Co zawalił? Alba sam wbiegł w gościa który stał w miejscu. Suarez został najzwyczajniej zablokowany, a obaj płaczą do sędziego po zasłużonym faulu Dembele. Zawalił że obaj kartki nie dostali, tu sie moge zgodzić
Wchodzisz na https://www.reddit.com/r/soccerstreams Masz liste wątków (bo to takie ala forum) z meczami. Wchodzisz np. w "Liverpool U19 vs PSG U19". Na dole w komentarzach są wrzucane streamy, niektóre są po prostu linkami na przeglądarke, a inne linkami do acestream. Na najlepsze mecze jest tych linków tam po kilkanaście albo i czasami kilkadziesiąt. W różnych jakościach, językach itd.Każdy link jest tam opisany. Polskich co prawda nie ma, ale angielskich przeważnie jest sporo. Wątek z meczem Barcelony i linkami do niego pojawi się pewnie z godzinę przed meczem, ale pamiętaj że niektóre streamy startują dopiero kilka minut przed samym meczem i nie pokazują studia. Konta nie musisz mieć
Czy ja wiem, w Arsenalu mieli wywalone na wyniki sportowe, liczyła się tylko wysokość przychodu. Jak ten pan zamierza tę filozofię przenieść do Milanu to może być różnie. Chociaż żeby zmaksymalizować kasiorke musiałby na stałe wrócić do LM, zawsze jakiś plus :)
Jak pytałem o opinię posiadaczy to nikt w sumie nie narzekał. Być może nie należy do najlepszych kosiarek, tej maszynce bliżej jednak do trymera niż golarki. Ale nakładka ma kilkanaście ustawień długości, a jak ją zdejmiesz całkowicie to goli na zero, czy perfekcyjnie to nie mam jak ocenić. Największy plus dla mnie, że akumulator wystarczy na dobre kilka goleń, a sama konstrukcja jest wodoodporna i ostrze można wsadzić pod kran i opłukać, zamiast bawić sie z jakąś miotełką.
Dla mnie też jest przereklamowany, co nie zmienia faktu że cieszyłem się że ma do nas dołączyć. Z perspektywy czasu i tego jak się zachowuje i wypowiada, teraz jestem zadowolony że jednak został. Ale w dziesiątce też bym go nigdy nie umieścił. Może za jakiś pojedynczy sezon, ale generalnie to brakuje mu sporo.
Nikt ich tam siłą nie wysyła. Skoro się zgodzili to znaczy że wolą przytulić kasiorke niż grać u siebie. Kibice to wiadomo, ale nie mają na to wpływu :)
Też nie twierdzę, że ma/będzie miał zawsze rację i ze wszystkim się każdy będzie zgadzał. Dyplomacja zawsze wejdzie w grę. Ale jak porównam sobie wypowiedzi Nawałki (którego zresztą też szanuję za to co zrobił z tą kadrą, mundial tego nie zatrze dla mnie), to jest dużo bardziej konkretny i chociaż możemy usłyszeć coś więcej niż "mieliśmy swoje okazje, drużyna zagrała dobrze". A to że z prezesem mają odmienne zdania, to chyba nawet dobrze świadczy, że nie ustawiają sobie jednej śpiewki pod publiczkę :P
Najbardziej cenię w Brzęczku to, że nie owija w bawełnę i mówi co mu w głowie siedzi. Nie jest bezjajeczny jak poprzednicy ala "przeanalizujemy mecz w sztabie" tylko w telewizji ci powie co mu nie pasowało, czemu nie gra ten, czemu gra tamten. Szanuję.
Kurek to przede wszystkim był przyjmującym, ale ze względu na słabe przyjęcie (u przyjmującego XD) i brak atakującego po Wlazłym, wcisnęli go tam. Nie ma co ukrywać że gra za nazwisko, chociaż też nie ma w jego miejsce super talentów
1
Dostawca pizzy
0
Na remis, przynajmniej obie zgubiłyby punkty
1
Czasami niektórzy to serio mają problemy z myśleniem
2
Bukmacherzy muszą cie uwielbiać
0
Co zawalił? Alba sam wbiegł w gościa który stał w miejscu. Suarez został najzwyczajniej zablokowany, a obaj płaczą do sędziego po zasłużonym faulu Dembele.
Zawalił że obaj kartki nie dostali, tu sie moge zgodzić
0
Suarez i Alba są żałośni xd
2
I tak będą. Kanał na którym mecz leci wyświetla sie na pasku chyba od stuleci, a i tak przed meczem 200 pytań o to
2
Jak myślisz że to sie czyta poprawnie Kutinio to jesteś w błędzie :P
0
Pamiętaj, że to podaje Sport. Co nie zmienia faktu, że jeżeli faktycznie takie będą to będzie jakaś tragedia :)
4
https://www.fullmatchesandshows.com/
1
Tak samo nie płacz jak wygrają tylko 1:0 ;)
0
Na otwartym Polsacie to może co najwyżej finał puszczą :)
0
Jakiś czas temu w VLC oglądałem na telefonie normalnie.
