No tak, lepiej czytać twój setny komentarz o DOKŁADNIE takiej samej treści jak to Valverde sie nie nadaje. Może przecinki są w innych miejscach żeby nudno nie było
Studio Telltale Games, znane głównie z serii The Walking Dead i The Wolf Among Us zwolniło ponad 200 pracowników i zostanie zamknięte na amen. Nie dokończą nawet ostatniego sezonu TWD. Elegancki przykład jak można wszystko stracić przez bycie zbyt napalonym na kasiore. Po ogromnym sukcesie TWD i TWAU brali się za produkcję kilku gier na raz na różnych licencjach i wszystkie wychodziły słabo. Szkoda
Dlatego napisałem "jakąś"? Ciężko sie domyślić co. Jak ktoś jest graczem z zamiłowania to jasne że weźmie PS4. XO nie ma niczego czym mógłby przyciągnąć oprócz Forzy i niższej ceny (która notabene wynika z gorszej sprzedaży :)) )
14
Wiem jedno, na pewno nie United :P
5
No tak, lepiej czytać twój setny komentarz o DOKŁADNIE takiej samej treści jak to Valverde sie nie nadaje. Może przecinki są w innych miejscach żeby nudno nie było
9
A gdzie ja napisałem że na serio to wziąłem? Na pewno tamten komentarz mniej mnie interesuje niż to ile goli Messi strzelił z brodą :)
38
Sam bodajże pisałeś że cie Messi strolował bo zgolił brode jak ty zapuściłeś, a czepiasz sie tego? xD
1
No to wejdź sobie na fili.cc i sam znajdź film w wyszukiwarce
12
Opraw sobie w ramkę i cyk nad łóżko
0
https://fili.cc/film/kapitan-ameryka-wojna-bohaterow-2016/1536
5
A karne z Portugalią już powtórzyli?
1
Wygra ten który da więcej kasiory, żadna filozofia. Koszulki tu nie mają znaczenia xD
0
Nie
4
Studio Telltale Games, znane głównie z serii The Walking Dead i The Wolf Among Us zwolniło ponad 200 pracowników i zostanie zamknięte na amen. Nie dokończą nawet ostatniego sezonu TWD. Elegancki przykład jak można wszystko stracić przez bycie zbyt napalonym na kasiore. Po ogromnym sukcesie TWD i TWAU brali się za produkcję kilku gier na raz na różnych licencjach i wszystkie wychodziły słabo. Szkoda
2
teoretycznie to jest dalej zawodnikiem Realu Madryt :V
14
Myśleli że wygrają sobie spacerkiem, ot cały sekret
0
Będzie mógł grać od 24 lipca 2019
22
W Nowej Hucie pies nasikał na płot
0
Stanowski sam to napisał na Twitterze bodajże
3
Ciii, daj mu sie w spokoju zesrać pod siebie
0
Bez moda chyba sie nie da, a tego na konsoli nie zainstalujesz
9
Szczerze to nawet nie wiedziałem że jeszcze telefony z simlockiem sprzedają :V
7
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_gnfzG73xjoUGIcxGagzSDEtFFBJDnyid.jpg
7
Do tego jeszcze daleko. Przed turniejem ciężko było o tym myśleć, ale nasi pokazują się tutaj z niespodziewanie dobrej strony i kto wie :)
7
Wygląda troche jak Schwarzenegger
0
Dlatego napisałem "jakąś"? Ciężko sie domyślić co.
Jak ktoś jest graczem z zamiłowania to jasne że weźmie PS4. XO nie ma niczego czym mógłby przyciągnąć oprócz Forzy i niższej ceny (która notabene wynika z gorszej sprzedaży :)) )
0
Xbox to ma sens tylko jak jesteś fanem Forzy, albo grasz tylko w jakąś FIFE i nic więcej a szkoda ci dołożyć do PS4.
17
Jak nic nie wiedzą to skąd my mamy wiedzieć xD
0
Musisz mieć aktywowanego tokena z appki na androidzie przez co najmniej 7 dni (albo 15, nie pamiętam). Wtedy ta blokada zniknie
6
Jedna osoba ci coś tam odpisała na twój komentarz a ty robisz sensacje jakby o tym zaraz TVP Info miało reportaż nakręcić xD
3
Na pewno za tym stoi Jarek
6
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_2xOSBWmid4xktPTeOjDFtgzHOcuKrowt.jpg
1
gearbest