Ale beka nie jest z samego Mariano, tylko z tego że sie Madridistas rozmarzyli i wybierali pomiędzy Hazardem, Neymarem, Mbappe a przyszedł Marian. Wiadomo że lepiej on niż nikt.
Gdyby ten jego komentarz to był jego pierwszy wybryk to każdy by to odebrał jako "żart". Tymczasem on sukcesywnie od pewnego czasu staje sie Twitterowym pośmiewiskiem pokroju Kamila Grabary i moim zdaniem na to wszystko sobie sam 'zapracował'
Tak zaraz to raczej nie bo troche trwa wrzucenie meczu na stronę itd. Przeważnie w ciągu godziny są, czasami trochę dłużej. Wyniku nigdzie nie widać więc sobie nie zaspoilerujesz https://www.fullmatchesandshows.com/
Osobiście brałbym nową, z używaną elektroniką to różnie bywa, aczkolwiek nie wiem jak to jest w przypadku konsol. Ale tutaj wchodzą ludzie z różnych branży to może ktoś pracuje w jakimś serwisie i sie wypowie
Jamie Vardy i Gary Cahill przekazali selekcjonerowi Anglii, że nie chcą być powoływani do kadry, chyba że 'zajdzie taka potrzeba' przez kontuzje itd. Chcą skupić się na grze w klubach. @Squawka
Z tą kartą graficzną na pewno nie jest stworzony do gier. Nie uwierzę, że grałeś na tym w GTA V na Full HD na czymś więcej niż low. Z tego co widzę to ludzie na tej karcie mają po 20-30 fps w Forza i 20fps w Wiedźminie na NAJNIŻSZYCH. Chyba że sobie pykasz na rozdzielczości typu 1200x700 to wtedy inaczej możemy rozmawiać, ale wtedy nawet na ultra gra wygląda jak kupa to detalami sie nie musisz chwalić Rekomendowana karta do Forzy to GTX 970 która jest lata świetlne przed twoją. Pływać? Chyba tonąć
Kupowałem tam laptopa i nie mam żadnych zastrzeżeń. Aktualnie to drugi największy sklep po morelach. Do tego czytając opinie o sklepie warto pamiętać o ilości klientów. Morele (ale x-kom też) ma dużo 'negatywnych opinii' ale też masę klientów. Jak przy 10-krotnie większej liczbie zamówień mają powiedzmy 2x więcej negatywów niż konkurencja to i tak wypadają wiele lepiej. Wiele ludzi o tym zapomina :)
Loadingi oczywiście że będą, ale ładnie schowane pod warstwą gameplayu. Nawet w tym pokazie jechali windą jakiś czas i w sumie wtedy gracz nic nie robi, idealna okazja żeby doczytać dalszy teren. Takich podobnych zabiegów pewnie będzie więcej.
Spokojnie, pierwszy fragment rozgrywki a do premiery jeszcze masa czasu. Z czasem pokażą więcej więc z tym studzeniem emocji to bym jeszcze poczekał. Poza tym nie wiem w sumie czego oczekiwali ci niezadowoleni. Fajerwerków, transformersów? To też by było gadanie że poszli w efekciarstwo a w grze bedzie nuda. Zawsze ktoś se coś znajdzie
Ty to poważnie piszesz? Porównaj sobie trailer z E3 Wiedźmina do finalnej wersji gry. Tam też był spory downgrade i takie coś jest w tych czasach nieuniknione, szczególnie w takich ogromnych grach. Twitch i bitrate streama/kompresja też ma swój wpływ i wcale nie mały. Zresztą stwierdzenie że to będzie gniot roku bo ci sie grafika nie podoba już mi mówi że nie ma co dyskutować
6
Ale beka nie jest z samego Mariano, tylko z tego że sie Madridistas rozmarzyli i wybierali pomiędzy Hazardem, Neymarem, Mbappe a przyszedł Marian. Wiadomo że lepiej on niż nikt.
0
Gdyby ten jego komentarz to był jego pierwszy wybryk to każdy by to odebrał jako "żart". Tymczasem on sukcesywnie od pewnego czasu staje sie Twitterowym pośmiewiskiem pokroju Kamila Grabary i moim zdaniem na to wszystko sobie sam 'zapracował'
6
Już chyba wiem jak synowi dasz na imie
7
Jak już masz zwykłą to według mnie nie opłaca się zmieniać. No chyba że to nie jest dla ciebie jakiś wydatek, zależy od osoby.