0
Jeden środowy mecz na TVP1, tak jak było wcześniej. Dogadali się z Polsatem. Na otwartym polsacie nie będzie
1
Wchodzisz na https://www.reddit.com/r/soccerstreams
Masz liste wątków (bo to takie ala forum) z meczami. Wchodzisz np. w "Liverpool U19 vs PSG U19". Na dole w komentarzach są wrzucane streamy, niektóre są po prostu linkami na przeglądarke, a inne linkami do acestream. Na najlepsze mecze jest tych linków tam po kilkanaście albo i czasami kilkadziesiąt. W różnych jakościach, językach itd.Każdy link jest tam opisany. Polskich co prawda nie ma, ale angielskich przeważnie jest sporo. Wątek z meczem Barcelony i linkami do niego pojawi się pewnie z godzinę przed meczem, ale pamiętaj że niektóre streamy startują dopiero kilka minut przed samym meczem i nie pokazują studia.
Konta nie musisz mieć
0
Szowinistyczne świnie
6
Panie to walka z wiatrakami jest :P
0
Czy ja wiem, w Arsenalu mieli wywalone na wyniki sportowe, liczyła się tylko wysokość przychodu. Jak ten pan zamierza tę filozofię przenieść do Milanu to może być różnie. Chociaż żeby zmaksymalizować kasiorke musiałby na stałe wrócić do LM, zawsze jakiś plus :)
1
Jak pytałem o opinię posiadaczy to nikt w sumie nie narzekał. Być może nie należy do najlepszych kosiarek, tej maszynce bliżej jednak do trymera niż golarki. Ale nakładka ma kilkanaście ustawień długości, a jak ją zdejmiesz całkowicie to goli na zero, czy perfekcyjnie to nie mam jak ocenić. Największy plus dla mnie, że akumulator wystarczy na dobre kilka goleń, a sama konstrukcja jest wodoodporna i ostrze można wsadzić pod kran i opłukać, zamiast bawić sie z jakąś miotełką.
1
Dla mnie też jest przereklamowany, co nie zmienia faktu że cieszyłem się że ma do nas dołączyć. Z perspektywy czasu i tego jak się zachowuje i wypowiada, teraz jestem zadowolony że jednak został. Ale w dziesiątce też bym go nigdy nie umieścił. Może za jakiś pojedynczy sezon, ale generalnie to brakuje mu sporo.
2
Nikt ich tam siłą nie wysyła. Skoro się zgodzili to znaczy że wolą przytulić kasiorke niż grać u siebie. Kibice to wiadomo, ale nie mają na to wpływu :)
0
Patrząc na te buty to on chyba stwierdził, że jak ich nie zje to dalej właściciel w brudnych będzie chodził. Przynajmniej nowe se kupi
0
James i Dybala na pewno :)
0
Kilku znajomych używa Philips OneBlade Pro, sam się przymierzam ale dopóki moja działa jako tako to się powstrzymuje
1
Też nie twierdzę, że ma/będzie miał zawsze rację i ze wszystkim się każdy będzie zgadzał. Dyplomacja zawsze wejdzie w grę. Ale jak porównam sobie wypowiedzi Nawałki (którego zresztą też szanuję za to co zrobił z tą kadrą, mundial tego nie zatrze dla mnie), to jest dużo bardziej konkretny i chociaż możemy usłyszeć coś więcej niż "mieliśmy swoje okazje, drużyna zagrała dobrze".
A to że z prezesem mają odmienne zdania, to chyba nawet dobrze świadczy, że nie ustawiają sobie jednej śpiewki pod publiczkę :P
0
Najbardziej cenię w Brzęczku to, że nie owija w bawełnę i mówi co mu w głowie siedzi. Nie jest bezjajeczny jak poprzednicy ala "przeanalizujemy mecz w sztabie" tylko w telewizji ci powie co mu nie pasowało, czemu nie gra ten, czemu gra tamten. Szanuję.
2
Kurek to przede wszystkim był przyjmującym, ale ze względu na słabe przyjęcie (u przyjmującego XD) i brak atakującego po Wlazłym, wcisnęli go tam. Nie ma co ukrywać że gra za nazwisko, chociaż też nie ma w jego miejsce super talentów
0
fili.cc
alltube.tv
0
Polecam zaczynać czytać wpisy już od pierwszego zdania. czasem się opłaca ;D
38
"Zerwała ze mną kobieta mojego życia."
Nie, on sam jest dla siebie kobietą jego życia i sam ze sobą zerwał