0

Nie wiem co ty sie starasz udowodnić xD wyjazdy do Rosji zawsze są bardzo ciężkie, a Real w dodatku ma bardzo osłabiony skład. W La Liga natomiast nie gramy ani troche lepiej od nich pragnę przypomnieć.

0

Mimo wszystko osobiście dałbym Neymarowi. Jasne, Zvezda to nie Tottenham, ale dzisiaj był fenomenalny. Bramki, dryblingi, kluczowe podania. Messi rzecz jasna też, jeden z tych dwóch na bank dostanie

30

4

Oraz Gary Lineker jeszcze w trakcie meczu :)

1

Tylko Liverpoolowi został mecz ze Zvezdą a Napoli... z PSG :D

12

Przecież on co mecz przepuszcza piłkę jak pajac po kilka razy i w końcu dzisiaj mu wyszło

0

Tylko że Tottenham przy takim wyniku nic nie zyskuje więc to też inna sprawa trochę :)

0

Dlatego też usunąłem, przeczytałem post niżej i napisałem zanim sam zweryfikowałem. Zwracam honor :)

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Criss wstawaj, zesrałeś sie

0

W 4-4-2 przynajmniej mieliśmy kontrolę nad meczem. W 4-3-3 gramy tak samo nudno jak w 4-4-2 a dziur jest więcej niż w serze szwajcarskim

2

Że pisali że może być w przyszłości lepszy od niego to się zgodzę, ale że jest lepszy teraz? Nie przypominam sobie :)

8

Nie widziałem dosłownie ani jednej osoby twierdzącej że Dembele jest lepszy piłkarsko niż Neymar xD

51

No i to jest nagroda a nie jakaś tam złota piłka

1

Podoba mi się, ale usunięcie napisu było chyba głównym celem klubu. Nie chcą być postrzegani tylko jako klub piłkarski, ale też w przyszłości jako globalna marka. W dodatku niedawno przeprowadzali jakieś badania i wyszło że określenie "Barca" jest najbardziej kojarzone z klubem stąd odchodzą od pozostałych określeń rozwijając to najważniejsze.

41

Ciężko winić trenera jak w dwa lata wyprzedali mu cały podstawowy skład

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Sąsiada też ojciec bije a ja na swojego narzekam. Kurde masz rację

0

Szkoda tylko, że według prawa ta kasa się mu należy. Chore

0

Licze że Valencia postawi krzyżyk na Mułrinjo

0

O kurde o Kukim zapomniałem :D też mega kozak ale jak mówisz, potrzebuje dużo czasu a na początku lekko mówiąc nie powala. Ale warto przecierpieć bo potem maszyna

1

Narcos, Peaky Blinders, Breaking Bad, Stranger Things, Dexter, Rick and Morty, Sherlock

1

Pewnie coś mu tam dopłacą i spotkają się po środku. Nie mniej jednak gdyby nie gry to jego książek zapewne nie przeczytałoby 10% tych ludzi co obecnie. Zresztą oferowali mu procent w umowie od początku, ale to on chciał kasę z góry nie wierząc w jakikolwiek zysk na tej grze

4

Z jednej strony go rozumiem, jak się pomyśli że on dostał tylko 35 tysięcy za licencję a CDP trzepie taką kasiore... Ale sam wiedział co podpisuje. Procent od zysku? A komu to potrzebne? ;D

6

Prawnicy Sapkowskiego wysłali do CD Projektu wezwanie do zapłaty co najmniej 60 milionów zlotych dodatkowego wynagrodzenia, z tytułu prawa autorskiego do Wiedźmina xD Myślałem że jego ból dupy już na wyższy poziom nie wejdzie
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/andrzej-sapkowski-chce-od-cd-projektu-60-mln-zl/93knhd6

0

Skojarzyło mi sie zaraz z tym czarnym piratem z Kapitana Philipsa xD

1

Podejrzewam że koledze chodziło o temat narzekań na niskie zarobki siatkarzy i ogólnie małej kasy w tym sporcie.

0

Od jego pierwszego odejścia ze Skry, jego kariera klubowa jest lekko mówiąc "urozmaicona", że aż ciężko sie w tym połapać . W 6 lat zaliczył 5 różnych krajów.

0

Wiem że będzie grał w Szczecinie tylko dlatego, że tu mieszkam :V

0

Dalej to nie zmienia faktu, że Kurek zagrał na fenomenalnym poziomie zaledwie kilka spotkań (wystarczy powiedzieć że do meczu z Argentyną włącznie pół narodu chciało go wyrzucić z kadry), a Leon gra tak od ponad 3 lat. Zagrał najlepiej na turnieju, ale nie jest najlepszym siatkarzem świata. Niech utrzyma poziom chociaż zbliżony do tego przez cały sezon to możemy dyskutować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?