1

Bo nie jest dokończona dlatego m.in.na LR masz starą wersję cały czas. A z tymi odpowiedziami to celowo i bardzo dobrze, nie chce scrollować przez 50 komentarzy w jakiejś durnej dyskusji o polityce.
Ale szanuje że ty możesz woleć rozwinięte odpowiedzi, być może w przyszłości będzie możliwość włączenia automatycznego rozwijania ich ;)

0

A jakieś argumenty co ci sie nie podoba lepsze niż "tak jakoś"? ;D

16

Fabregas na fałszywej 9

0

Z góry założyłem że kupowałeś już kiedykolwiek jakąś grę na Steamie czy Originie i wiesz jak to wygląda.

0

Tak, bez

0

No przecież i tak grę musisz przypisać do Origina nawet jak kupisz pudełko więc w czym problem

0

Wersja cyfrowa w sklepie stacjonarnym? Czy to tak jakby się nie gryzie? :P

0

5G już testują a dalej pewnie połowa kraju jest poza zasięgiem 4G lub z zasięgiem takim, że działa gorzej niż 3G :V

15

Dobrze żeś se farelki do kabiny nie wstawił :P

1

Tak, ale mam na pulpicie skrót bezpośrednio do https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla i problem z głowy

0

Kup jakieś ergonomiczne krzesło biurowe a nie ten gejmingowy syf gdzie przepłacasz połowę ceny za to że jest "dla graczy". Podziękują ci i plecy i portfel

2

Ale w obu tych nagrodach inne były zasady głosowania :)

0

Zrozum że Mbappe to był praktycznie niemożliwy do zrealizowania biznes. PSG zarzuciło na niego sieci, a nie jesteśmy w stanie się zbliżyć do żadnej ich oferty. PSG to klub z jego kraju a sam Mbappe był fanem Kólewskich. Wszystkie okoliczności tu były złe :)

1

Owszem nie ma, ale jak ktoś zamierza grać tylko i wyłącznie w FIFE (a są takie osoby) to różnicy między konsolami nie ma, a Xbox jest o wiele tańszy

2

To napisz chociaż w co chcesz grać xd

1

Puszczają to co będzie miało najwyższą oglądalność, a wiadomo że Janusz meczyk włączy skoro Polacy rodacy grają. Oni już dobrze wiedzą co im się opłaca puścić według mnie

0

Tak, aczkolwiek nie

0

No co ty nie powiesz, nie żebym sam zwrócił na to uwagę w pierwszej mojej odpowiedzi tu

0

Tak, od dziecka marzyłem.

0

Po co ci prosiak, chlew zakładasz?

1

Nie może? Pewnie dlatego 12 z Top20 seriali na filmwebie jest dostępne na netflixie

1

Dom z papieru nie jest serialem netflixa. Udostępniają go tylko na swojej platformie

12

Jak tak czytam te bzdury co on gada, to chyba jednak dobrze podjęta

1

Najważniejsze to żebyś dobrze dobrał wymiary pod siebie. Szerokość, długość i co najważniejsze wysokość. Biurka macać nie będziesz bo myszka to i tak po podkładce śmiga. No chyba że masz tendencje do nawalania pięściami niczym Joshua o blat, wtedy bym wybrał coś twardego :V

0

Ostatni kwartał 2020 to chyba najbardziej logiczna data. Przed świętami żeby na prezent można było kupić

0

Za co? Że oszczędzali się mając pewny awans? Jasne że to nie z duchem sportu, ale taki przywilej ma drużyna która wcześniej grała na tyle dobrze, zeby móc odwalić taki rekreacyjny mecz na końcu

0

Trochę się ta aktualizacja na "początek ligi" przesunęła, ale przynajmniej kwestii godzin stało się zadość ;D

0

Kurde szybko działają xD

2

Też na to zwróciłem uwagę na ostatnich zdjęciach z treningów, ale stwierdziłem że może jestem przewrażliwiony i już mi sie wydaje :D

0

Po 2 kolejce przestałem wchodzić na FPL, a patrzę że nadal mam 14 miejsce w naszej lidze. Może jeszcze nie wszystko stracone :V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?