Blizzard ma na tę grę wywalone, nawet jeżeli dają tam jakieś aktualizacje, chodzi mi o scenę profesjonalną. Po sobie mogę powiedzieć, że mimo tego że w Lola, Dote, HSa, Overwatcha generalnie nie gram, to i tak śledzę z przyjemnością największe turnieje. Po takich mam ochotę przeważnie sobie zagrać i na trochę wracam. Z HotSem problem jest taki, że nawet nie mam pojęcia czy i kiedy są w tym jakieś rozgrywki. Po prostu nigdzie o tym nikt nie informuje :)
Blizzard ma już WoWa, HSa i Overwatcha i to są kopalnie złota. Spróbowali pojechać na fali moba, ale Riot i Valve poświęcają swoim jedynym dzieciom znacznie więcej uwagi (CS w przypadku Valve to raczej taki niechciany bękart, niby niepotrzebny ale szkoda go oddawać :) )
Po prostu zadałem pytanie. Takie gry żyją z rywalizacji, konkurencji, rankingów. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że nowi gracze nie przychodzą (albo jest ich bardzo mało), a już grający odchodzą bo nie ma dla nich wyzwań. Nie mówię że to zła gra, że ktoś kto gra sobie raz na kilka dni nie powinien tego robić. Od początku z założenia HotS miał być grą bardziej 'casualową' i taką też jest, ale jednak w grze jest potrzebna spora społeczność, wsparcie twórców i dotarcie do potencjalnych odbiorców.
No nie wiem, może dlatego że na platformach streamingowych i mediach ta gra praktycznie nie istnieje. Biorąc pod uwagę że jest to gra nastawiona na multiplayer i rywalizację to jednak przydałaby się jakaś promocja. W dodatku to gra Blizzarda. Chyba każdy spodziewał się czegoś więcej po nich (nie mówię że gra zła, tylko że nie robią wokół niej żadnego szumu). Podejrzewam że ilość aktywnych graczy to jest jakiś marny procent w stosunku do liderujących tytułów.
On nie odkłada transferu na ostatnią chwilę. Po prostu NIGDY taki ktoś jak Grosicki nie jest pierwszym wyborem klubu. Wysyłają za niego oferty w ostatniej chwili jak już wszystkie lepsze opcje upadną. On nie jest celem transferowym, jest ostatnią deską ratunku.
Legenda to może za duże słowo, ale jest spore grono graczy, którzy są baaardzo szanowani i mile wspominani przez kibiców. Rakitić z pewnością jest jednym z nich i niejeden 'hejter' za nim zatęskni po kilku latach
Tak samo jak tutaj był podczas mundialu wielki ruch "niekibicujących" Polsce, tak samo jakiś piłkarz może sobie stwierdzić że ważniejsza dla niego jest piłka klubowa. I w sumie nic mi do tego. Co by nie mówić, to tak na prawdę piłka reprezentacyjna to teraz tylko 'dodatek' do piłki klubowej
0
aha
0
Ja tam zawsze biorę sobie jakiegoś średniaka z Championship, z niższych lig przeważnie mi sie odechciewa zanim do PL dotrę
30
Ciii, co zabawe psujesz :/
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6663231.html
7
Bo ten użytkownik jest członkiem tego gangu
7
Czemu naśmiewasz sie z moich pasji? No może poza podróżami
1
Próbowałeś wyłączyć i włączyć? Ale poważnie, netflix czasami sie wychrzania i często pomaga włączenie telefonu od nowa.
