3

Szkoda że Ćwiąkały nie zapraszają, albo on nie przyjmuje zaproszeń ;v

1

Kręcidło na Twitterze napisal
https://x.com/J_Krecidlo/status/1032636872848236552

0

La Liga Loca ma być dzisiaj o 18/19, chyba że się nie wyrobią z montażem to jutro rano

0

Widocznie nigdy nie śledziłeś rozwoju Pubga w fazie Early Access, w którym Fortnite dalej się znajduje tak na marginesie. W przeciwnym wypadku doskonale byś wiedział czemu je porównuję

0

No tak tylko że też widziałem już konta które miały grubo ponad te 1300 dni i było podane normalnie.

2

No to nieźle. Po co porównywać konkretne modele w danej półce cenowej jak można pisać jakieś banialuki typu AMD do gier, Intel do narzędzi.
Powtórzenia na rzeźbe ciężar na mase.

3

Chcesz tylko usiąść od czasu do czasu przy gierce i sie niczym nie martwić - kupujesz konsole
Jesteś zatwardziałym gejmerem - bierzesz PC
Prosta sprawa.

0

To samo mówiło sie o PUBGu że z takimi liczbami długo nikt nie zbije go z tronu no i prosze, długo to nie zajęło. Oczywiście że PUBG dalej generuje duże liczby, ale marketingowo zszedł już na drugi plan. Wystarczy jedna kolejna dobra gierka i prym Fortnite sie skończy.

2

Hype na Fortnite niedługo sie skończy, a gra zostanie drugim Minecraftem - super gierka, którą zniszczy reputacja dzieciaków w nią grających :V

4

Szejk założy nową spółkę, która nagle stanie sie nowym sponsorem klubu i cyk dochody wyrównane

3

Valve wszystkie siły rzuca na Dote, gdzie co roku regularnie pobijają swój własny rekord największej puli nagród w historii. Nad CSem pracują pewnie stażyści xD

0

Nie, MX130 to karta z laptopów

12

La Rambla w rozpaczy

0

Akurat policjanci wcale nie zarabiają słabo jak na polskie standardy. Wiadomo jak będziesz całe życie posterunkowym to sie nie dorobisz. Znam sporo policjantów, mój tata jest już emerytowanym więc troche kojarze w temacie. Chociaż te wszystkie testy ciężko przejść (psychologiczne głównie)

1

Ja już tak mam dłuższy czas, z miesiąc na pewno

14

No jak zamierzacie wchodzić w miejsca gdzie wstęp jest zakazany łamiąc prawo, to nie można. Ale jak znaków żadnych gdzieś nie ma itd. to droga wolna

4

Mam już miejsce jako Junior Developer?

7

Renato Sanches

4

A czy jakieś łapówki są legalne? ;D

0

Wydałem kieszonkowe na łapówki dla moderacji

9

Wiedziałem że czegoś mi tu brakuje... Gdzie jest ten wielki kolorowy baner "La Rambla" na górze??? Oddawać złodzieje

3

Profile użytkowników coś średnio chcą sie wczytywać, przynajmniej u mnie
https://i.gyazo.com/329b15ec3568e68d281542e27ce38499.png

6

Sylwester przenieśli na 22 sierpnia?

2

Ale to jest przeniesienie strony na mocniejszy serwer, 4.0 będzie przy innej okazji

19

W końcu pójdę się przewietrzyć, od rewanżu z Romą nie byłem

0

Mieli już piłkę praktycznie a ten gościa kasuje xD

1

I co w tym dziwnego?

1

W większości meczów oni tracą gola po 80 minucie i tak jest od dobrych kilku lat, także jak pewniaczek to tu

0

O panie Chojniczanka i pewniak to dwa różne swiaty i mówi Ci to rodowity Chojniczanin ;v chyba że remisy stawiasz heh

3

No nareszcie, cały dzień czekałem!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?