Lewego, ale przecież przez niego przegrywamy bo przestał strzelać xD

0

Zaczynasz grę od nowa w tym samym świecie, ale z dodaną masą rzeczy, nowe lokacje, postaci i około 200 nowych misji.

1

Disenchantment / Rozczarowani

2

Klocuch x Drake

0

O witam, u mnie podobnie tylko że za 38 xD

16

Złamał noge już w momencie kopnięcia, zanim jeszcze na niej "stanął"

0

Gdyby to był każdy inny "uczestnik" to takich śmieszków by nie było. Jego nikomu nie jest szkoda, może brzmi to brutalnie ale zasłużył jak nikt inny tam

13

Styl modliszki i trójkąt na tętnice xD

1

Procedura zgłoszenia znaku towarowego “Let’s get ready to rumble!” została wszczęta w 1984 roku przed United States Patent and Trademark Office (odpowiednikiem Urzędu Patentowego RP). Znak został objęty ochroną także w innych krajach, w tym na terytorium Wielkiej Brytanii. Buffer postanowił zastrzec swoje oznaczenie głównie dla usług rozrywkowych, w szczególności zapowiadania imprez sportowych, ale również dla szerokiej gamy innych towarów i usług w tym związanymi z filmem, telewizją i grami komputerowymi. Wymyślone przez niego sformułowanie szybko stało się szeroko rozpoznawalne nie tylko w świecie sportowym. Niewątpliwie duży wpływ na sukces zwrotu, miał sam przystojny i pełen charyzmy konferansjer, który słowa „Let’s get ready to rumble” wypowiada z niezwykłą werwą, podgrzewając emocje widzów do granic możliwości.
Znak towarowy przyniósł Michaelowi Buffer majątek szacowany na około 400 milionów dolarów, głównie dzięki udzielaniu licencji na korzystanie ze znaku przy okazji różnych imprez sportowych, jak również w grach wideo na PlayStation2, Nintendo 64, Dreamcast i Game Boy Advance. Podobno, spółka Midway Games zapłaciła 100 mln dolarów za licencję na używanie znaku „Let’s get ready to rumble” w produkowanych przez siebie grach.

4

Jak ktoś to ogląda wiedząc czego się spodziewać to nie jest najgorzej. Właściwie jestem nawet zaskoczony realizacją tego projektu. Jasne, "występy artystyczne" są do przemilczenia, walki za dużo z MMA nie mają wspólnego, ale sama transmisja itd. jest całkiem okej. Spodziewałem się czegoś gorszego szczerze mówiąc.
Jak ktoś włącza taką galę z myślą że obejrzy jakieś UFC to... to nie wiem co xD

5

Na pewno o tą ostatnią walkę Conora chodziło XD

7

O ile przeważnie to artystom się płaci za występy, to ci goście musieli sypnąć grubym hajsem że ich ktoś tam wpuścił i to kilka razy xD

1

Jagodzianki wzięli na hostessy

0

Gdybym miał oglądać każdy serial o jakim przeczytałem w internecie to chyba rozumiesz że nie starczyłoby mi nawet kocich dziewięciu żyć. Odpowiem ci z mojej perspektywy: Widziałem tutaj osoby polecające seriale nie raz i też nie raz z ich propozycji skorzystałem. Stąd wiem, że jeżeli napiszą że im się spodobał, to mogę śmiało odpalać. I od razu odpowiem na pytanie które w tym momencie ci se nasunie: nie, nie zapytam ich na PW bo jest to spore grono osób, których teraz z pamięci po nickach nie wymienię, ale jeżeli tu napiszą, to będę wiedział że to oni :)

0

Taktyk, dołączam sie do pytania

0

Ciężko znaleźć coś w wysokiej rozdzielczości z objęciem miasta, tym bardziej w nocy. Ujęć samego stadionu (z najwyższej trybuny) jest o wiele więcej, no ale nie o takie pytałeś to nie podałem. Tamto było najlepsze jakie udało mi sie znaleźć spełniające twoje kryteria :P

0

https://www.680news.com/wp-content/blogs.dir/sites/2/2017/09/28/EM110-92_2017_171200_hd.jpg
Co powiesz na to? Niestety rozdzielczość nie powala, ale HD jest chociaż

0

A mając dwa złote wrzucisz je do skarbonki czy wydasz na kupon totka? To działa podobnie.
@edit: właściwie doprecyzuje, w totku możesz zostać z niczym, a z paczki jednak zawsze coś tam poleci co nie :P Musisz sam podjąć decyzję. Jak zamierzasz za te coinsy kupić i tak paczki no to bez sensu żebyś brał coinsy.

2

Przynajmniej sie nie kryją z tym że to dla kasy i nie udają profesjonalnej federacji jak KSW xD

20

Chciałbym zobaczyć raport z tej analizy :V

4

Napisałbym coś ale nie będę naszego kolegi dobijać xD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?