6
'Coca' w nazwie nie wzięło się z przypadku :V
24
Normalna taka, przyziemna :)
3
https://pobierak.jeja.pl/images/0/8/a/344503_kiedy-janusz-widzi-cos-fajnego-u.jpg
0
Lepiej se monitor/telefon ustaw poprawnie :P
142
a to ciocia ci nie może powiedzieć? :P
1
Kanada / Australia
0
Blizzard ma na tę grę wywalone, nawet jeżeli dają tam jakieś aktualizacje, chodzi mi o scenę profesjonalną. Po sobie mogę powiedzieć, że mimo tego że w Lola, Dote, HSa, Overwatcha generalnie nie gram, to i tak śledzę z przyjemnością największe turnieje. Po takich mam ochotę przeważnie sobie zagrać i na trochę wracam. Z HotSem problem jest taki, że nawet nie mam pojęcia czy i kiedy są w tym jakieś rozgrywki. Po prostu nigdzie o tym nikt nie informuje :)
Blizzard ma już WoWa, HSa i Overwatcha i to są kopalnie złota. Spróbowali pojechać na fali moba, ale Riot i Valve poświęcają swoim jedynym dzieciom znacznie więcej uwagi (CS w przypadku Valve to raczej taki niechciany bękart, niby niepotrzebny ale szkoda go oddawać :) )
0
Po prostu zadałem pytanie. Takie gry żyją z rywalizacji, konkurencji, rankingów. Aktualnie sytuacja wygląda tak, że nowi gracze nie przychodzą (albo jest ich bardzo mało), a już grający odchodzą bo nie ma dla nich wyzwań. Nie mówię że to zła gra, że ktoś kto gra sobie raz na kilka dni nie powinien tego robić. Od początku z założenia HotS miał być grą bardziej 'casualową' i taką też jest, ale jednak w grze jest potrzebna spora społeczność, wsparcie twórców i dotarcie do potencjalnych odbiorców.
0
No nie wiem, może dlatego że na platformach streamingowych i mediach ta gra praktycznie nie istnieje. Biorąc pod uwagę że jest to gra nastawiona na multiplayer i rywalizację to jednak przydałaby się jakaś promocja. W dodatku to gra Blizzarda. Chyba każdy spodziewał się czegoś więcej po nich (nie mówię że gra zła, tylko że nie robią wokół niej żadnego szumu). Podejrzewam że ilość aktywnych graczy to jest jakiś marny procent w stosunku do liderujących tytułów.
1
Ktoś jeszcze w to gra? :V
0
Tak. Ściągać już można, po prostu nie odpalisz dopóki nie włączą otwartej bety
19
polecam wpisać w google... hmm... może.... "skup używanych gier w Warszawie"?
0
Ivan wygląda jak zaginiona siostra Taylor Swift
1
Ostatnio? A gdzie byłeś przez ostatnie 1,5 roku
8
Kurtyna
0
On nie odkłada transferu na ostatnią chwilę. Po prostu NIGDY taki ktoś jak Grosicki nie jest pierwszym wyborem klubu. Wysyłają za niego oferty w ostatniej chwili jak już wszystkie lepsze opcje upadną. On nie jest celem transferowym, jest ostatnią deską ratunku.
11
Legenda to może za duże słowo, ale jest spore grono graczy, którzy są baaardzo szanowani i mile wspominani przez kibiców. Rakitić z pewnością jest jednym z nich i niejeden 'hejter' za nim zatęskni po kilku latach
0
Tak samo jak tutaj był podczas mundialu wielki ruch "niekibicujących" Polsce, tak samo jakiś piłkarz może sobie stwierdzić że ważniejsza dla niego jest piłka klubowa. I w sumie nic mi do tego. Co by nie mówić, to tak na prawdę piłka reprezentacyjna to teraz tylko 'dodatek' do piłki klubowej
13
Dokładnie 3 wpisy niżej
15
dziwne że nie odpowiedziałeś tak gościom co pytali sie o wycene naprawy auta albo problem z internetem
9
Dziwne że nigdy nie słyszałem o poprzednich 2076 częściach tego całego Cyberpunka
13
Na razie to największe co ludziom przeszkadza w Cyberpunku to to, że nie jest Wiedźminem 4 ;D
0
Za nazwisko bo za co