11
https://draw.inker.fun/#/cl/gs
Dzisiaj są jeszcze 3 mecze, ale z tego co widzę to tutaj są wzięte drużyny które mają lepszy wynik po 1 meczu
4
Tak zaraz to raczej nie bo troche trwa wrzucenie meczu na stronę itd. Przeważnie w ciągu godziny są, czasami trochę dłużej. Wyniku nigdzie nie widać więc sobie nie zaspoilerujesz
https://www.fullmatchesandshows.com/
1
Czemu niby fan Realu miałby sie nie przejmować Realem i martwić formą Suareza? xD
11
Ja mam fobie przed ludźmi z fobiami. Teraz nie zasne bo bede o tobie myślał. Dzięki
1
Ale to nie jest zdanie sport.pl, tylko sprawa Brekalo faktycznie wywołała w Niemczech niemałe poruszenie. Słusznie czy nie, ale wywołała
3
Osobiście brałbym nową, z używaną elektroniką to różnie bywa, aczkolwiek nie wiem jak to jest w przypadku konsol. Ale tutaj wchodzą ludzie z różnych branży to może ktoś pracuje w jakimś serwisie i sie wypowie
7
Jamie Vardy i Gary Cahill przekazali selekcjonerowi Anglii, że nie chcą być powoływani do kadry, chyba że 'zajdzie taka potrzeba' przez kontuzje itd. Chcą skupić się na grze w klubach. @Squawka
0
A no to zmienia postać rzeczy kolego xD
Napisz/napisze za chwilę na PW co by tu nie spamować.
0
Z tą kartą graficzną na pewno nie jest stworzony do gier. Nie uwierzę, że grałeś na tym w GTA V na Full HD na czymś więcej niż low. Z tego co widzę to ludzie na tej karcie mają po 20-30 fps w Forza i 20fps w Wiedźminie na NAJNIŻSZYCH.
Chyba że sobie pykasz na rozdzielczości typu 1200x700 to wtedy inaczej możemy rozmawiać, ale wtedy nawet na ultra gra wygląda jak kupa to detalami sie nie musisz chwalić
Rekomendowana karta do Forzy to GTX 970 która jest lata świetlne przed twoją. Pływać? Chyba tonąć
0
Nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłeś, że ta karta jest dobra do Forzy. Przeciętna to za dużo powiedziane, a to jest mimo wszystko wymagająca gra.
83
Przypomne ci to jak będziesz ślub planował hehe
0
liga australijska jest na pewno mocniejsza niż ekstraklapa
1
Kupowałem tam laptopa i nie mam żadnych zastrzeżeń. Aktualnie to drugi największy sklep po morelach. Do tego czytając opinie o sklepie warto pamiętać o ilości klientów. Morele (ale x-kom też) ma dużo 'negatywnych opinii' ale też masę klientów. Jak przy 10-krotnie większej liczbie zamówień mają powiedzmy 2x więcej negatywów niż konkurencja to i tak wypadają wiele lepiej. Wiele ludzi o tym zapomina :)
0
Loadingi oczywiście że będą, ale ładnie schowane pod warstwą gameplayu. Nawet w tym pokazie jechali windą jakiś czas i w sumie wtedy gracz nic nie robi, idealna okazja żeby doczytać dalszy teren. Takich podobnych zabiegów pewnie będzie więcej.
0
Spokojnie, pierwszy fragment rozgrywki a do premiery jeszcze masa czasu. Z czasem pokażą więcej więc z tym studzeniem emocji to bym jeszcze poczekał. Poza tym nie wiem w sumie czego oczekiwali ci niezadowoleni. Fajerwerków, transformersów? To też by było gadanie że poszli w efekciarstwo a w grze bedzie nuda. Zawsze ktoś se coś znajdzie
0
Ty to poważnie piszesz? Porównaj sobie trailer z E3 Wiedźmina do finalnej wersji gry. Tam też był spory downgrade i takie coś jest w tych czasach nieuniknione, szczególnie w takich ogromnych grach. Twitch i bitrate streama/kompresja też ma swój wpływ i wcale nie mały. Zresztą stwierdzenie że to będzie gniot roku bo ci sie grafika nie podoba już mi mówi że nie ma co dyskutować
1
Czeka na sygnał do powtórzenia karnego
28
Odkąd pamiętam to taki żarcik chodził, że żeby sie umówić z dziewczyną w Korei to musisz najpierw pokonać jej ojca w StarCrafta xD
6
https://pbs.twimg.com/media/Dll8cFGWsAALn_6.jpg
0
Fifa na PC to syf
0
Morrowind
13
a mój ci sie nie podoba?
https://i.gyazo.com/ae2725da54b021eea5d09792d994148c.jpg
0
No w sumie, nie wiem nie znam sie i wolałbym żeby tak zostało xD
10
Podejrzewam że z początku przez adrenalinę mało co czujesz, tylko widzisz jak ci kończyna dynda i wtedy coś dociera.
4
gorsze rzeczy widziałem, sadistic hard pozdrawia
2
To poczytaj niżej