Bo nie jest dokończona dlatego m.in.na LR masz starą wersję cały czas. A z tymi odpowiedziami to celowo i bardzo dobrze, nie chce scrollować przez 50 komentarzy w jakiejś durnej dyskusji o polityce.
Ale szanuje że ty możesz woleć rozwinięte odpowiedzi, być może w przyszłości będzie możliwość włączenia automatycznego rozwijania ich ;)
Kup jakieś ergonomiczne krzesło biurowe a nie ten gejmingowy syf gdzie przepłacasz połowę ceny za to że jest "dla graczy". Podziękują ci i plecy i portfel
Zrozum że Mbappe to był praktycznie niemożliwy do zrealizowania biznes. PSG zarzuciło na niego sieci, a nie jesteśmy w stanie się zbliżyć do żadnej ich oferty. PSG to klub z jego kraju a sam Mbappe był fanem Kólewskich. Wszystkie okoliczności tu były złe :)
Puszczają to co będzie miało najwyższą oglądalność, a wiadomo że Janusz meczyk włączy skoro Polacy rodacy grają. Oni już dobrze wiedzą co im się opłaca puścić według mnie
Najważniejsze to żebyś dobrze dobrał wymiary pod siebie. Szerokość, długość i co najważniejsze wysokość. Biurka macać nie będziesz bo myszka to i tak po podkładce śmiga. No chyba że masz tendencje do nawalania pięściami niczym Joshua o blat, wtedy bym wybrał coś twardego :V
Za co? Że oszczędzali się mając pewny awans? Jasne że to nie z duchem sportu, ale taki przywilej ma drużyna która wcześniej grała na tyle dobrze, zeby móc odwalić taki rekreacyjny mecz na końcu
1
Bo nie jest dokończona dlatego m.in.na LR masz starą wersję cały czas. A z tymi odpowiedziami to celowo i bardzo dobrze, nie chce scrollować przez 50 komentarzy w jakiejś durnej dyskusji o polityce.
Ale szanuje że ty możesz woleć rozwinięte odpowiedzi, być może w przyszłości będzie możliwość włączenia automatycznego rozwijania ich ;)
0
A jakieś argumenty co ci sie nie podoba lepsze niż "tak jakoś"? ;D
16
Fabregas na fałszywej 9
0
Z góry założyłem że kupowałeś już kiedykolwiek jakąś grę na Steamie czy Originie i wiesz jak to wygląda.
0
Tak, bez
0
No przecież i tak grę musisz przypisać do Origina nawet jak kupisz pudełko więc w czym problem
0
Wersja cyfrowa w sklepie stacjonarnym? Czy to tak jakby się nie gryzie? :P
0
5G już testują a dalej pewnie połowa kraju jest poza zasięgiem 4G lub z zasięgiem takim, że działa gorzej niż 3G :V
15
Dobrze żeś se farelki do kabiny nie wstawił :P
1
Tak, ale mam na pulpicie skrót bezpośrednio do https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla i problem z głowy
0
Kup jakieś ergonomiczne krzesło biurowe a nie ten gejmingowy syf gdzie przepłacasz połowę ceny za to że jest "dla graczy". Podziękują ci i plecy i portfel
2
Ale w obu tych nagrodach inne były zasady głosowania :)
0
Zrozum że Mbappe to był praktycznie niemożliwy do zrealizowania biznes. PSG zarzuciło na niego sieci, a nie jesteśmy w stanie się zbliżyć do żadnej ich oferty. PSG to klub z jego kraju a sam Mbappe był fanem Kólewskich. Wszystkie okoliczności tu były złe :)
1
Owszem nie ma, ale jak ktoś zamierza grać tylko i wyłącznie w FIFE (a są takie osoby) to różnicy między konsolami nie ma, a Xbox jest o wiele tańszy
2
To napisz chociaż w co chcesz grać xd
1
Puszczają to co będzie miało najwyższą oglądalność, a wiadomo że Janusz meczyk włączy skoro Polacy rodacy grają. Oni już dobrze wiedzą co im się opłaca puścić według mnie
0
Tak, aczkolwiek nie
0
No co ty nie powiesz, nie żebym sam zwrócił na to uwagę w pierwszej mojej odpowiedzi tu
0
Tak, od dziecka marzyłem.
0
Po co ci prosiak, chlew zakładasz?
1
Nie może? Pewnie dlatego 12 z Top20 seriali na filmwebie jest dostępne na netflixie
1
Dom z papieru nie jest serialem netflixa. Udostępniają go tylko na swojej platformie
12
Jak tak czytam te bzdury co on gada, to chyba jednak dobrze podjęta
1
Najważniejsze to żebyś dobrze dobrał wymiary pod siebie. Szerokość, długość i co najważniejsze wysokość. Biurka macać nie będziesz bo myszka to i tak po podkładce śmiga. No chyba że masz tendencje do nawalania pięściami niczym Joshua o blat, wtedy bym wybrał coś twardego :V
0
Ostatni kwartał 2020 to chyba najbardziej logiczna data. Przed świętami żeby na prezent można było kupić
0
Za co? Że oszczędzali się mając pewny awans? Jasne że to nie z duchem sportu, ale taki przywilej ma drużyna która wcześniej grała na tyle dobrze, zeby móc odwalić taki rekreacyjny mecz na końcu
0
Trochę się ta aktualizacja na "początek ligi" przesunęła, ale przynajmniej kwestii godzin stało się zadość ;D
0
Kurde szybko działają xD
2
Też na to zwróciłem uwagę na ostatnich zdjęciach z treningów, ale stwierdziłem że może jestem przewrażliwiony i już mi sie wydaje :D
0
Po 2 kolejce przestałem wchodzić na FPL, a patrzę że nadal mam 14 miejsce w naszej lidze. Może jeszcze nie wszystko stracone :V